Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Spodnie wyglądające jak spusz...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Spodnie wyglądające jak spuszczone pod dupę
iceee

iceee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to iceee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wie ktoś ,jak się nazywa taki krój spodni ,który sprawia ,że spodnie wyglądają jak spuszczone pod dupę ,jak na filmiku poniżej od 35 s, z tym,że wolałbym takie ,które są beż dwóch rozporków ,tylko po prostu krok w kolanie ,nisko kieszenie ,i nogawki  trochę za wąskie w stosunku do reszty (ale nadal szerokie),chociaż te też są mocno OK
KLIK 
Z góry THX

Napisane Jun 17, 2013, 12:29 pm Ostatnio edytowane Jun 17, 2013, 12:34 pm przez iceee
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 paski? Dawno nie widziałem nic głupszego :D

Bagg'ns - > baggins

Napisane Jun 17, 2013, 12:59 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spodnie okropne. Są to baggy na pewno. Jak wolisz szerokie w kroku i coraz węższe ku dołowi to rozejrzyj się za Calvin Klein. Ja takie miałem. Na samym dole przylegały do nogi a na górze były szersze. Możesz zrobić węższe nogawki w Levi's 511 lub 501 i będzie podobnie. Przy CK musisz liczyć się z wydaniem kilku stówek na dobre portki, ale warto.

Napisane Jun 17, 2013, 1:05 pm
iceee

iceee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to iceee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten pomysł z 2 paskami tez mnie śmieszy ,na dolnych szlufkach bym paska nie nosił,i nie  chodziło mi o spodnie rodzaju levis 501 ,tylko o szerokie spodnie ,ale z krokiem ,który wygląda jak by były pod dupa ,klimatycznie i fajnie to wygląda wg mnie ,a nie lubię nosić aż tak nisko spodni ,więc szukam specjalnie uszytych ,pozatym jak już pisałem wolałbym raczej bez tego dolnego rozporka ,bo to troche dziwnie wyglada ,chociaż z drugiej strony bardziej realistycznie ,tyle ,że wtedy ten doł musi luźno wisieć na udach BEZ PASKA KONIECZNIE ,bo jakbym miał krótszą bluze /koszulę /t-shirt to wyglądałoby to jak dwie oddzielne pary spodni  ,jedna wsadzona drugą ,a nie na to,że to jest tak uszyte ,żeby wyglądały na opuszczone .Ogółem chodzi o efekt taki jak np.tu:KLIK  2:10 ,własnie po tym filmiku jakoś się tak zjarałem tak spuszczonym krokiem ,normalnie nosze loose fity np.massa,więc bardzo KONSERWATYWNE gacie w porównaniu do tych  ;) Rozumiem,że większość osób ,szczególnie tych nieubierających się na szeroko uzna taki krój za beznadziejny ,ale taka już cecha kontrowersyjnych ,oryginalnych ciuchów ,ze zwykłych baggy też na początku się śmiano ,zresztą wiele osób ma z nich bekę i dziś .
P.S. Zamek 3 mógłbyś wkleić linka ,jak te CK wygladają dokładnie ,nie tak przypadkiem ? KLIK
I jeszcze jedno ,ja akurat raczej nie chce zamawiac z tej stronki ,poprostu chciałem się dowiedziec jaki to krój ,bo wtedy moze i w pl mozna by je gdzies dostać , bo pamietam ,ze widziałem raz takie na allegro i wydaje mi się ze sporo zagranicznych marek takie już szyje od dawna .

Napisane Jun 17, 2013, 1:28 pm Ostatnio edytowane Jun 17, 2013, 1:40 pm przez iceee
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kumpel jak był w gimbazie to takie nosił . Ciekawe czy jakbyś wiedział gdzie i dlaczego  tak opuszczone spodnie zaczęto nosić , to czy byś zrezygnował ... ;)

Napisane Jun 17, 2013, 4:05 pm
iceee

iceee

Member
Wyświetl posty

Skąd wiesz,że nie wiem? Nosili ,je z kilku powodów ,m.in. to,że w duzych gaciach można schować dużo broni (obczaj ten filmik : KLIK), no i dzieciaki w slumsach łaziły w duzych ubraniach po starszym rodzeństwie ,oraz to,że w pierdlu PODOBNO zabierano im paski i porty opadały ,robiono to  już niewolnikom z XVIII i XIX W . ,a to ,ze chodzili tak cwele ,którzy manifestowali tym chęć na " małe co nieco"  :P to najprawdopodobniej  plotka, bo wiem ,że do tego pijesz ;P ,myślisz ,że 2pac, i reszta nosili by tak spodnie gdyby to naprawde oznaczało ,że jest się homo?Wszyscy byli kryminaliści by ich wysmiali od pedałów .Ale do prawdy i tak nie dojdziemy chyba ,bo zaden z nas nie zył w tamtych czasach w tym miejscu  ;) I nie,nie jestem psychofanem paca ,wole biggiego ,który spodni nie obnizał z tego co wiem ,więc nie dlatego się jaram B)

Napisane Jun 17, 2013, 5:27 pm Ostatnio edytowane Jun 17, 2013, 5:34 pm przez iceee
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja