Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Untergang

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Untergang, Upadki :)
dbc

dbc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dbc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie znalazłęm taiego tematu na forum więc zapytam się jakie
Pod wpływem tego gifa postanowiłem założyć ten temat:
upadek
jakie największe uszkodzenie swojego ciała i podczas jakiego tricku wam się udalo zrobić ;)

Napisane Jan 25, 2006, 12:48 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi na szczęscie się nigdy nie udało się jakos bardzo uszkodzic się:D

Napisane Jan 25, 2006, 9:08 pm
wiktor190

wiktor190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiktor190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wylamane palce podczas wskakiwania na deche. W 1 dniu jazdy!!!

Napisane Jan 28, 2006, 12:27 am
SkEeTeLs

SkEeTeLs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkEeTeLs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podczas robienia hard flipa z 2 schodkow deska wbija mi sie pomiedzy nogi....auc ;/
myslalem ze bede musial byc wykastrowany :D
ale naszcescie szybko wrucilem do formy...
Pozdro

Napisane Jan 28, 2006, 12:34 am
CrisCole

CrisCole

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrisCole zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

flip z 4 schodów...deska mi odbiła i cos jakby przetrąciła nadgarstek...no ale za następną próbą go zlądowałem...B)

*Napisane Jan 30, 2006, 12:47 pm
repcak

repcak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to repcak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pamietam tak zajebiscie bolącą jeżdziłem w skateparku w gostyninie( spoko miejscówka) i postanowiłem pouczyć sie bordslida(podkreslam ze wczesniej sie go uczyłem)pierwsze podejscie - niebyło tak zle podejscie drugie - prawie ze sie udał podejsie trzecie - w koncu się udał, oczywiscie zawsze tak mam ze jakis trick mi sie uda to zaraz musze go zrobic jeszcze raz i tym razem postanowiłem tak samo podejscie czwarte - podjeżdżam do raila podskok ląduja na railu poślizg i gleba...Tak mocno zjaebałem na dupe aż niemogłem złapać oddechu niemogłem wykrztusic zadnego słowa...nikomu nie zycze takiej gleby...pozdro :P:P(ta opowieść jest jak najbardziej autentyczna bo na forum czasami mozna spotkac takie smieszne opowieście ze to niby było naprawde a okazuje sie ze to jest udawane poto zeby forumowicze myśleli ze jestes jakiś dobry)... jeszcze raz pozdro...:P(acha jeszcze jedno ten temat jednak chyba był ale nie jestem pewien)

Napisane Jan 30, 2006, 8:57 pm
radziklpm

radziklpm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to radziklpm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam nadzieje ze ci upi***doli rece, zebys nei nabijal postow piszac glupoty, jedne pod drugim.......

Napisane Feb 1, 2006, 9:06 am
sekora992

sekora992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sekora992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sie wywaliłem gdy przeskakiwałem studzienke i na ostatni szczeblu zachaczyłm i na ryj

Napisane Feb 8, 2006, 5:09 pm
zioom14

zioom14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zioom14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jako ze nie jezdze dlugo(pol roku) nie mialem nic powazniejszego.na skateparku(Żory) chcialem zwyczajnie zjechac z funboxa.(mialem male, zdarte kolka) jak zachaczylem o prog wyj**balem to od kostki do kolana mialem rozdarta noge:/. strasznie szczypalo. :p.pozdro dla prawdziwych skaterow.

Napisane Feb 24, 2006, 6:34 pm
look

look

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to look zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś sie za bardzo kucnąłem przy ollie i decha mi wypadła spod nóg i mi w banie przy*****

Napisane Feb 24, 2006, 6:48 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

złamane 2 kości w nadgarstku , w 2 miejscach każda . 3 miechy z głowy  :mad:

*Napisane Feb 25, 2006, 12:39 pm
Beginner

Beginner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Beginner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zioom14 powiedział(a):
jako ze nie jezdze dlugo(pol roku) nie mialem nic powazniejszego.na skateparku(Żory) chcialem zwyczajnie zjechac z funboxa.(mialem male, zdarte kolka) jak zachaczylem o prog wyj**balem to od kostki do kolana mialem rozdarta noge:/. strasznie szczypalo. :p.pozdro dla prawdziwych skaterow.

hahahahahahah pamietam to ....zajebiste

a moja najwieksza gleba to eeeeeee chyba jak robilem ollie to nose manual na niskim murku i w momencie kiedy skoczylem na murek zachaczylem o .....kamyczek deska poleciala do tylu a ja do przodu glowa o murek...ech

Napisane Mar 3, 2006, 12:30 pm
ridenn

ridenn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ridenn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yy
Kiedys z kumplem zczailismy idealne marmurowe schodki 7 stopniowe do grindów.Ja na samej goze schodów mowie patrz to,jade najechalem tak zeby byl 50-50 i nagle cos nie poszlo i spadlem z tych schodów ,normalnie sie zturlalem.Efekt,zbita kosc ogonowa.nie moglem chodzic.

Jak juz zaczalem jezdzic a free i nauczylem sie no opinion.to sobie zaczalem trening pewnego dnia od tego.
Jade robie no opinion , i deck zamiast spascna trucki spadl na primo a ja na niego i na reke;/ Tak mnie bolala ze do domu ktory mam 5 minut drogi szedlem z 1h bo slabo mi bylo
Lezalem w jakis krzakach jak menel;p

*Napisane Mar 5, 2006, 10:48 am
Jungleboy

Jungleboy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jungleboy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na desce to nie wiem...aaa!kiedyś (niedawno) przy 5-o na rurce decha mi sie wyslizgnęa tak,że z siłą całej mojej masy walnąłem biodrem o kant(koniec) rurki.Myślałem,że sie zesram.A tak wogule to teraz mam kontuzje i na desce jeźdżić nie mogę,a zrobiłem se nią bo biegłem na autobus i sie ze shodów dużych wyjebałem.Naderwałem ścięgna.lol

Napisane Mar 5, 2006, 11:23 am
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rozwalony łokieć i kolano
jeszcze niczego nie miałem złamanego  :)

Napisane Mar 5, 2006, 3:58 pm
Lotos94

Lotos94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lotos94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

look powiedział(a):
kiedyś sie za bardzo kucnąłem przy ollie i decha mi wypadła spod nóg i mi w banie przy*****

mialem podobnie tylko byl to kick flip i jak ladowalem to przednia nie trfilem i jak tylnia noga uderzyla w tail i jak deske wybilo to mi ostro przyfasolila w banie i mialem rozwalona i szycie  :rolleyes:

Napisane Mar 6, 2006, 3:35 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam nigdy nie mam jakis porzadnych gleb co najwyzej jakies odarcie skory itp.

Napisane Mar 11, 2006, 3:37 pm
azjan

azjan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azjan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kiegys zwyczajnego fakie hila i nagle sru w odbyt i jeszcze jak mmi w ten odbyt ty chcialem odskoczyc ale deske mialem po miendzy nogami i spadlem ze spadu na dul...yyy hehe

Napisane Mar 19, 2006, 9:55 am
Maroszy

Maroszy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Maroszy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak robiłem kicka z 7 schodów to źle spadłem na deske i kość stipy mi pękła na pół  :rolleyes:miałem mieć gips 3 tygodnie a zdjąłem se sam po 2 tygodniach  :cyclops: a tak to jeszcze miałem wiele skręceń i połamań  :)

Napisane Mar 20, 2006, 9:27 pm
mcbds

mcbds

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mcbds zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

znowu michal92 i dziarnooo bez sensu sie wypowidają sorry ale po co sie bezsensu wypowiadac temat był co zrobiliscie sobie wiec po co pisac ze nic sobie nie zrobiłem itp? Sorry to nie moj temat był beznadizjeny tylko wy i te wasze posty..

A co do tematu zeby nie bylo ;) to ostatnio sobie w ferie na smaym poczatku złamałem reke na snowbaordzie i o chyba byl moj najgorszy wypadek jak narazie z deskorolki i ze snowboardu.

Napisane Mar 22, 2006, 3:11 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja