Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Wasz sprzęt

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wasz sprzęt, Tutaj dawajcie fotki sprzętu
em12

em12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to em12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ma zestaw z firmy QUECHUA  http://img65.imageshack.us/img65/9648/obraz0079wr.jpg

p.s. zła data jest na fotce

Napisane Jan 27, 2006, 11:44 am
punk5

punk5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to punk5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam zestaw L4U  :cyclops:
klik

Napisane Jan 31, 2006, 5:19 pm Ostatnio edytowane Nov 27, 2006, 3:28 pm przez wabahaba
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zapraszam do oglądania

MÓJ SPRZĘT

Napisane Feb 27, 2006, 9:06 pm Ostatnio edytowane Aug 8, 2006, 9:58 pm przez phejman
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mam fotek ale mam deske sims snowboard którą ufundowali mi rodzice:D Jak będe miał kase a oni mi moze jeszcze dołoza to kupie sobie santa-cruza

Napisane Jun 20, 2006, 9:17 am
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehh obecnie w tym sezonie to zmienilam z santa cruz & burtona na nitro a dokladniej na pantere mw choc burton feelgood tez spoko:)
ale nie no panbterka jest mega no a teraz w lipcu to sie na niej wyszaleje:)

Napisane Jun 25, 2006, 9:31 pm
blueangel

blueangel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blueangel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdjecia niestety nie mam
Rossignol RS Wide + wiazania Nitro Team + buty DC

Napisane Jul 16, 2006, 7:38 pm
konrad22

konrad22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam mam Rossignola Sultana wiązania też tej firmy i bucisze flow:D

Napisane Jul 17, 2006, 4:53 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blueangel powiedział(a):
zdjecia niestety nie mam
Rossignol RS Wide + wiazania Nitro Team + buty DC

fajny stuff (zwlaszcza deska, bo buty DC na snow mi nie za bardzo pochodzą), ale nie ma jak na swoim :P

Napisane Aug 8, 2006, 10:00 pm
Drakx

Drakx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drakx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam deske dżanajus jakis tam pro model(nie wiem jak to sie pisze więcnapisałem jak się czyta)- to jst deska z tej samej fabryki co forum. Wiazania Drake matrix. Buty blax. Z fotami będzie ciężko ale spróbuje.

Napisane Aug 10, 2006, 12:06 am
mmn

mmn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdże na Lamar Endless, wiązania Nitro Raiden Phantom, buty DC Phase. Jak na moje wymagania to trochę za mało, ale na wiecej nie mam kasy, ponieważ rodzice mi już nie dokładają i sam musze jakoś dawac rade. PEACE

Napisane Oct 12, 2006, 2:14 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja w ostatnio kupiłem sobie santa cruza TT riot, jakoś w maju zasponsorowałem sobie wiązania elfgen freestyle (jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :)) a butów nowych jeszcze nie kupiłem ale napewno coś niedrogiego kupie bo fundusze niewielkie :)

Napisane Oct 13, 2006, 8:19 pm Ostatnio edytowane Oct 22, 2006, 8:44 pm przez dworlik
olek8149

olek8149

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olek8149 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam deskeczke SantaCruz allstar 150 wiazania drake super sport i buty burton ruler wszystko modele 06. Sprzecik daje rade:)

Napisane Oct 19, 2006, 8:38 pm
Miza16

Miza16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miza16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja deski jeszcze nie mam, ale jak tylko otworzą giełde w Wawie to lece all kupic  ^^) a ktoś moze wie kiedy otwierają?? odpiszcie na pm albo tu

EDIT:
dzies na giełdzie bylem :cyclops:

deska- Elan
wiązania- zwykłe czarne
buty- Active

Napisane Oct 30, 2006, 1:54 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2006, 1:56 pm przez Miza16
Kozzak

Kozzak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kozzak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deska:Burton Punch 2005
Wiązania:Salomon sp3
Buty: Narazie brak :(

Napisane Nov 12, 2006, 1:51 pm
Pinex

Pinex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pinex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja mam deske Factory Hunter, wiązania K2 Clicker Shimano i buty Crazy Creek Explorer
Wydaje mi się, że sprzęt jest ok.
A najfajniejsze jest to że deska jest lekka :)

Napisane Nov 12, 2006, 9:15 pm
zoltan86

zoltan86

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zoltan86 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam na razie deskę Scott Aurora, wiązania Crazy Creek i nowe buty Blax Pro. Za rok będę chciał kupić wiązania i jak starczy pieniędzy z wakacyjnej pracy to może wymienię też deskę :)

Napisane Nov 13, 2006, 3:32 pm
kubiszon

kubiszon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubiszon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam deske flow, wiązania wild dack,buty control

Napisane Nov 20, 2006, 8:04 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deska Rossignol-Contrast+wiązania rossignol+ buty rossignol 

Jednym słowem mowiac wszystko rossignol :)

Napisane Nov 23, 2006, 7:43 pm
Siemys

Siemys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siemys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA w tym roku kupiłem sobe nowy sprzęt. Deska: Santa Cruz Seth Huot. Wiązania:Flow AMP 9i. Buty: DC Phantom.

Napisane Nov 26, 2006, 3:03 pm
Hejniak

Hejniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hejniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deska Nidecker Fusion, wiazana Nidecker S.460 butow brak ale to tylko kwestja czasu:)

[img]http://img457.imageshack.us/img457/1840/img5550hw3.th.jpg[/img]

Napisane Dec 5, 2006, 11:44 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja