Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Buty Adio

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty Adio, Co o nich wiecie ?
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam problem mam zaoszczedzone troche kasy i nie wiem czy kupić sobie buty adio.bardzo podobają mi się te buty ale nie wiem czy są warte swojej ceny (no nie wiem ja wy ale 250zł to dla mnie troche duzo)i czy się róznią od innych butów (szycia itp)no i czy nie jest to tylko płacenie za firme :thinking:

Dodany

*Napisane Jan 23, 2006, 6:50 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:22 am przez bydlak
rgz

rgz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rgz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie ogolnie prawie wszystkie modele Adio podobają. Te tez sa spoko. Ale fajne buciki robi tez, np. Dc, C1rca

Napisane Jan 23, 2006, 6:57 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupuj! sam mam Adio pro Jeremy Wray i polecam te butki, są zajebiste lepsze są tylko Emerica
KUP ADIO NIE POŻAŁUJESZ!

Napisane Jan 23, 2006, 7:11 pm
silverssj

silverssj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to silverssj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe spoko są ;) fajnie wyglądają, nigdy nie chodziłem w Adio ale wyglądają dobrze, w końcu firma nie-byle-jaka :) ale najlepiej pierw troszkę pochodzić w takich bucikach a po np.2/3 miechac jeździć :) takie moje zdanie, pozdro.

Napisane Jan 23, 2006, 7:16 pm
Andrasta

Andrasta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andrasta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak to dla Ciebie dużo to może jeszcze trochę poczekaj albo zobacz może gdzieś będą obniżki i wtedy a Adio są fajne i dosyć dore a co do ceny to jak w wielu przypadach płacisz w dużej mierze za firmę ale szybko Ci się nie rozlecą =) :cyclops:

Napisane Jan 24, 2006, 2:43 pm
Daniello_22

Daniello_22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniello_22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buty ADIO są takie zarąbiste że takie buty to się kupuje a nie patrzy ile kosztują. (chociaż sam zamiast kupic ADIO za 250 kupiłem PODIUMY za 100 heheh)

Napisane Jan 24, 2006, 3:21 pm
MiLkShAkE

MiLkShAkE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiLkShAkE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Adio flint i jestem niezadowolony... :]

NIE KUPUJ BUTÓW ADIO....

Napisane Jan 25, 2006, 11:47 am
repcak

repcak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to repcak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja słyszałem ze buty adio sa zajebiste moj kolega je i mu sie dobrze sprawuja....:):P:):P

Napisane Jan 25, 2006, 2:02 pm
pawelskate

pawelskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ja bym miał tyle kasy to nie wydałbym tego na buty Adio tylko jakies tansze but jak but i tak sie rozwali ale jednak troche kasy bys mogł zaoszczedzic

Napisane Jan 25, 2006, 3:40 pm
Rulers

Rulers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rulers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobra buty tylko drogie naprawde polecam

Napisane Jan 27, 2006, 10:52 am
malin192

malin192

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to malin192 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mysle ze sie oplaca kupic butuy za 250 zl .moze i są drogie ale jak chcesz je na deche to se kup.najlepiej kup se adio keny anderson są wtrzymale i ladnie wyglodają

*Napisane Jan 27, 2006, 1:01 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystkie buty za taką cenę są dobre..;]

Napisane Jan 27, 2006, 2:44 pm
Paul5

Paul5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paul5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adio są dobre i wytrzymałe  kupuj

Napisane Jan 27, 2006, 3:44 pm
Kasen

Kasen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli masz kase to nie czekaj!!

Ja niedawno dostałem na urodziny Adio model Hamilton i są bardzo wygodne, chociaż nie wiem jak będzie sie w nich jeździło bo przecież śnieg :(. A i jakby coś to w pudle masz dodatkowo naklejke Adio i sznurówki :)

Napisane Feb 12, 2006, 2:31 pm
wojtekk

wojtekk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam adio kenny anderson czy jakos tak juz dosyc dlugo i sa swietnie, wygodne i ciagle wygladaja jak nowki

Napisane Feb 16, 2006, 4:26 pm
beniosz

beniosz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to beniosz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiem ci ze buty Adio sa zajebiscie wygodne ale szzeze ci powiem ze te mi sie nie podobaja twoj wybor Polecam Adio B)

*Napisane Feb 16, 2006, 4:30 pm
bounty

bounty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bounty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupuj te buty!!
Ja taż mam problem (hajs co prawda na buciki adio mam- z bólem serca wydam te trzy stówki), bo chcę buty męskie, a te są przeraźliwie wielkie jak dla mnie. Poza tym takie butki widziałam tylko na anderze i u mayer'a, a nie chcę kupować przez Internet, bo mogą być złe... :(

*Napisane Feb 16, 2006, 4:57 pm
adio252

adio252

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adio252 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buty adio są dobre sam mam kenny andersony

*Napisane Feb 19, 2006, 12:55 pm
19MeLoN90

19MeLoN90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 19MeLoN90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wytrzymale sa ja mam keny andersony i mocno sie trzymaja dobry wydatek

Napisane Feb 20, 2006, 10:30 am
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przyjedz do Rybnika do Andegrandu do skateshopu. u nas wszystkie buty od A-Z kosztują najdrożej 199zł , Adio,Fallen,DC wszystko 199zł a taniej cormaxy itp. a mam adio i trzymią mi już 11miesiecy..troche rozwalone:)

Napisane Feb 28, 2006, 2:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja