Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » fancy fair skimboards

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
fancy fair skimboards
msnobody

msnobody

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to msnobody zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trochę odświeżam temat skimboardingu. Chcę kupić sobie deskę na lato, na poprzednich forach wyczytałam, że skimboardy fancy fair są godne polecenia. Na stronie nie ma podanej ceny. Czy ktoś mógłby mi ją przybliżyć?

Napisane Apr 11, 2013, 7:48 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Puść do nich maila. Jak będziesz wiedział to daj znać bo zacząłem szukać w necie, nie znalazłem i też ciekaw jestem.

Napisane Apr 15, 2013, 4:09 pm
ludzikbudzik

ludzikbudzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludzikbudzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemaneczko
Znalazłem deski Fishmac'a na pewnej stronie i chodzą po jakieś 360 zł
Jakbyście chcieli więcej informacji to podbijajcie na priv

Napisane May 6, 2013, 6:30 pm
MalyMaTalent

MalyMaTalent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MalyMaTalent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Brakuje ludzi od skima :( Na stronie FF są podane ceny przy deskach...

Napisane Oct 30, 2013, 6:40 pm
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W dalszym ciągu uważam za najlepsze deski w stosunku cenowo-jakościowym samoróbki, tylko trzeba trochę poczytać, postarać się no i co najważniejsze, skombinować narzędzia. Jak te wielkie podstawki pod kawę nie potanieją, to ja podziękuję, płacić 400 za kawałek sklejki.

Napisane Mar 20, 2014, 10:15 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja