Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » rozciąganie butów.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
rozciąganie butów., kupiłem za małe buty :(
jezusX

jezusX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jezusX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemka.
mam problem. kupiłem buty i są przynajmniej z pół centymetra za małe. tak z waszego doświadczenia - da się to rozchodzić? czy mi palec się przebije na zewnątrz? buty tylko do chodzenia. zaznaczę, że są to solidne globy a nie jakieś trampki bez podeszwy. raz miałem lekko ciasne buty i potem było ok. ale teraz są trochę bardziej ciasne tak jak napisałem jeden numer. nie mogę ich wymienić bo już nie ma a są super i taniocha i nie chce zwracać.

Napisane Mar 12, 2013, 11:21 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nigdy nie rozciągałem butów ale wydaje mi się że u szewca to raczej takia skórzane a nie sportowe się rozciąga, a to i tak nie dużo. Najlepiej jak zapytasz u szewca. Daj znać co z tego wyszło.

Napisane Mar 13, 2013, 12:36 pm
arekkaka15

arekkaka15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekkaka15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja brałem gazetę moczyłem w wodzie i wsadzałem ciasno do butów żeby się rozlazły

Napisane Mar 13, 2013, 2:31 pm
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to powpow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli buty nie mają twardej pięty/stabilizatora to szewc będzie w stanie rozbić buty na kopycie o około 0,5cm.

Napisane Mar 14, 2013, 4:08 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prawą stopę mam większą o numer czyli o 5mm. Kiedyś skusiłem się na buty rozmiaru 45.5 bodajże (a noszę 46) i szlag by to trafił bo nie udało się ich rozchodzić a ból dużego palucha był kłopotliwy już przy dłuższym spacerze.
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, prawda Master? ;]

Napisane Mar 14, 2013, 10:32 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ano oczywiście Wojtass ;) Dodam że żaden z dotychczasowych butów nie sprawia mi problemu przy dłuższych "maratonach", czasem to nawet kwestia przyzwyczajenia :)

Napisane Mar 15, 2013, 1:29 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kumpel ( trochę debil ^^ ) kupuje buty nawet o 2 rozmiary za małe i jakoś żyje :P Dziś się go spytam o jego tajne metody :D

Napisane May 30, 2013, 5:27 pm
FunWood

FunWood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FunWood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam sprawdzoną metodę a mianowicie, włóż worek z wodą do buta i buta do zamrażarki, woda zamarznie i roszerzy ci but. Potem zacznij w nich chodzić i rozejdą się bardziej.

Napisane May 31, 2013, 11:05 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja