Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » [szprychy]Urwana szprycha

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[szprychy]Urwana szprycha, Czy to groźne?
arekkaka15

arekkaka15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekkaka15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć,dziś przy kilku próbach 180 urwała mi się 1 szprycha w tylnym kole z lewej strony Czy to groźne? wstawić nową czy mogę tak jeździć?Oczywiście wiem że starą szprychę muszę usunąć.

Napisane Apr 25, 2013, 8:34 pm
bartixus

bartixus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartixus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bez jednej szprychy można jeździć

Napisane Apr 25, 2013, 10:11 pm
arekkaka15

arekkaka15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekkaka15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok dzięki.

Napisane Apr 25, 2013, 10:13 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2013, 10:13 pm przez arekkaka15
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zależy jaka obręcz. Powinieneś ją wymienić (Wstawić nową), bo o ile przy normalnej jeździe nic się nie stanie, to jeszcze jedna niedokręcona 180 w tym miejscu i się obręcz gnie.
Jak musisz koniecznie tak jeździć (choć nie wiem co za problem jest wstawić szprychę) to poluzuj sąsiednie - tak żeby nie naciągały obręczy w jedną stronę, bo na bank ją skrzywisz

Napisane Apr 26, 2013, 7:57 pm
arekkaka15

arekkaka15

Member
Wyświetl posty

Ok dzięki dziś skocze do rowerowego i dowiem się ile by kosztował taki zabieg :)

Napisane Apr 27, 2013, 9:16 am
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdjęcie koła, opony, dętki, zmierzenie jednej szprychy, kupno takiej samej + nypla (maks 3zł za całość, wsadzenie, dociągnięcie, założenie dętki, opony i montaż koła. Żadna filozofia

A w rowerowym obstawiam koło 20zł taki zabieg

Napisane Apr 28, 2013, 9:23 pm
arekkaka15

arekkaka15

Member
Wyświetl posty

Dokładnie powiedzieli  że 20 zł i że niby szprycha gratis ale koło trzeba wycentrować(co ku*wa?) mówiłem jej ze koło jest proste ale ona powiedziała że i tak trzeba i tak więc chyba sam wstawię.

Napisane Apr 28, 2013, 10:14 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Skąd wiedziałem :D :rolleyes:

wstaw sam, tylko zmierz żeby za długa nie była bo będzie dętkę kuć

Napisane Apr 29, 2013, 12:27 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja