Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Jaki kolor kółek ???

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jaki kolor kółek ???
MrKorgas

MrKorgas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrKorgas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemanko . Mam pytanie . Mam żolty blat  i biale trucki . Jaki kolor  kółek wybrac zeby pasowaly kolorystycznie ?  :mad:

*Napisane Sep 1, 2013, 10:19 am Ostatnio edytowane Sep 1, 2013, 10:19 am przez MrKorgas
kozaWRC

kozaWRC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozaWRC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko będzie pasować..

Napisane Sep 1, 2013, 10:44 am
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zielony.

Napisane Sep 1, 2013, 11:04 am
ZlosnikFB

ZlosnikFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZlosnikFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wybierz kolor który ci się najbardziej podoba...

Napisane Sep 1, 2013, 11:23 am
MrKorgas

MrKorgas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrKorgas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co myslicie o czarnym ?

Napisane Sep 1, 2013, 1:12 pm
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No może być, i jeszcze jakiś "genialny" kolor gumek wybierz.

Napisane Sep 1, 2013, 4:22 pm
lucasbrr

lucasbrr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucasbrr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolor kół nie ma znaczenia, ważne żeby cały set był złożony z dobrych części, ale ja osobiście to tego brałbym czarne koła.

Napisane Sep 6, 2013, 7:12 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja