Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Pytania ubrania hiphop

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pytania ubrania hiphop
iceee

iceee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to iceee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, mam do Was parę ważnych pytań,ze względu na to ,że widzę ,coraz większą chujnię w PL jesli chodzi o hiphopowe ciuchy :
1) Gdzie dorwę klasyczne czarne timberlandy  z czarną /szarąpodeszwą,a nie ŻÓŁTĄ ,tylko mówię o dobrych podróbach,w sensie timby w ludzkiej cenie (200-250
2)Wiecie też gdzie można dorwać niebieskie rocawear ,czarne są wszędzie ,w wielu rozmiarach ,ale niebieskich nigdzie (albo jakieś badziewne) chyba ,że na magictown po 1000000 zł ,zreszta jak wszystko tam ,słowo promocja tam chyba nie istnieje ,ceny z kosmosu ,props tylko za to,że legity
3) Czy sklep street-wear ma legity new er?

Z góry THX  za pomoc

/Zyga
Wywaliłem linki do sklepów wiec część tematu zniknęła.

Napisane Aug 25, 2013, 10:57 am Ostatnio edytowane Aug 26, 2013, 10:54 am przez iceee
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

iceee powiedział(a):
tylko mówię o dobrych podróbach

Właśnie przez takie coś jest u nas, jak to nazwałeś - ch***nia.
Nie stać Cię na te buty, to ich nie kupuj, nie staraj się na siłę mieć coś, czego nie możesz mieć.
Fakt, ceny są obstakcyjne czasem i zdrowy rozsądek podpowiada, żeby nie płacić tyle - więc po co udawać? Kogo chcesz oszukać? Innych, siebie?

Mnie nie stać na Ferrari FXX, to do pracy dojeżdżam wysłużoną Pumą 1.7, a nie repliką FXX, z kartonu, gówna, mchu i sklejki.

Napisane Aug 26, 2013, 1:47 pm Ostatnio edytowane Aug 26, 2013, 2:00 pm przez Karas93
iceee

iceee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to iceee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stać mnie bez problemu na oryginalne timby za 5-6 stów ,więc nie pisz ,że NIE MOGĘ TEGO MIEĆ ,ale uważam to za strate pieniędzy ,skoro często polskie firmy robią bardzo dobre podróby za  ok.250 zł ,m.in. jest to jakas firma z siedzibą w poznaniu o ich zóltych trzewikach chodzą same dobre opinie (nie są z żadnego gówna ,mchu i sklejki ziomeczku ) podobno nawet lepsze od oryginałów .Pozatym nie rozumiem Cię ,bo takie coś tylko umacnia polski rynek ,i chujnia jest dlatego ,że widac polacy mają prosty,niewyszukany gust więc sa sprowadzane rzeczy do ich zapotrzebowań ,zresztą wystarczy spojrzeć na ciuchy produkowane prze polskich raperów,np koszulki gurala ,komentarz chyba zbędny, fakt kupowania podrób nie sprawia ,że jest chujnia ,tylko to ,że oryginalne,amerykańskie  firmy są zastępowane przez polskich/europejskich producentów ,często i chińskich ,ale dla mnie to obojętne byleby wszystko było OK,za to jest taniej 
P.S. I nie pisz ,że chce kogoś oszukać ,timby raczej nie kojarzą się z czymś luksusowym ,chyba ,że znawcom tematu ,sam byłem zdziwiony ,ze tyle kosztują ,a raczej  mnie to śmieszyło ,tym bardziej ,że często słysze ,że nie są tego warte ,i rozpadają sie po paru miechach ,a polskie trepy się trzymają ,a pytałem się czy ktoś zna firmę ,która ma czarne ,bo nie mogłem znaleźć ,ty zamiast mi odpowiedziec na moje pytanie ,piszesz komentarz ,który jest nielogiczny ,i jeszcze mnie obraża ,bo mnie nie znasz, a twierdzisz na co mnie stac ,a na co nie ,więc kiepsko Ci wychodzi to wymądrzanie się ,szczególnie text z gównem niszczy
  :rolleyes:

Napisane Aug 26, 2013, 7:27 pm Ostatnio edytowane Aug 26, 2013, 7:43 pm przez iceee
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poddaje się, wprost nie chciałem tego pisać, ale Twoje rozumowanie jest ... głupie?

Szukaj podrób;)

Napisane Aug 26, 2013, 8:20 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z tego co rozumiem to nie szuka podrób tylko butów w takim samym stylu a produkowanych w Polsce.

Napisane Aug 27, 2013, 9:46 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

iceee powiedział(a):
tylko mówię o dobrych podróbach

http://www.komunikatywnie.pl/wp-content/uploads/2012/08/o-rly-300x278.jpg

Jeśli ktoś nie rozumie, dlaczego często poważne firmy mają za przeproszeniem w dupie nasz rynek, to tylko ubolewam nad jego duszą.

Tak, nic mi do tego, że ktoś się czuje lepiej w podróbach za 300zł, niż w normalnych, markowych butach za ten sam pieniądz, mnie tylko to męczy.

Napisane Aug 27, 2013, 11:37 am
iceee

iceee

Member
Wyświetl posty

Jak by były za taką samą cenę to NO PROBLEM ,powiedz gdzie ,a ide i biorę ,bo głównie się rozchodzi o to ,że cena NIE JEST TAKA SAMA ,a jest podyktowana głownie prestiżem marki ,który mam gdzieś wybieram to co tańsze,pod warunkiem spełnienia moich wymogów estetycznych i jakościowych jeżeli nie to biorę oryginały ,nie zamienniki ,patrz pyt 3 o legity new er ,i 2 o spodnie rocawear
P.S. To Twoje  rozumowanie jest głupie ,rozpisałem sie na kilkanascie linijek o co mi chodzi ,a ty dalej swoje.
Uzycie słowa" podóby" może faktycznie było trochę niewłaściwe ,nie chodzi mi o  podrabianie znaczka, kopiowanie wzoru (jakiegoś oryginalnego ,bo wzór buta timberlanda to nie jest nie wiadomo co ,po prostu trep) bo takie cos to już  chamstwo ,chodziło mi o ZAMIENNIKI ,coś b.podobne ,podobnej jakości , ,po NIEpodobnej cenie

Napisane Aug 27, 2013, 6:10 pm Ostatnio edytowane Aug 27, 2013, 6:59 pm przez iceee
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja