Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Meetingi » Meeting Bielsko-Biała by Kapc...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Meeting Bielsko-Biała by Kapciu, Meeting Bielsko-Biała
Kapciu

Kapciu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kapciu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema! Dzisiaj dodaję ogłoszenie dotyczące meetingu w B-B.Meeting miał być 8 czerwca ale nie było sponsorów i zajawki.Tym razem postaramy się o więcej sponsorów jak imagizer i above.Na meetingu przewidujemy S.K.A.T.E oraz jak będzie więcej nagród to Kickflip Contest.MEETING ODBĘDZIE SIĘ DNIA  15czerwca2013 

Plan meetingu :
              13.00 - spotkanie przy fontannie w Starej Sferze.(galeria sfera)
              Przechodzimy do MacDonalda zamieniamy się ,sprzedajemy,gadamy,ćwiczymy
              Zaczynamy S.K.A.T.E losowaniem par
              (potem możliwy Kickflip Contest)
              Potem znowu zamiany itd.
              (Przy dobrej pogodzie jazda na outdoor)
                  ZAKOŃCZENIE MEETINGU
            Sponsorzy na tę chwilę: Wild-Fingers , FingerboardMaster ,Above Decks(chyba) :D
            Pamiętajcie że nie licząsię nagrody tylko spotkanie i zajawka (by Legrand)

PROSZĘ O ZAPISYWANIE SIĘ W KOMENTARZU LUB NA kacper542542@o2.pl 
Lista jak na razie:
Kapciu(organizator)
Legrand
PAtryk
TheFbGod
samaf                             

*Napisane Jun 6, 2013, 7:36 pm Ostatnio edytowane Jun 6, 2013, 7:42 pm przez Kapciu
samaf

samaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

He-he-heeej czy ja coś mówiłem że wbijam? Nie - to co robię na liście?
Zresztą przenosicie datę bo nie było sponsorów...

Napisane Jun 6, 2013, 8:01 pm
Kapciu

Kapciu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kapciu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wbijesz to nie.A to nie tylko dlatego że sponsorów nie było ale też dlatego że przyszłoby z 5 osób.A ja przynajmniej przekładam a nie odwołuje jeszcze nic nie pisząć pisjoł

Napisane Jun 6, 2013, 8:03 pm
samaf

samaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajna zabawa moze byc nawet i w 2 osoby.

Napisane Jun 6, 2013, 8:16 pm
Kapciu

Kapciu

Member
Wyświetl posty

No to przyjdź na meeting

Napisane Jun 6, 2013, 8:19 pm
samaf

samaf

Member
Wyświetl posty

Nie mam zamiaru wbijac bo nie mam czasu i nie jezdze juz.

Napisane Jun 6, 2013, 8:21 pm
ProJunior

ProJunior

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ProJunior zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kapciu , nie dało by się zrobić meetingu 8 albo innego dnia niż 15 ? Ponieważ wtedy nie będę mógł przyjść z kumplami :(

Napisane Jun 6, 2013, 9:31 pm Ostatnio edytowane Jun 6, 2013, 9:31 pm przez ProJunior
Kapciu

Kapciu

Member
Wyświetl posty

8 odpada a już kiedy indziej nie da rady ponieważ już raz przekładaliśmy i nie będę znowu zmieniał.Jak coś to podam ci mój adres i wyślę kasę za przesyłkę i wyślesz mi te nagrody

Napisane Jun 6, 2013, 10:20 pm
polas1

polas1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to polas1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak na 50% bym wbił z kumplem ale to zobacze e a ewentualnie w niedziele moznaby było

Napisane Jun 7, 2013, 1:22 pm Ostatnio edytowane Jun 7, 2013, 8:53 pm przez polas1
ProJunior

ProJunior

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ProJunior zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kapciu powiedział(a):
8 odpada a już kiedy indziej nie da rady ponieważ już raz przekładaliśmy i nie będę znowu zmieniał.Jak coś to podam ci mój adres i wyślę kasę za przesyłkę i wyślesz mi te nagrody

kurde ! Zobacze co da się zrobić , przyjdę albo nie :?

Napisane Jun 7, 2013, 2:15 pm
ProJunior

ProJunior

Member
Wyświetl posty

Napisane Jun 7, 2013, 2:15 pm Ostatnio edytowane Jun 7, 2013, 2:16 pm przez ProJunior
baker5

baker5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to baker5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja napewno będe  ^^)

Napisane Jun 9, 2013, 12:06 pm
Kapciu

Kapciu

Member
Wyświetl posty

To super wbijajcie jak możecie bierzcie kumpli sprzęt części naklejki co się da(nawet psa)Na meetingu przewidujemy outdoor

Napisane Jun 10, 2013, 10:11 pm
TheFBgod

TheFBgod

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheFBgod zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I co odbył się meeting ?
Jak tak to dawać Videło ;D

Napisane Jun 11, 2013, 7:12 pm
Kapciu

Kapciu

Member
Wyświetl posty

FbGod meeting jest 15 czerwca :D Jak chcesz to wbijaj :P

Napisane Jun 11, 2013, 7:19 pm
TheFBgod

TheFBgod

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheFBgod zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Daj mi swój nr telefonu jak możesz i kto jescze będzie, czy plan jest aktualny i jaki sponsor ?
Mój nr pisz :724758709
Mam kilka pytan ;)

Napisane Jun 11, 2013, 7:37 pm Ostatnio edytowane Jun 11, 2013, 7:38 pm przez TheFBgod
Kapciu

Kapciu

Member
Wyświetl posty

Ja cię dodałem na GG.Sponsor to above decks o ile paczka dojdzie wild fingers i za 4 miejsce w skate tape od magish.Plan to się tylko zmienia że będzie tylko skate

Napisane Jun 11, 2013, 7:40 pm
TheFBgod

TheFBgod

Member
Wyświetl posty

A masz kasę na telefonie bo ja już wychodzę z kompa a chcę sie Cb o cos ważnego zapytac ;)

Napisane Jun 11, 2013, 7:43 pm
Kapciu

Kapciu

Member
Wyświetl posty

no chyba mam :D

Napisane Jun 11, 2013, 7:44 pm
Kapciu

Kapciu

Member
Wyświetl posty

UWAGA UWAGA !!!
Potrzebujemy jakiegoś małego sponsora ,który mógłby zrobić jakiś deck albo tape albo coś.Pisać pod dołem jak ktoś coś może dać :)

Napisane Jun 13, 2013, 3:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja