Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » [mostek]pęknięcie

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[mostek]pęknięcie , porada
filipkul

filipkul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipkul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Otóż mam problem polegający na pękniętym mostku. Jest to mostek WTP supreme 2011 i o dziwo nie pękł przez trick tylko przez... ech wstyd się przyznać za mocne dokręcenie. Nie miałem pojęcia, że coś takiego może mieć miejsce i stąd moje pytanie. Czy mostek można w jakiś sposób "zaspawać" czy co tam jeszcze można z tym robić i czy jest szansa na dokupienie samej części. Dodatkowo dodam, że pękła część mostka, którą przykręcamy kierownice, szpara jest mniej więcej w połowie. Pozdro !!

Napisane Jun 12, 2013, 7:01 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dorwanie samej tej części, bo chodzi Tobie chyba o ,,klapkę'' zamykającą kierownicę, graniczy z cudem - na zasadzie tej, że komuś poszła reszta mostku i odda za kilo ziemniaków i browara klapkę.

Spawać nie ma sensu - głównie dlatego, że fajny, używany mostek dorwiesz za 50zł, a pamętaj, że to on trzyma coś, od czego zależy, czy czasem nie zaryjesz zębami o beton.

Napisane Jun 12, 2013, 11:26 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja