Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Okleina, drewno a moze TD

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Okleina, drewno a moze TD, Co sądzicie? Piszcie
Jakun

Jakun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jakun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na czym sie wam najlepiej smiga? Piszcie

*Napisane Jan 23, 2006, 7:46 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jak narazie jeździlem tylko na TD ale nie narzekam

Napisane Jan 23, 2006, 8:10 pm
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

em12 powinien dostac bana... a co do tego tematu to mogles zrobic sonde... ja wole w 100% okleine

Napisane Jan 23, 2006, 8:21 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SK8Amok powiedział(a):
em12 powinien dostac bana... a co do tego tematu to mogles zrobic sonde... ja wole w 100% okleine

zwykli uzytkownicy nie mogą robić sond :P i dobrze bo jaby każdy mógł to by było pełno głupich sond

Napisane Jan 23, 2006, 8:23 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
SK8Amok powiedział(a):

zwykli uzytkownicy nie mogą robić sond :P i dobrze bo jaby każdy mógł to by było pełno głupich sond

Własnie zwykli uzytkownicy  nie moga robic sad a co do tematu to wole okleinke ale na TD tez smigam

Napisane Jan 23, 2006, 8:30 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
SK8Amok powiedział(a):

Własnie zwykli uzytkownicy  nie moga robic sad a co do tematu to wole okleinke ale na TD tez smigam

kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie jest najlepsze drewno, jednak ma ono ogromny minus- CENA

marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Narazie jeździłem tylko na td i okleinie .Okleina lepsza od td ale nie wiem jak jest z drewnianymi

Napisane Jan 23, 2006, 8:31 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

keidyś miałem bw ale mi zajebał taki jeden typ a niedługo będe smigał na samoróbce z drewna 7ply;]

Napisane Jan 23, 2006, 8:42 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdże tylko na TD, bo nie chce mi sie kombinowac i bawic sie w jakies okleiny, a na BW szkoda mi kasy:P

Napisane Jan 23, 2006, 8:45 pm
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciekawe czemu każdy woli okleine hm?
bo jest tania a gdyby każdy miał dwa decki z drewna i okleiny ciekawe jakiego by wybrał napewno z drewna!

Napisane Jan 23, 2006, 11:10 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Drewno, sam jezdze na takim, w porownaniu do TD...bez porownania :D Leciutki i wogole, WoodDecks RLZ!

*Napisane Jan 23, 2006, 11:20 pm
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TD ;/ to jest troche smieszne jezdzic na TD ja jezdze na okleinie

Napisane Jan 24, 2006, 10:22 am
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okleina-profil dobierasz do swoich potrzeb, lekka... można się przyzwyczaić, ale niektórzy rezygnują od razu z jazdy na okleinie ponieważ jest dla nich za mało wyczuwalna i lekka.
Drewno-nie jeździłem, więc za dużo nie wiem, ale wydaje mi się, że jest cięższa od okleiny, a co za tym idzie bardziej wyczuwalna pod palcami
Techdeck-każdy go krytykuje, a tak na prawdę nie jest zły. Mówie tu o 15 gen. Wyczuwalny pod palcami, nie rozwarstwia się, ale dla mnie za cieżko kręci nie na nim flipy

Podsumowujac wolę okleinę, niż TD, ale nie długo będe mial Sw to się zobaczy jak się jeździ :)

Napisane Jan 24, 2006, 11:00 am
winkler

winkler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to winkler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys jezdzilem na okleince ale mi sie zlamal ten deck i mi sie nie chcialo robic nowego te jezdzilem na techdecku a teraz jezdze na blacie woodguest i sadze ze jest lepszy 100razy niz okleina i techdeck
podczas trickow okleina sie wygina (ale rymuje)
i sie czesto lamie a drewno jest sto razy twardzsze

WOODGUEST RLZ

Napisane Jan 24, 2006, 12:06 pm
adam2608

adam2608

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adam2608 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak jezdzilem na td to było fajnie ale jak se zrobiłem deck z drewna to o wiele lepiej sie flipy kreciło

moze to dlatego ze za duzo go szlifowałem i jest strasznie wąski (23mm:P)

zrobie se drugiego, szerszego to bedzie jeszcze lepiej:D

Napisane Jan 24, 2006, 1:34 pm
stick12

stick12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stick12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TD!narazie moze puźniej BW,SW!

Napisane Jan 24, 2006, 1:49 pm
rosal23

rosal23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosal23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orzeszek powiedział(a):
Okleina-profil dobierasz do swoich potrzeb, lekka... można się przyzwyczaić, ale niektórzy rezygnują od razu z jazdy na okleinie ponieważ jest dla nich za mało wyczuwalna i lekka.
Drewno-nie jeździłem, więc za dużo nie wiem, ale wydaje mi się, że jest cięższa od okleiny, a co za tym idzie bardziej wyczuwalna pod palcami
Techdeck-każdy go krytykuje, a tak na prawdę nie jest zły. Mówie tu o 15 gen. Wyczuwalny pod palcami, nie rozwarstwia się, ale dla mnie za cieżko kręci nie na nim flipy

Podsumowujac wolę okleinę, niż TD, ale nie długo będe mial Sw to się zobaczy jak się jeździ :)

...koleś moim zdaniem chcialeś "mądrze napisać" a skretyniłeś się bo JAK DREWNO MOżE BYć CIężSZE OD OKLEINY?
JAKIE WOGóLE DECKI CI SIE ROZWARSTWIAJą?
OKLEINA NIE JEST ZAMAłOWYCZUWALNA I LEKKA...

winkler jak sie nie czysto jeździ to sie łamie ;]

Napisane Jan 24, 2006, 4:09 pm Ostatnio edytowane Jan 24, 2006, 4:11 pm przez rosal23
winkler

winkler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to winkler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rosal23 powiedział(a):
orzeszek powiedział(a):

...koleś moim zdaniem chcialeś "mądrze napisać" a skretyniłeś się bo JAK DREWNO MOżE BYć CIężSZE OD OKLEINY?

nie napisales zbyt madzrze rosal23
bo okleina jest mniej wiecej tej samej wagi co drewno (chodzi mi o 5-6 warstw)
techdecki sie nie rozwarstwiaja bo nie maja jak
a okleina sie lamie bo ja robie decki 5 warstwowe a nie tak jak te twoje rossaweed 10000 warstw i zero proflu

Napisane Jan 24, 2006, 8:36 pm
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rozal23 powiedział(a):

pfffff... jak? normalnie.
Rozwarstwiaja się drewninane i okleina... nie o tak samo z siebie, tylko jak robisz tricki i deck upada na nose dużo razy to się w końcu rozwarstwi.

Cytuj:

...ale niektórzy rezygnują od razu z jazdy na okleinie ponieważ jest dla nich za mało wyczuwalna i lekka....

Widac jak czytasz ze zrozumieniem (patrz: wytłuszczone). Napisałem, że dla NIEKTÓRYCH, ale dla mnie też jest lekka.
Nie będę się kłucił, bo każdy inaczej sądzi, ale koleś, chyba ty chciałeś zrobić z siebie niewiadomo kogo krytykując, coś co jest prawdą :/ Sorry za offtopic, jak coś jeszcze masz do tego co napisalem pisz na PM

Napisane Jan 24, 2006, 8:49 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja