Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Jak dobrze dokrecić trucki ?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak dobrze dokrecić trucki ?
MrKorgas

MrKorgas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrKorgas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chodzi o to jak trucki mają sie uginac? Nie wiem jak dobrze dokrecić POMOCY :)

*Napisane Sep 16, 2013, 6:45 am
kozaWRC

kozaWRC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozaWRC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak ci wygodnie. (ja polecam na luźnych)

Napisane Sep 16, 2013, 2:15 pm
grzesuss

grzesuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej na średno luźnych.

*Napisane Sep 16, 2013, 6:06 pm
cfaniaczeQ

cfaniaczeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cfaniaczeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak już jesteśmy w temacie, to mam pytanie odnośnie nakrętek:
zauważyłem że wszystkie moje nakrętki po ok. 5 minutach jeżdżenia się odkręcają/spadają jest sposób, żeby temu zaradzić ?

Napisane Sep 17, 2013, 4:11 pm
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nowy temat! (na plastelinie/modelinie, a jak nie to na kropelce).
.

Napisane Sep 17, 2013, 4:19 pm
zielony8

zielony8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zielony8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam pytanie , na czym wy regulujecie traki ? (zeby było mocniej lub mniej dokrecone)

Napisane Sep 19, 2013, 4:23 pm
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

null          tym?

Napisane Sep 20, 2013, 2:23 pm
zielony8

zielony8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zielony8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok

Napisane Sep 20, 2013, 3:32 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2013, 12:10 pm przez zielony8
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja