Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Gitary

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gitary, ogólnie na temat gitar
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W tym temacie chciałbym poruszyć temat związany ze sprzętam. Już napewno widzieliście je w teledyskach, na koncertach lub macie swoje własne. Chciałby dowiedzieć się od was jaka gitara, według was wydaje najlepsze dzwięki i jakie mają ciekawe modele. Mi podobają się gitary  ESP i Gibsona, a najlepszy model to np. ESP "Skuul & Crashbone".

Napisane May 9, 2005, 5:39 pm
mellow

mellow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mellow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na gitarkach sie za bardzo nie znam ale zawsze podobal mi sie B.C. Rich model BEAST
http://www.music-town.de/onlineshop/hersteller/bcrich/bc_njspl_beast_big.jpg

Napisane May 10, 2005, 10:44 am
losos14

losos14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losos14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam gitarke Squiera ale teraz zmieniam ją na :D Epiphone Les Paul Gothic to jest gitka i ją kazdemu polecam :P Wejdz sobie na stronke www.bigbeat.pl

*Napisane May 10, 2005, 2:10 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A skąd macie kase na gitary? Drogie są?

Napisane May 10, 2005, 2:15 pm
losos14

losos14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losos14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no niestety są droge trzeba zbierac z urodzin i innych okazji :D hehe i wkoncu uzbierasz na cos pożądnego

*Napisane May 10, 2005, 2:28 pm
RadaZ

RadaZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RadaZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rich'e i Ibanez to najlepsze dla mnie, ale i jednocześnie jedne z droższych gitar. Istne cacka i dzieła sztuki. Te dwie firmy mogę z czystym sercem polecić.

Napisane May 11, 2005, 1:40 pm
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No Mellow ta gitarka zajebista !!
:band:

Napisane May 23, 2005, 9:11 pm
RadaZ

RadaZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RadaZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czaman powiedział(a):
Właśnie ile takie gitarki kosztują??
Zależy od modelu i najlepiej szukać w internecie, jakby co, ale 3 tyś. za Richa byś musiał policzyć. :P

Napisane May 25, 2005, 3:58 pm
monsterBrk

monsterBrk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to monsterBrk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GIbson Les Paul Zakk Wylde Signature:)
Ibanez Jem jakikolwiek

Napisane Jun 14, 2005, 5:25 pm
meryl

meryl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to meryl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie podoba brzmienie stratocasterów fendera i squiera, sama mam squiera i nie zamieniłabym tej gitary na żadną inną ;]

Napisane Jul 13, 2005, 12:23 am
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mile3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA gram na Bsie... mam jakiejs malo znanej firmy.... 5 strunek ma.. potezna maszyna... jakbym mieszkal w bloku to bym powyganial sasiadow.... ale moim zdaniem to IBANEZY NAJLEPSZE!!!!!! :mad:

*Napisane Jul 18, 2005, 12:08 am
zdybson

zdybson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na narazie mam klasyka ALVARO 220 za ok 800zł, ale za niedługo kupuje jakiegos elektryka:D:D

Napisane Jul 19, 2005, 11:27 am
tezsars

tezsars

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tezsars zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja brzdąkam na Peavay'u  predator plus świetna gitarka wygodny gryf estetycznie wykonana za nową trzeba zapłacić 1000 pln naprawde polecam  :cyclops:

Napisane Jul 19, 2005, 8:26 pm
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mile3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GITARY BASOWE SA NAJLEPSZE... moc... jak sie widzi ta gitare to az chce si ena niej grac... mam gitarke od niedawna ale juz gram "along comes marry" blood headgangu.... nawet nauczylem sie "spybreak" to jest sciezka dzwiekowa z matrixa 1... wejscie z tymi metalowymi rzeczami moc basu... jak ktos ogladal w kinie to mial niezla babe z ta muza :D:D:D:D

*Napisane Jul 19, 2005, 11:52 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ewcius zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie znam sie na gitarach, ale basówki wymiatają ^^

Napisane Jul 24, 2005, 5:34 am
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

skoro si enie znasz to jak mozesz cosik takiego pisac??? ale fakt masz u mnie plusa bo wybralas Basy.... Basy rox... ni ema lepszej gitarki niz bassowki... ta moc...

*Napisane Jul 24, 2005, 10:57 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ewcius zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mile3k powiedział(a):
skoro si enie znasz to jak mozesz cosik takiego pisac??? ale fakt masz u mnie plusa bo wybralas Basy.... Basy rox... ni ema lepszej gitarki niz bassowki... ta moc...

po prostu kocham dzwiek basu..to wszystko  :rolleyes:

Napisane Jul 24, 2005, 11:30 pm
ProSkill

ProSkill

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ProSkill zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dosyc niedawno zakupiłem nowiutką gitarke Alvaro, moze nie jest najlepsza ale cóz nie kazda gitara jest do wszystkiego najlepsza.

Napisane Jul 25, 2005, 9:46 pm
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

wiadomo ze nie kazda gitara jest do wszystkiego dobra ale basy ROX!!!! i mam sojusznika Ewciusa :P:P:P:P:P
niech moc bedzie z nami :band:

*Napisane Jul 27, 2005, 11:10 am
skiba_tenzdeski

skiba_tenzdeski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiba_tenzdeski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam gitare klasyczna admira artista... umiem 1 chwyt i umiem zagrac  deep purple jakies smok the wather czy jakos tak;P

Napisane Aug 3, 2005, 11:01 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja