Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » [Sprocket] Redukcja

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[Sprocket] Redukcja, Piłowanie redukcji 15/16"
menel97

menel97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to menel97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, kupiłem sprocket RMD lecz on jest na oś 22 mm. Ze starego sprocketu mam tylko redukcje 15/16" do 19 mm, czy jest sens bawić sie w spiłowanie redukcji aby pasowala do tego sprocketu ?? :) jesli tak to czy jest jakis sprawdzony sposób aby bylo to równe i dobrze zrobione ?? :rolleyes:

Napisane Mar 7, 2013, 11:36 pm
LuL

LuL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LuL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej byłoby spiłować to okrągłym pilnikiem, ale nie wiem czy nie lepiej byłoby kupić nową redukcje bo możesz to krzywo spiłować.

Napisane Mar 8, 2013, 5:48 pm
menel97

menel97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to menel97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

udało mi sie spiłować, lecz redukcja sama w sobie jest troche krótsza od szerokosci zebatki, czy nie zniszczy to aluminiowej zebatki ??  :(

Napisane Mar 8, 2013, 9:07 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spiłować pilnikiem, frezem, czym tam chcesz. Ja u siebie piłowałem i nic się nie dzieje, trzeba być pierdołą żeby to zepsuć.
Nic się nie będzie działo, może przylegać i w 4 punktach tylko - ważne żeby była wyśrodkowana

Napisane Mar 11, 2013, 6:56 pm
menel97

menel97

Member
Wyświetl posty

zrobilem tak ze są minimalne luzy, prawie nie wyczuwalne, na tyle zeby redukcja łatwo wchodzila do zebatki, wiec chyba jest dobrze. tak naprawde to jak zebatka przesunie sie aby opierala sie na jednej stronie redukcji podczas jazdy i zebatka bedzie prosto prowadzic lancuch to juz nie ma szans aby sie ruszala bo na fakie jest za mała siła aby ją przesunąć mam racje ??

Napisane Mar 12, 2013, 9:54 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nic się nie stanie. Dla pewności możesz obkleić jedną warstwą taśmy izolacyjnej tą redukcję tak żeby weszła na wcisk i się nie wyrabiała, ale nie jest to potrzebne

Napisane Mar 12, 2013, 10:03 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja