Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Czapka baseballówka

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czapka baseballówka, czapka
iceee

iceee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to iceee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema ,wiecie gdzie kupić takie czapki
LINK
Szukałem już sporo w polskich sklepach ,ale wszędzie tylko pieprzone fullcapy,w których ja wyglądam tak: LINK  :thinking: czyli jak dziecko z wodogłowiem  :mad: Wiem ,że niektóre snapbacki mają taki daszek ,ale nie cierpię tej regulacji z tyłu ,dla mnie to szpeci czapkę ,i włosy jeszcze przez to wyłażą  ^^) Nawet w hamerykańskich sklepach widzę głownie snapbacki ,albo coś takiego co i jest w PL:
LINK i owszem jest to W MIARĘ bliskie mojemu ideałowi ,ale góra jest zbyt okrągła,przypomina trochę czapki brytyjskich gliniarzy  :P ,a to chodzi o to ,żeby to było idealnie prostokątne LINK
To zdj. własnie i to pierwsze idealnie oddają o to o co mi chodzi ,czyli czapka baseballówka ,ale taka wersja najbardziej radykalna ,góra pod kątem prostym do daszka ,który jest zaokrąglony ,ale tylko trochę ,jak dla mnie to jest rozpierdol ,czapy ,które mógłbym kolekcjonować  :rolleyes:

Napisane Aug 6, 2013, 12:31 pm Ostatnio edytowane Aug 6, 2013, 1:36 pm przez iceee
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przecież to co dałeś to tez fullcap tylko że inny model.

P.S ale ten full na drugiej fotce taki zajebisty no i piosenkarz ahh :**

edit: kurde daj go tutaj zeby wszyscy widzieli.

http://24.media.tumblr.com/78924e4a2f46120e55f002caa522ea7c/tumblr_minh7cqc6l1rahxfpo1_500.jpg

Napisane Aug 6, 2013, 5:00 pm Ostatnio edytowane Aug 6, 2013, 5:06 pm przez Generic
iceee

iceee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to iceee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem ,że fullcap, z tym ,że fullcap mówię na taką czapkę z całkiem płaskim daszkiem ,ogółem trochę bekę mam z takich czapek ,wiadomo każdy ma inny gust ,ale kurwa ja tych czap nigdy nie trawiłem ,kojarzyły mi się z legią cudzoziemską ,i francuskimi żandarmami  :P  LINK A takie jak ma Cube to po prostu nazywam bejsbolówki, chyba mam ku temu powody LINK  Z tym,że nie wiem czy pewnych fullcapów ( a new era ma ich wiele odmian ) nie da się pod wodą tak lekko odgiąć ,znaczy tych które nie mają tego daszka aż tak całkiem płaskiego ,tylko minimalne wygięcie ,chyba Cube właśnie tak robi ,bo nawet góra czapek bejsbolistów nie jest aż tak idealnie prostopadle w stosunku do daszka jak u niego ,w każdym razie ta brązowa czapka na 1-szym zdj. rozpierdol ,przód jak fullcap ,a daszek od bejsbolówki
P.S. Piosenkarz zajebisty, wiadomo  :rolleyes: a wkleiłem tego pedała bo na nim wyjątkowo bekowo to wygląda , prawie tak jak na mnie ,tyle ,że ja nie mam takiego wąskiego łba i buzi dziecka  :rolleyes: W kwestii czapek równać się z nim może chyba tylko lil gayne  B)

Napisane Aug 6, 2013, 5:29 pm Ostatnio edytowane Aug 6, 2013, 5:55 pm przez iceee
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O takie wygięci ci chodzi?

http://s1.kozaczek.pl/2013/05/11/pikej-R1.jpg

Napisane Aug 6, 2013, 6:09 pm
szpady

szpady

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szpady zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Generic powiedział(a):
O takie wygięci ci chodzi?

http://s1.kozaczek.pl/2013/05/11/pikej-R1.jpg

hahahah, krulewski fullcap XD

Napisane Aug 7, 2013, 1:32 pm
iceee

iceee

Member
Wyświetl posty

No już lepiej ,prostokątny a nie okrągły daszek i lekko zagięty ,z tym ,że ja bym go jeszcze lekko wygiął ,wie ktoś co za model ma tu pigmej na zdj?Tylko nie odpisujcie ,żebym napisał do krula i się spytał  :P LINK o proszę i tedzik włożył raz porządną czapkę,jak widac na zdj z new ery

Napisane Aug 11, 2013, 10:53 pm Ostatnio edytowane Aug 11, 2013, 11:19 pm przez iceee
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Wydaje mi się że te czapki były proste a oni je sobie po prostu wygieli. Pozatym na meczach bassebola sobie z nudów je zawodnicy wyginają więc może to poprostu kwestia własnej roboty.

Napisane Aug 12, 2013, 3:00 pm
iceee

iceee

Member
Wyświetl posty

Własnie też mam takie wrażenie ,z tym ,że kiedyś wydawało mi się ,że tak się nie da ,ale miałem ostatnio w reku fullcapa i mysle ze jakby zanurzyc daszek pod strumień wody , i lekko wyginac to jest to chyba do zrobienia  :rolleyes: Co nie zmienia faktu ,że nie wiem czy w stanach nie produkują już tak od razu wygiętych fullcapów ,wydaje mi się ,ze baseballisci mają je już gotowe  .Pozatym nawet nasz narodowy mistrz freeestylu tez taką miał w teledysku z molestą gdzie dissowali ryska ,a wątpie ,żeby eldo się bawil w sprowadzanie czapek ze stanów ,etc .raczej wygląda na takiego co wchodzi do skateshopu i bierze to co mu akurat pasuje ,a ma tak własnie wygiętą ,chyba ,że był zagranicą i poprostu zakupił sobie przy okazji  B)
LINK

Napisane Aug 12, 2013, 7:31 pm Ostatnio edytowane Aug 12, 2013, 7:39 pm przez iceee
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja