Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Chopok - trasy, snowpark

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Chopok - trasy, snowpark , Był tam ktoś?
adamstreet

adamstreet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamstreet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy byl ktos w chopok? macie jakies foty? jak sie jezdzi?czy ciekawy jest ten snowpark? piszcie do mnie na gg:4245501,prosze :rolleyes:

*Napisane Jan 23, 2006, 9:24 pm
fingerboardforever

fingerboardforever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerboardforever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Byłem pare lat temu (chyba ze trzy) nie jeździłem w snowparku ale powiem że zajebisty był a teraz pewnie i lepszy  B)

Napisane Jan 28, 2006, 4:46 pm Ostatnio edytowane Oct 23, 2006, 10:39 pm przez wabahaba
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja byłem w tym roku na Chopoku ")

jest ekstra! snowpark jest całkiem fajny  B)
i trasy też, troche ich tam jest :P

jedyna wada to to że Chopok jest na Słowacji  :)

Napisane Jan 31, 2006, 5:29 pm
zsw94

zsw94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zsw94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byłem tam latem ale przeszkody były wystawione, a w zime smiga sie pewnie z*********

Napisane Oct 26, 2006, 6:41 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobra miejscowka;]
trasy dobrze zrobione przeszkody dobrze rozstawione na snowparq;]

Napisane Nov 1, 2006, 7:53 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):

to chyba jednak dobrze,wszystko tańsze...

Napisane Nov 3, 2006, 4:46 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michej powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):

to chyba jednak dobrze,wszystko tańsze...

co racja to racja... o ile dobrze pamietam za 10 zjazdow w bialce trzeba paredziesiat zlotoych zaplacic,a na sowacjii kupujesz na rano karnet na caly dzien za okolo 80 zl, a pozniej go za 40 sprzedajesz i za 40 zl jezdzisz ile chcesz... a tak primo w tym roku jade na chopok, mam nadzieje ze sie nie zawiode, i ze jest jescze lepszy niz strbskie pleso :P

Napisane Nov 28, 2006, 1:34 pm
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie najlepsza miejscówka na słowacji.JAk jechałem MEGA kanapą(jak ktos tam był to wie że to na pewno nie jest Twarde drewniane,terkoczące krzesło.)To myślałem że jestem chyba w Les2Alpes a nie tam.

Napisane Dec 27, 2006, 12:50 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ma ktos moze zdjeica snowparkow ? bardzop bym prosil !

Napisane Dec 27, 2006, 9:47 pm
MiKiDeMiX

MiKiDeMiX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiKiDeMiX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wybijam tam w te ferie na obóz, zobaczymy  B)

Napisane Dec 22, 2007, 6:10 pm
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jadę tam teraz w ferie tzn. 12 stycznia, może ktoś też jedzie ? :]

Napisane Jan 4, 2008, 12:39 am
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=rosickey][quote=michej][quote=Adi21]
jedyna wada to to że Chopok jest na Słowacji :)[/quote]

co racja to racja... o ile dobrze pamietam za 10 zjazdow w bialce trzeba paredziesiat zlotoych zaplacic,a na sowacjii kupujesz na rano karnet na caly dzien za okolo 80 zl, a pozniej go za 40 sprzedajesz i za 40 zl jezdzisz ile chcesz... a tak primo w tym roku jade na chopok, mam nadzieje ze sie nie zawiode, i ze jest jescze lepszy niz strbskie pleso :P[/quote]

Ja byłem na początku sezonu w strebskim plesie i śmigałem na nartach ale w ostatni dzień uczyłem sie tam na snowskacie jeździć nawet na wyciągu ale kicha

a co do chopoku to wczoraj mój tata pojechał i jak przyjedzie to sie dowiem jak tam jest...

Napisane Jan 4, 2008, 1:14 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jade tam na oboz i sie jaram bo ma 2k metrow...jeah

Napisane Jan 4, 2008, 3:39 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tam jest zajebiscie.. Polecam!

Napisane Jan 12, 2008, 8:20 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja obóz w tym roku - 19 stycznia.

Napisane Jan 12, 2008, 8:51 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jade 2 lutego i bede mial wpi... zdjec ale to juz po fakcie chyba bedzie...

Napisane Jan 14, 2008, 5:18 pm
VeGaS

VeGaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VeGaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja dziisaj wróciłem z tamtych stron !! :d

Naprawdę świetne trasy dla zaawansowanych jak i początkujących...snowpark mioodzio ! :P jutro dodam fotki z tamtąd... jak ktoś chce to jest strona tej góry

www.jasna.sk

Napisane Jan 18, 2008, 11:16 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja