Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Marzenia

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Marzenia
drukarka

drukarka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drukarka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uwaga!!! Jeśli zagubiłeś się w powszechnym nihilizmie to lepiej zmień temat!!!

Mam do Was drobną prośbę. Spróbujcie spontanicznie odpowiedzieć na pytanie: Gdyby jedno życzenie mogło Ci się spełnić jeszcze dziś, przed zachodem słońca, co by to było?

Jeśli tym infantylnym tematem pogwałciłam czyjeś ego to przepraszam, jednak poniższa wiedza potrzebna mi jest do pewnego projektu. Z góry dziękuję i myślę, że ten temat może zapoczątkować całkiem owocną dyskusję  :rolleyes:

*Napisane Jul 10, 2013, 6:57 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Żeby ten durny temat zniknął szybciej niż się tu pojawił.

Napisane Jul 10, 2013, 7:05 pm
Sugan

Sugan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sugan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeśli całkiem spontanicznie to chce być w kalifornii. Blisko do morza, zarówno decha, jak i surfing, raj dla mnie

Napisane Jul 10, 2013, 7:58 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sugan powiedział(a):
jeśli całkiem spontanicznie to chce być w kalifornii. Blisko do morza, zarówno decha, jak i surfing, raj dla mnie

pierdylion miejsc w USA jest o tych wymaganiach. Nie ściemniaj i powiedz że ciągnie cię do tych sprzedajnych ku**.

Napisane Jul 10, 2013, 10:01 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja bym se walnął nieśmiertelność.

Napisane Jul 10, 2013, 11:55 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
bałbym się, że ludzie mnie zaczną mocno wkurzać i znudzi mi się to wszystko.

Kasy bym chciał. Bez niej niewiele można, a z nią wiele. Mógłbym nie martwić się o nią i zająć innymi sprawami. Bynajmniej nie chodzi mi o luksusowe życie, ekskluzwne apartamenty, drogie samochody, zagraniczne wakacje all-inclusive w hotelach pięcio gwiazdkowych itp kiczowate splendory.

Napisane Jul 11, 2013, 1:06 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):
Sergij powiedział(a):

Nieśmiertelność z możliwością anulowania ;)

Napisane Jul 11, 2013, 8:17 am
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też bym brał kasę, jak się ją ma to cały świat stoi otworem.

Napisane Jul 11, 2013, 1:51 pm
Jedrass

Jedrass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
wrq powiedział(a):
Sergij powiedział(a):

Nieśmiertelność z możliwością anulowania ;)

Podbijam.

Napisane Jul 11, 2013, 1:51 pm
Ireneusz2

Ireneusz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ireneusz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim życzeniem byłby zestaw downolnych dziesięciu życzeń do spełnienia

Napisane Jul 11, 2013, 4:44 pm
Sugan

Sugan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sugan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Generic powiedział(a):
Sugan powiedział(a):

pierdylion miejsc w USA jest o tych wymaganiach. Nie ściemniaj i powiedz że ciągnie cię do tych sprzedajnych ku**.

kurwy też spoko :p
po prostu wkurwia mnie kraj w którym żyje. Buro, zimno , malkontenctwo, i nic tu nie ma. Jeszcze całe życie mieszkam w górach, i rzygam już nimi, chętnie bym sie nad morze przeprowadził. Potrzebuje jakieś zmiany, wytchnienia

Napisane Jul 11, 2013, 7:41 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sugan powiedział(a):
Buro, zimno , malkontenctwo, i nic tu nie ma. Jeszcze całe życie mieszkam w górach, i rzygam już nimi, chętnie bym sie nad morze przeprowadził. Potrzebuje jakieś zmiany, wytchnienia

Zapraszamy nad morze... "Buro, zimno , malkontenctwo, i nic tu nie ma"

Napisane Jul 12, 2013, 7:25 am
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
Sugan powiedział(a):
Buro, zimno , malkontenctwo, i nic tu nie ma. Jeszcze całe życie mieszkam w górach, i rzygam już nimi, chętnie bym sie nad morze przeprowadził. Potrzebuje jakieś zmiany, wytchnienia

W USA Ci smaży się du** cały czas i wytrzymać z upałów nie można. Mi się Polska podoba. Są piękne góry, jest plaża, lasy runem leśnym wypełnione, miasta i wsie rozsiane, są absurdy, są łapówki i wiele wiele innych rzeczy.

Napisane Jul 12, 2013, 8:13 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Generic powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
Sugan powiedział(a):

W USA Ci smaży się du** cały czas i wytrzymać z upałów nie można. Mi się Polska podoba. Są piękne góry, jest plaża, lasy runem leśnym wypełnione, miasta i wsie rozsiane, są absurdy, są łapówki i wiele wiele innych rzeczy.

Poczekaj az przestaną utrzymywać Cie rodzice
na dziecko dostaniesz przez cale zycie od panstwa jednorazowo 1000zł ZUS wdupi Ci pół wypłaty-wcale cie to nie zirytuje prawda?jak Nie więcej
a z NFZtu nawet plomby na ząb sobie za darmo nie zrobisz...(białej...) nawet legalnie nie zapalisz, a co 5ty to alkoholik...
chodz w sumie dobrze, że mamy taką afryke bo jeszcze nie ma u nas  Muzłumanów jak w całej reszcie eu.
tez lubie ten kraj...

Co do marzen
Gospodarka oparta na zasobach- pisałam o tym temat

Napisane Jul 12, 2013, 9:51 pm Ostatnio edytowane Jul 12, 2013, 9:52 pm przez wRiTer_Ka
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

wRiTer_Ka powiedział(a):
Generic powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
Sugan powiedział(a):

Poczekaj az przestaną utrzymywać Cie rodzice
na dziecko dostaniesz przez cale zycie od panstwa jednorazowo 1000zł ZUS wdupi Ci pół wypłaty-wcale cie to nie zirytuje prawda?jak Nie więcej
a z NFZtu nawet plomby na ząb sobie za darmo nie zrobisz...(białej...) nawet legalnie nie zapalisz, a co 5ty to alkoholik...
chodz w sumie dobrze, że mamy taką afryke bo jeszcze nie ma u nas  Muzłumanów jak w całej reszcie eu.
tez lubie ten kraj...

Co do marzen
Gospodarka oparta na zasobach- pisałam o tym temat

Po pierwsze to sam sie utrzymuje bejbe. Po drugie skoro twoje wynagrodzenie to tylko 1000zł to gratuluję osiągnięć. Ja zarabiam sporo ponad krajową. Nie mówie ile żeby nie było gadania ile to ja nie zarabiam. Do katolików nie wiem po co się czepiasz? Przeszkadzają Ci jakoś? Co do muzułmanów to oni są przyczyną że dla Polski nie ma wiz do USA więc nie mów że ich tu nie ma.  Oni są tylko traktują ten kraj jako przystanek. Póki co to nie musze się o zęby martwić więc Poland Green Island.

Napisane Jul 13, 2013, 3:26 am Ostatnio edytowane Jul 13, 2013, 3:28 am przez Generic
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zwiększyli dawkę gen? Bo coś bardziej niż zwykle majaczysz

Napisane Jul 13, 2013, 12:13 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Generic powiedział(a):

Po pierwsze to sam sie utrzymuje bejbe. Po drugie skoro twoje wynagrodzenie to tylko 1000zł to gratuluję osiągnięć. Ja zarabiam sporo ponad krajową. Nie mówie ile żeby nie było gadania ile to ja nie zarabiam. Do katolików nie wiem po co się czepiasz? Przeszkadzają Ci jakoś? Co do muzułmanów to oni są przyczyną że dla Polski nie ma wiz do USA więc nie mów że ich tu nie ma.  Oni są tylko traktują ten kraj jako przystanek. Póki co to nie musze się o zęby martwić więc Poland Green Island.

haha skoncz ćpać.

Skoro duzo zarapiasz zapisz sie do dobrego psychiatry
Skoro cały karj postrzegasz przez pryzmat JA -to szkoda, że sam sie utrzymujesz gdybys mieszkal z rodzicami i miał te 14 lat moze bylaby jeszcze szansa, że coś zmądrzejesz z czasem ale skoro jesteś już taki dziany ukształtowany dorosły człowiek to dzięki takim ludzią jak Ty wątpi sie czy wogóle warto inwestować w tej Kraj haha

Co do mazren chyba zmienie na mozliwosc utulizacji debili...którzy niewiadomo ILE To nie zarabiaja ponad srednią- Twoj wyznacznik czlowieka KUL. hahah

Napisane Jul 13, 2013, 1:03 pm Ostatnio edytowane Jul 13, 2013, 1:07 pm przez wRiTer_Ka
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Clubbasse powiedział(a):
Zwiększyli dawkę gen? Bo coś bardziej niż zwykle majaczysz

musahsahsahsahshahsahsahsahahhahaha, przykry fakt ;d

a dla mnie? moze nawet nie hajss (choc pewnie jak by mnie spotkala taka szczera akcja to moze i infantylnie ale wybral bym pieniadz..) a jak teraz na to patrze to chcial bym spokoju ;) Podobno to tez kwestia narodu, a moze w Pradze jest tak spokojnie, bo wszyscy chodza nastukani i Bill Hicks mial racje ? :P
Anyway chcial bym, zeby ludzie sie wzajemnie do siebie o wszystko nie czepiali, zeby znajdowali dystans miedzy soba, to chyba zrobilo by najlepiej..jak by po prostu niektorzy sie zamkneli.

Napisane Jul 13, 2013, 1:08 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niczego się nie bać.

I Nokie N73 plus słuchawki

Napisane Jul 13, 2013, 7:36 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rychu911 powiedział(a):
Nokie N73 plus słuchawki

Ja bym wolał kase

Napisane Jul 14, 2013, 9:42 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja