Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Meetingi » Sponsoring meetingu

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sponsoring meetingu
adixd99

adixd99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adixd99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam! Szukam sponsorów na meeting, chętni pisać we wiadomościach lub na priv

Napisane Jun 18, 2013, 9:16 pm
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tutaj Blackriver, chętnie zasponsoruje twój meeting.

Napisane Jun 18, 2013, 10:39 pm
adixd99

adixd99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adixd99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok

Napisane Jun 18, 2013, 10:43 pm
adixd99

adixd99

Member
Wyświetl posty

Nadal szukamy sponsorów

Napisane Jun 18, 2013, 11:32 pm
morgalenko99

morgalenko99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to morgalenko99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WItam, jestem przedstwicielem FLat Face i Berlinwood w polsce. Mamy również kontakt z firmą Winkler Wheels. Mamy dużo nagród do rozdania. Chętnie Ci cos wyslemy

Napisane Jun 19, 2013, 11:43 am
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napewno zjawie się na meetingu z takimi sponsorami.

Napisane Jun 19, 2013, 12:13 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam tutaj firma Pop Deck. Podeslij mi prosze swoje demo na privie a napewno sie odezwe ;)

Napisane Jun 19, 2013, 12:15 pm
morgalenko99

morgalenko99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to morgalenko99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a i jeszce bardzo dobrze znam szefa firmy RadRamps - COnrada Muscarelle, więć jakas deske tez dostaniecie :D

Napisane Jun 19, 2013, 12:27 pm
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

Ja znam jeszcze Kerrego od fingersized. Napewno też coś dorzuci.

Napisane Jun 19, 2013, 12:58 pm
morgalenko99

morgalenko99

Member
Wyświetl posty

ja tez go znam. Niewiem, napiszemy razem, da wiecej nagród :D

Napisane Jun 19, 2013, 1:10 pm
sjula

sjula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sjula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

myślę że tech deck też ci coś podrzuci .

Napisane Jun 19, 2013, 3:34 pm
Qwazis

Qwazis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qwazis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam jestem wlascicielem YStore, podrzuce pare kompletnych setow ( yellowood, ytrucks, ywheels ) :)

Napisane Jun 19, 2013, 3:37 pm
berlinwood5

berlinwood5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogarnijcie dupy jeden napisał dla beki to potem pół portalu zaczyna pisać to samo

Napisane Jun 19, 2013, 4:29 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

berlinwood5 powiedział(a):
ogarnijcie dupy jeden napisał dla beki to potem pół portalu zaczyna pisać to samo

HAHA, uważaj bo sie zesrasz od napinki koksie ;)

Napisane Jun 19, 2013, 4:37 pm
berlinwood5

berlinwood5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MrDetonator powiedział(a):

+10 do internetowego hooligana

Napisane Jun 19, 2013, 4:50 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

MrDetonator powiedział(a):

+10 do internetowego hooligana

OJA ALE JESTES FAJNY!!!! XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

Napisane Jun 19, 2013, 5:23 pm
morgalenko99

morgalenko99

Member
Wyświetl posty

Wszyscy którzy maja Berlinwood w nicku są wkurzający ;D

Napisane Jun 19, 2013, 9:10 pm
szpadyzor1

szpadyzor1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szpadyzor1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bynajmniej w necie nie cwaniacza,bo was tylko na to stać :3

Napisane Jun 19, 2013, 9:16 pm
adixd99

adixd99

Member
Wyświetl posty

NIE RÓBCIE JAJ Z TEMATU JA NA POWAŻNIE ZAŁOŻYŁEM TEMAT A NIE PO TO BYŚCIE PISALI KŁAMSTWA

Napisane Jun 19, 2013, 9:17 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

adixd99 powiedział(a):
NIE RÓBCIE JAJ Z TEMATU JA NA POWAŻNIE ZAŁOŻYŁEM TEMAT A NIE PO TO BYŚCIE PISALI KŁAMSTWA

Ale ja na powage jestem z Pop Deck's! Pisz pm

Napisane Jun 19, 2013, 9:32 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja