Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Jak powyższyć ollie

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak powyższyć ollie
sjula

sjula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sjula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bo robię bardzo niskie

Napisane Jun 18, 2013, 8:16 pm
berlinwood5

berlinwood5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeść dużo jajek po tygodniu zrobisz ollie na 3 metry

Napisane Jun 20, 2013, 5:23 pm
sjakubpro

sjakubpro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sjakubpro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Katować a nie zaśmiecać forum

Napisane Jun 20, 2013, 10:21 pm
LukaszAce

LukaszAce

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LukaszAce zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mocniej uderzaj w tail ,wyżej nogi podciągaj ,i do tego mocniej ciągnij noge po gripe :)

Napisane Jun 24, 2013, 4:50 pm
kacperrek

kacperrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co najważniejsze uginaj nogi, miałem coś podobnego, jedna noga ja czubku taila druga na środku deski. End :)

Napisane Aug 9, 2013, 9:46 am
Piotrazz1337

Piotrazz1337

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrazz1337 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ugnij niżej kolana, mocniej pociągnij i wypier*** na 2 metry w góry :3 Polecam

*Napisane Sep 7, 2013, 10:05 pm
jestememil

jestememil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jestememil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam podobny problem, tzn. ollie spokojnie mam ponad kolana, ale słabiutko jeżeli chodzi o schody, zaliczam do czwórek, ale nie mogę utrzymać deski na np. 6 czy 7. Chodzi mi o właściwą formę treningu,  czy od razu iść na te siódemki i tam katować aż nie zacznie wychodzić czy najpierw robić piątki potem szóstki, tak stopniowo, HELP ME ASAP sezon się kończy

Napisane Sep 26, 2013, 3:31 pm
fugitive7

fugitive7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fugitive7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestememil powiedział(a):
Ja mam podobny problem, tzn. ollie spokojnie mam ponad kolana, ale słabiutko jeżeli chodzi o schody, zaliczam do czwórek, ale nie mogę utrzymać deski na np. 6 czy 7. Chodzi mi o właściwą formę treningu,  czy od razu iść na te siódemki i tam katować aż nie zacznie wychodzić czy najpierw robić piątki potem szóstki, tak stopniowo, HELP ME ASAP sezon się kończy

Tutaj raczej nie chodzi o wysokość na jaką robisz ollie, lecz o panowanie nad deską  ^^)

*Napisane Sep 26, 2013, 8:47 pm Ostatnio edytowane Sep 26, 2013, 8:48 pm przez fugitive7
jestememil

jestememil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jestememil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fugitive7 powiedział(a):

Tutaj raczej nie chodzi o wysokość na jaką robisz ollie, lecz o panowanie nad deską  ^^)

czy od razu iść na te siódemki i tam katować aż nie zacznie wychodzić czy najpierw robić piątki potem szóstki, tak stopniowo,

Wiem że chodzi o panowanie nad deską, dlatego napisałem że podobny (dotyczący ollie) ale mnie bardziej interesuje forma treningu jak już o tym już wspominałem  ^^)

Napisane Sep 27, 2013, 2:37 pm
fugitive7

fugitive7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fugitive7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fugitive7 powiedział(a):

czy od razu iść na te siódemki i tam katować aż nie zacznie wychodzić czy najpierw robić piątki potem szóstki, tak stopniowo,

Wiem że chodzi o panowanie nad deską, dlatego napisałem że podobny (dotyczący ollie) ale mnie bardziej interesuje forma treningu jak już o tym już wspominałem  ^^)

Katuj, jeździj i raz jeszcze katuj ;)  Z czasem to samo przyjdzie.
A jeżeli wyrzucasz od razu deskę z pod nóg albo wo ogóle się nie wybijasz to możliwe, że strach robi swoje, wtedy pozostaje się tylko przełamać przed tą 7 ;)

Napisane Sep 27, 2013, 9:35 pm Ostatnio edytowane Sep 27, 2013, 9:47 pm przez fugitive7
gorilla1995

gorilla1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W tym względzie to najlepiej iść na całego i iść na hardcore'a ;) wet jak zęby wybijesz to dalej katuj ;s

Napisane Apr 2, 2014, 7:59 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja