Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » GTA V

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
GTA V
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Odpalam konsole i widzę, że wszyscy grają w GTA V. Ostatni raz widziałem coś podobnego jak wyszło ostatnie call of duty.

Nie czaje tej fazy na gta ale mając na uwadze, że tyle osób kupiło to będzie też dużo sprzedawało i kupie z ciekawości używkę jak już będą tańsze.

Gracie w to?

Napisane Sep 19, 2013, 1:26 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak wyjdzie na PC to chętnie kupie. Chętnie pojeżdżę sobie po takich dzielnicach jak Grove Street. Ale chyba GTA SA to nic już nie przebije :D

Napisane Sep 19, 2013, 2:06 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gram! Kozak opór :)
Wiecie może gdzie zrobić tatuaże?

Napisane Sep 19, 2013, 3:34 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W studiu tatuażu który pewnie jest na mapie z legendą. Co wygrałem? ;)

Napisane Sep 20, 2013, 12:23 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Błagam, na KAŻDEJ stronie jest już o tej grze - rzygam tym tematem, jak można się tak podniecać.

Jakiś tam znajomy dodał zdjęcie, jak w nocy stał w kolejce, żeby dostać tą grę - kolejka aż wychodziła po za centrum handlowe - przykre ;)

Napisane Sep 20, 2013, 1:10 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znowu sklepali multiplayer skupiając się wyłącznie na misjach, czemu nie wezmą przykładu z sa:mp i nie pójdą w te stronę?

Gra wygląda nudnie, pewnie i tak by mi się znudziła po tygodniu jak poprzednia część, słaby emulator zabijania dla niewyżytych osób.

Nie będę im wsadzał za to pieniędzy do kieszeni, poczekam na wersje PC aby zerżnąć z neta.

Napisane Sep 20, 2013, 2:33 pm
kacperrek

kacperrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij już jest na PC, przekonwentowana z PS3, legitna, grałem u kumpla i sam pobieram właśnie ;D

Napisane Sep 20, 2013, 3:11 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

master9017 powiedział(a):
W studiu tatuażu który pewnie jest na mapie z legendą. Co wygrałem? ;)

Tyle to ja wiem. Problem w tym, że po przejściu jakiś 15% gry nie mam tego zaznaczonego na mapie -,- widocznie nie odkryłem, kto wie. Gra kozak.

Napisane Sep 20, 2013, 10:35 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kacperrek powiedział(a):
Sergij już jest na PC, przekonwentowana z PS3, legitna, grałem u kumpla i sam pobieram właśnie ;D

Przekonwertowana to nie to samo. Właśnie czekam na wersję PC (prawdziwą wersję) i  będzie to przełom dla mojego komputera bo będę wiedział jakie są wymagania tej gry :D

Napisane Sep 20, 2013, 10:55 pm
DwornyPrO

DwornyPrO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DwornyPrO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gram,mam około 50% gry,jak coś piszcię na PW to mogę pomóc ;)

Napisane Sep 21, 2013, 3:58 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Wreszcie się wytatuowałem... ze swojej zajawki prawie całe ciało. Na necie widziałem screeny gości bez koszulek. Jak śmigać bez koszulki? #tattoo

Napisane Sep 21, 2013, 4:56 pm
Ireneusz2

Ireneusz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ireneusz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
Nie będę im wsadzał za to pieniędzy do kieszeni, poczekam na wersje PC aby zerżnąć z neta.

Napisane Sep 21, 2013, 5:36 pm
M1kel

M1kel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M1kel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak bym miał jakaś konsoletę to bym może chciał zagrać , jakbym miał PC i jak wyjdzie na PC to tez bym zagrał , ale nie mam ani tego ani tego więc muszę sie zadowalać maksymalnie graniem w GTA SA :)

Napisane Sep 22, 2013, 3:46 pm
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uwielbiam wypowiedzi osób które nie grały, tylko oglądały filmiki w necie...

Gra jest wielka, Rockstar stanęło na wysokości zadania. Mapa jest olbrzymia, masa atrakcji i miejscówek, GENIALNY scenariusz i świetne postacie.

A wersji na PC nie ma, nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, choć wiele wskazuje na to, że powstaje.

Napisane Sep 23, 2013, 8:46 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

No to ja spytam kogoś kto ma tę genialną grę. Jak to jest z kupowaniem fur? Jak kupię furę daną postacią to potem zawsze (nawet jak ją rozwalę) to pojawia się w garażu/koło domu? Czy jak kupię to muszę na nią uważać?

Jakieś sprawdzone sposoby na giełdę?

Napisane Sep 23, 2013, 3:03 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kacperrek powiedział(a):

Jest jakiś sensowny emulator gierek z plejki 3 czy tylko dla gta5 coś zrobili? Ile tysi trzeba wydać na komputer żeby działało płynnie?

Napisane Sep 26, 2013, 4:07 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kacperrek powiedział(a):

Więcej szczegółów. Naprawdę jest czy robisz nas w bambuko? Podaj pewne linki. Może w tym temacie porozmawiajmy także o emulatorze i gdzie go szukać.

Ogólnie szukałem emulatora jednak nic nie znalazłem. Wszystko to fejki i linki do pobierania które przekierowują na ankiety, które po wypełnieniu nie uruchamiają pobierania. Zastanawiałem się też nad realnością takiego emulatora. Czy możliwe jest emulowanie gry z ps3, xboxa.

Napisane Sep 30, 2013, 1:37 am Ostatnio edytowane Sep 30, 2013, 1:38 am przez Generic
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Technicznie jest taka możliwość, ale z tego co wiem nie ma dobrze działających emulatorów PS3/X360.

Napisane Sep 30, 2013, 11:13 am
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I prędko nie będzie, w obecnej chwili nawet emulatory PS2 mają mnóstwo błędów

Napisane Sep 30, 2013, 1:14 pm
kacperrek

kacperrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Generic powiedział(a):
kacperrek powiedział(a):

Więcej szczegółów. Naprawdę jest czy robisz nas w bambuko? Podaj pewne linki. Może w tym temacie porozmawiajmy także o emulatorze i gdzie go szukać.

Ogólnie szukałem emulatora jednak nic nie znalazłem. Wszystko to fejki i linki do pobierania które przekierowują na ankiety, które po wypełnieniu nie uruchamiają pobierania. Zastanawiałem się też nad realnością takiego emulatora. Czy możliwe jest emulowanie gry z ps3, xboxa.

Pobrałem już przekonwentowanego z torrentów, niestety nie ma do niego cd-keya, żedne nie działają, później poszukam w historii linku do tego, jak cos edytne tego posta.

Napisane Oct 1, 2013, 4:01 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja