Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Paczka Capershop

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Paczka Capershop, Ile wam szła?
michal0752

michal0752

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal0752 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zamówiłem w piątek wieczorem i jeszcze nie przyszło... :mad: Ile wam szła przesyłka?

Napisane Oct 23, 2013, 3:18 pm
klausia

klausia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klausia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może iść do tygodnia, jeśli ekonomiczna, lub mogła też zaginąć :P

Napisane Oct 23, 2013, 4:28 pm
grzesuss

grzesuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem tak samo czekałem dwa tygodnie, zadzwoniłem i okazało sie że nie wysłali
więc lepiej zadzwoń i sie upewnij

Napisane Oct 23, 2013, 10:06 pm
JBK

JBK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JBK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boże ale to forum zeszło na psy, może podasz jaki typ wysyłki wybrałeś ?
Bo jak ekonomiczny to pozdrawiam ;)
Poza tym to paczka nie idzie ci tak długo więc to normalne tak działa zasrana poczta polska .
Mi kiedyś paczka z Granda szła 4 tyg. po dostaniu paczki sprawdziłem i otrzymałem odpowiedź na moje pytanie co z moją paczką i dowiedziałem się że wysłali ją 2 tyg. po złożeniu zamówienia.

Więc napisz do nich, zadzwoń lub cokolwiek tam wolisz.

I proszę was ludzie nie piszcie takich pytan co zrobić paczka idzie do mnie 3 dni o boże a może nie wysłali.To jest takie dziecinne:/

Napisane Oct 24, 2013, 8:50 pm Ostatnio edytowane Oct 24, 2013, 8:53 pm przez JBK
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja