Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » [Mostek]Wyrobiony gwint w śru...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[Mostek]Wyrobiony gwint w śrubie, Wyrobiona śruba
arekkaka15

arekkaka15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekkaka15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć,wyrobił mi się gwint w śrubie w mostku ns quark 2008 jaką śrubę dokupić do tego mostka?

Napisane Jul 12, 2013, 11:11 am
998

998

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 998 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To są najzwyklejsze śruby 5mm na imbus, w każdym sklepie ze śrubami powinni mieć :P W razie czego weź swoją starą śrubę jak masz i żeby dobrali taką samą.

Napisane Jul 13, 2013, 12:36 pm
arekkaka15

arekkaka15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekkaka15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oo dzięki mam nadzieje że trafię na taką w rowerowym bardzo mi pomogłeś jeszcze raz dzięki :)

Napisane Jul 13, 2013, 3:57 pm
arekkaka15

arekkaka15

Member
Wyświetl posty

Niestety w żadnym sklepie takiej nie mają a na rowerowym któraś będzie pasować?

Napisane Jul 15, 2013, 3:19 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie łatwiej Ci zrobić temat na jakimś forum, gdzie jest dobrze rozbudowana giełda, że potrzebujesz kupić taką śrubę? Ja pamiętam, że w Shadow'ie mi kiedyś puszczały już 2 śruby, założyłem temat na bmx.pl, po jakiś 2 dniach przyszedł już list z śrubami w idealnym stanie, z jakiegoś seryjnego Stolena - pasowały, trzymały, zapłaciłem tyle co za przesyłkę listem ekonomicznym (wtedy jakieś 1,50zł).

Ewentualnie idź do tokarza, jak jesteś tak uparty, a rowerowe i sklepy ze śrubami CI nie pomagają.

Napisane Jul 17, 2013, 3:56 pm
arekkaka15

arekkaka15

Member
Wyświetl posty

Dzięki za pomoc ;d
Nie jestem uparty ;D Poprostu muszę odkręcić mostek a nie mogę tego zrobić bo nie mam gwintu ale już wiem jak to zrobić kwestią jest tylko dokupienie śrub do ponownego skręcenia.

Napisane Jul 20, 2013, 7:34 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja