Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » kamerka

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
kamerka
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, zainstalowalem sobie na kompa windowsa 8 i mam problem z kamerka internetowa, a dokladniej z adobe flashem, jezeli chce wejsc na jakis czat to wtyczka pokazuje mi komunikat ze wtyczka ulegla awari i zeby odswiezyc strone. Aktualizowalem wtyki, nowego flesha tez wgralem a problem nadal taki sam, ktos moze wiedziec jak to rozwiazac ? dodam ze na xp, i win 7 wszystko gra

Napisane Sep 23, 2013, 12:19 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomaszeks powiedział(a):
Witam, zainstalowalem sobie na kompa windowsa 8 i mam problem z kamerka internetowa, a dokladniej z adobe flashem, jezeli chce wejsc na jakis czat to wtyczka pokazuje mi komunikat ze wtyczka ulegla awari i zeby odswiezyc strone. Aktualizowalem wtyki, nowego flesha tez wgralem a problem nadal taki sam, ktos moze wiedziec jak to rozwiazac ? dodam ze na xp, i win 7 wszystko gra

Na xp dzieje mi sie czasem podobnie z flashem

Wywal flasha i zainstaluj jeszcze raz - daj znać czy pomogło.

Napisane Sep 28, 2013, 11:57 am
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nic z fleshem nie pomoglo, tylko powrot do xp z 7 i 8 ;d mozna zamknac temat

Napisane Sep 30, 2013, 10:30 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nadal uważam, że XP był jak na tamte czasy najbardziej udanym systemem, jednak nie uznałbym powrotu do niego, jako rozwiązanie problemu ;)

Napisane Oct 3, 2013, 1:45 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja