Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » [Driver] Jaki driver i gdzie ...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[Driver] Jaki driver i gdzie kupie?
wlodi112

wlodi112

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wlodi112 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Posiadam mtb ale nie znam konkretnie modelu, chyba to składach na
częściach ns bike. Potrzebował bym driver tz to co jest w środku piasty
z zębatką (Chyba driver jestem jeszcze newbie ;p) Mój ma 16T a
chciałbym żeby ciężej się pedałowało bo teraz jest tragedia jak z
przodu mam 20 coś zębów ;C Gdzieś wyczytałem żeby zmienić samą
zębatkę a inni mówią że cały driver bo i tak ząbki są zjechane.
http://imageshack.us/a/img405/2293/dsc0067uqv.jpg
http://imageshack.us/a/img18/2955/dsc0068cl.jpg
Średnica łożyska 15mm
Grubość całego zestawu 26mm
Szerokość na ząbkach wynosi 37mm
Z góry dzięki za pomoc :)

Napisane May 23, 2013, 9:51 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli chcesz żeby było ciężej to wymień z tyłu tak aby było mniej zębów.

Napisane May 23, 2013, 2:58 pm
wlodi112

wlodi112

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wlodi112 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chodzi mi o to jaki driver od jakiej piasty kupic i gdzie bo moja jest zamalowana więc nie wiem jaki to jest model.

Napisane May 23, 2013, 6:07 pm Ostatnio edytowane May 23, 2013, 6:08 pm przez wlodi112
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli masz aż tyle zębów, to nie kupisz driver'a do swojej piasty, bo najzwyczajniej w świecie nie istnieje takie coś - Ty masz piastę na wolnobieg.

Najmniejszy wolnobieg ma 13T, kup zwykłą Dicte w rowerowym - koszt 25zł, a starczy.

Napisane May 27, 2013, 3:53 am
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zacznijmy od tego że to nie jest żaden wolnobieg, widać dokładnie pieski od kasety (dwóch brakuje żeby było śmieszniej, a wszystkie są mocno złachane). Gdyby były w dobrym stanie wystarczyłoby odkręcić nakrętkę, ściągnąć zębatkę, poszukać drugiej z mniejszą ilością ząbków i takim samym mocowaniem (ilość wypustów, średnica) i złożyć całość. Ale skoro wszystko wygląda tak jak wygląda, to niestety trzeba by poszukać całego pierdolniczka

Napisane May 27, 2013, 11:34 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O jezu, mój błąd - nawet nie sprawdziłem dokładnie co to za piasta, tylko z pamięci poleciałem.

Mea culpa, przyznaje się.

Napisane May 28, 2013, 11:42 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja