Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Xbox One

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Xbox One
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widzieliście prezentację?
I tak nie zamierzam kupić nextgena aż nie stanieją ale po tym wszystkim zastanawiam się czy w ogóle kupie. Plejki nie lubię za niewygodne pady a xbox one... brak możliwości grania w używane gry, zbundlowany kinect (który mnie nie interesuje za bardzo). Jeżeli to prawda to ja chyba nie chcę. Gry po nagraniu się sprzedaje, a tak bym miał półkę gier do których nie wrócę i brak kasy na następne ;/

Napisane May 23, 2013, 3:10 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Natknąłem się na YouTube na filmik z prezentacją tej konsoli i powiem że konsola kompletnie im nie wyszła. Nadal posiada same wady dla których ludzie kupuję produkty Sony. Problem z używanymi grami to kolejna tułaczka. Nie ma dla mnie nic w niej nowego z poprzedniej wersji niż rozszerzenie jej pod względem multimedii typu TV. Po zobaczeniu tej konsoli nasunął mi się tylko następujący plan. Pozostaje nadal przy Playstation 3 i oczekuje na PS4.

Napisane May 24, 2013, 12:01 am
ziomek10

ziomek10

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomek10 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehehehe

http://i.minus.com/iBzvb2JSpQNRM.gif

Napisane May 25, 2013, 1:38 pm
R0ndel

R0ndel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to R0ndel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaraz fanboje sie znajdą :D

Napisane May 25, 2013, 1:50 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krótko : totalny niewypał . Czekam na PS4 by zobaczyć miny producentów XBoxa ;) Ale za parę lat się to obróci i PS5 to będzie totalny niewypał :P

Napisane May 26, 2013, 9:45 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Noooo... ciekawe co pokażą

Napisane May 27, 2013, 9:18 am
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dlaczego nowy Xbox nazywa sie One ?
Bo zrobili 359 kroków w tył ;)

Napisane May 27, 2013, 9:40 am
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam czekam na finał, gdy wszystkie szczegóły będą znane. Jest masa plotek, a MS tylko częściowo poinformował co znajdzie się w czarnym pudełku. Po targach E3 może będziemy mądrzejsi.

Napisane May 27, 2013, 11:13 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I jak Wam się podoba jak pojawiło się więcej informacji?
Dla mnie zawsze konsola była daleko za PC-tem, ale tutaj nawet bym nie myślał długo na wyborem PS4. Za dużo tych ograniczeń od M$.

Napisane Jul 6, 2013, 9:44 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja już zbieram pieniążki na PS4. Dla mnie jeśli chodziło o granie to tylko na konsoli. Na kompie lipnie mi się gra, tnie sie wszystko trzeba części wymieniać itd.

Napisane Jul 7, 2013, 12:50 am
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ps4 nie zbudujesz, tak więc możecie zapomnieć o wypuszczaniu gier z ps4 na pc :) kompy ich nie pociągną przez długi czas.

A xbox jak ssał palkę tak dalej się od niej nie odrywa, pozdrawiam zaślepionych fanbojów.

Napisane Jul 7, 2013, 12:51 pm Ostatnio edytowane Jul 7, 2013, 12:52 pm przez Sergij
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Sergij powiedział(a):
Ps4 nie zbudujesz, tak więc możecie zapomnieć o wypuszczaniu gier z ps4 na pc :) kompy ich nie pociągną przez długi czas.

A xbox jak ssał palkę tak dalej się od niej nie odrywa, pozdrawiam zaślepionych fanbojów.

Pociągnąć pociągną bo jak widzę 8GB ramu w PC to już standard a tyle ma PS4. Dostępne są także duże procesory, grafika itd. PC pociągnie wszystko ale problemem są duże koszty ze składania go oraz priorytetem twórców gier jest tworzenie na konsole bo do tego one służą. PC jest dopiero później brane po uwagę i albo się dostosowuje ją do komputerów albo nie robi wcale.

Napisane Jul 7, 2013, 8:50 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takie PS2 ma procesor 294 MHz i pamiec 32 MB. Jesli ktos na kompie o podobnej specyfikacji zagra w San Andreas albo God of War (tego akurat nie ma, ale zalozmy, ze gra o podobnym rozbudowaniu i grafice), to chyle przed nim czola.
Sila konsoli nie jest moc poszczegolnych czesci, tylko niezmienna calosc, ktora producenci gier maja ropracowana. Tak jak moge sie zalozyc, ze kazdy z nas ma inny komputer, tak kupujac dana konsole mamy wszyscy taka sama specyfikacje (ok, nieznacznie roznia sie pozniejsze modele od wczesniejszych)

Napisane Jul 8, 2013, 11:19 am
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Konsole wyprodukowano po to, by gracz nie zastanawiał się nad konfiguracją czy wymaganiami. Wkładasz płytkę, instalujesz i grasz.

Napisane Jul 8, 2013, 11:30 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Kroolik78 powiedział(a):
Konsole wyprodukowano po to, by gracz nie zastanawiał się nad konfiguracją czy wymaganiami. Wkładasz płytkę, instalujesz i grasz.

instalujesz, pobierasz aktualizacje, które zajmują tyle, że praktycznie ściągasz grę ponownie więc kupujesz większe dyski... ;)

Napisane Jul 8, 2013, 11:42 am
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

JustLearn powiedział(a):
Takie PS2 ma procesor 294 MHz i pamiec 32 MB. Jesli ktos na kompie o podobnej specyfikacji zagra w San Andreas albo God of War (tego akurat nie ma, ale zalozmy, ze gra o podobnym rozbudowaniu i grafice), to chyle przed nim czola.
Sila konsoli nie jest moc poszczegolnych czesci, tylko niezmienna calosc, ktora producenci gier maja ropracowana. Tak jak moge sie zalozyc, ze kazdy z nas ma inny komputer, tak kupujac dana konsole mamy wszyscy taka sama specyfikacje (ok, nieznacznie roznia sie pozniejsze modele od wczesniejszych)

A kto nastawiający się z zamiarem grania na kompie kupuje takie badziewne części. Ci co grają na PC na dzisiejsze czasy to mają około 16GB ramu 1TB dysk i 4.0Ghz więc na razie nie martwią się częściami do kompa które obsłużą nowe gry.

Napisane Jul 8, 2013, 11:48 pm
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
Kroolik78 powiedział(a):

instalujesz, pobierasz aktualizacje, które zajmują tyle, że praktycznie ściągasz grę ponownie więc kupujesz większe dyski... ;)

Chyba PS3 trololololo

Napisane Jul 9, 2013, 3:38 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja