Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Jak zrobić decka

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak zrobić decka, nw
dawido98

dawido98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawido98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam dużo czytałem na ten temat ale dalej nw jak to zrobić formę zrobiłem jutro wstawię zdjęcia ale nie wiem jak wyginać fornir bo gdy już wytnę prostokąty to mam je włożyć na jakiś czas do wrzątku i nw jeszcze jakim klejem to kleić zamówiłem fornir 0,6mm i raczej będeę robił 3warstwowe

Napisane Sep 17, 2013, 9:20 pm
MarcinFB2

MarcinFB2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MarcinFB2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3 warstwowe za cienkie najlepiej 5 albo 4 to jak już masz ten fornir to kleisz go jakimś dobrym klejem do drewna wkładasz do formy i ściskasz najlepiej imadłem,
trzymasz to mniej więcej 24 h wyciągasz odrysowujesz od jakiegoś innego decka kształt szlifujesz papierem ściernym robisz dziurki i masz deck.

PS. nie musisz moczyć forniru

Napisane Sep 17, 2013, 9:26 pm
dawido98

dawido98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawido98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale jak zrobie 4 warstwowe to będe miał 2,4mm a to już jest za dużo bo śrubki mi nie stykną

Napisane Sep 17, 2013, 9:29 pm
dawido98

dawido98

Member
Wyświetl posty

a może być vikol bo niektórzy go nie chwalą

Napisane Sep 17, 2013, 9:30 pm
MarcinFB2

MarcinFB2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MarcinFB2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co ty pieprzysz z ta gruboscia przeciez to sie scisnie a vicol moze byc

Napisane Sep 17, 2013, 10:00 pm
dawido98

dawido98

Member
Wyświetl posty

a to czabylo tak odrazu bo ja nie wiedzialem

Napisane Sep 17, 2013, 10:03 pm
dawido98

dawido98

Member
Wyświetl posty

a pierwsze mam wlozyc do formy na sucho zeby sie wygielo i dopiero za 6 godzin  mam polac warstwy klejen i do formy na 24

Napisane Sep 17, 2013, 10:08 pm
grzesuss

grzesuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://forum.andegrand.pl/?a=topic&t=7922
tu jest wszystko jak zrobic

Napisane Sep 18, 2013, 8:54 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja