Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Dzieci na Skateparkach ...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dzieci na Skateparkach ...
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To powinno się chyba też znaleźć w dziale BMX&MTB , ale nie ma sensu zakładać 2 takich samych tematów w innych działach : ) Tu też się mogą wypowiadać zwolennicy rowerów . Co sądzicie o gimbusach i młodszych dzieciach które przychodzą na skatepark żeby się pobawić ? Moim zdaniem na skatepark powinny wchodzić tylko ci , którzy mają na czym jeździć ( bmx , hulajnoga , deska ) . Ostatnio widziałem filmik , na którym były bardzo ładne sekwy , niestety , popsute właśnie przez młodszych osobników ...

Napisane Jul 22, 2013, 11:00 am
LostAlmost

LostAlmost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LostAlmost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niech się uczą ---_____---

Napisane Jul 22, 2013, 2:24 pm
Guzik97

Guzik97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guzik97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepsze są dzieci na rowerkach, które wchodzą na funboxa albo coś ze zjazdem i zjeżdżają z tego xD ale najpierw muszą przez 15minut stać i drzeć mordę: "MAMO!!!!! ZJEŹDŹAM!!!!!" no po prostu nie ogę z tego zawsze xD

Napisane Jul 23, 2013, 6:35 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LostAlmost powiedział(a):

Jeśli chodzi Ci o dzieci , które przychodzą i spokojnie patrzą na innych by się czegoś nauczyć to do tych nic nie mam , bardziej nie lubię tych co jak nie mają co robić to przychodzą na skatepark i chodzić po nim bez celu , siadać na przeszkody itp. :)

Napisane Jul 24, 2013, 10:03 am
sk8ever

sk8ever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lukk2oo powiedział(a):
LostAlmost powiedział(a):

Jeśli chodzi Ci o dzieci , które przychodzą i spokojnie patrzą na innych by się czegoś nauczyć to do tych nic nie mam , bardziej nie lubię tych co jak nie mają co robić to przychodzą na skatepark i chodzić po nim bez celu , siadać na przeszkody itp. :)
Widziałam chłopca który taki był (2) okropne

Napisane Jul 25, 2013, 9:16 pm Ostatnio edytowane Jul 25, 2013, 9:16 pm przez sk8ever
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio byłem w parku. Jadę, jadę wbijam na funboxa, a przed nim jakiś ludek w czapeczce z Angry birdsami mi wyskakuje. Spadam z deski i w beton. Dzieciak sobie do mamy leci, a ona ma do mnie pretensje, że bym go zabił i jak jeżdżę. PARANOJA!

Napisane Jul 26, 2013, 11:37 pm
Ja2Ha

Ja2Ha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ja2Ha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ostatnio jestem na parku patrze sie, a tu nagle dziecko na łowełku bez kasku z tatusiem biegają po parku, a w rydułtowach trzeba mieć kask a jak nie to won, nie dość że przeszkadzało podczas jazdy to jeszcze jeździło bez kasku a ochroniarz nic myślałem, że ten roweer mu w d*pe wsadze... nie o taką polskę walczyliśmy :P

Napisane Aug 7, 2013, 11:58 am
jestememil

jestememil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jestememil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie no dzieciaki które przychodzą pojeździć, a coś umieją są spoko, np. na wakacje przyjechał jakiś 14latek który kleił flipy z metrowego dropu, a w sobotę spotkałem 11latka co zaliczał olki z przeszkód wyższych od niego, ale jak wpada cała banda Xsiarzy (gimbusów) i zajmują cały spot nic nie robiąc nawet to chce się na nich połamać tą deskę -.-

Napisane Sep 26, 2013, 11:05 am
diana12

diana12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to diana12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzieciaki swietnie sie tam bawia ale uwazam ze troche niebezpiecznie tam dla dzieciakow :(

*Napisane Sep 28, 2013, 3:11 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bawić się a uprawiać jakąś dyscyplinę sportu na skateparku to dwie mega różnice. ;)

Napisane Sep 30, 2013, 6:32 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

W Grudziądzu oficjalnie otworzono Skatepark(można było już jeździć przed otwarciem, tylko było brak różnych pierdół, ławki śmietniki itp.), gimbów za dużo nie widziałem, ale było trochę dzieciaków na chuj*wych BMX'ach co jeździły po skateparku w te i z powrotem... Widziałem niezadowolone miny innych skaterów, kiedy musieli czekać aż dzieciak odjedzie kawałek dalej. A gdyby ktoś im kazał iść pojeździć gdzie indziej, to by się zaczęli mądrować i później z mamą by przyszli... Gdy zaczęto budować ten skatepark, wiedziałem już co się święci : /

Napisane Oct 1, 2013, 10:53 pm
annazi

annazi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to annazi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem powinny być miejsca wydzielone. Najlepiej jedne dla początkujących a inna miejscówka dla osób zaawansowanych

Napisane May 7, 2016, 12:08 am
eqq

eqq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eqq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale chyba są z tego co wiem.

Napisane Aug 30, 2016, 1:51 pm
Taboretix

Taboretix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Taboretix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zwróć uwagę rodzicowi takiego dziecka, to ci powie, że skatepark jest dla wszystkich. I co? I będzie miał rację. Jeżeli skatepark został wybudowany z pieniędzy podatników, to ma z niego prawo korzystać każdy. Najlepszą selekcją byłaby opłata za wejście, wtedy wchodzili by tylko ci, którym zależy - ale zaraz pojawi się płacz z drugiej strony.

Napisane Sep 1, 2016, 10:45 pm Ostatnio edytowane Mar 12, 2017, 12:14 am przez Taboretix
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja