Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Dawno temu w internecie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dawno temu w internecie
Ireneusz2

Ireneusz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ireneusz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ander był kiedyś prawdziwym "deskowym" facebookiem. Każdy szanujący się palcorolnik, deskorolkarz, rowerzysta czy inny graficiarz miał tutaj konto i na bieżąco sie udzielał. Mogłeś tutaj zadać pytanie na każdy temat a w mig dostało się rzeczową długą odpowiedź. Obecnie nikt tutaj nie siedzi i nie łudźcie się, że jest kurwa inaczej bo nie jest. Przez zraczałą moderacje wszyscy ulotnili się z tego kurwidołka. Wszystkie ciekawe tematy zostały pozamykane przez modów bo ciąglę pojawiały się w nich reklamy no bo przecież mimo obecności miliona moderatorów na temat to zbyt dużo pracy więc zamiast wypierdolić spamera z banem lepiej zamknąć temat. Na dokładkę doszedł rygor który zabraniał przeklinać na gadajce czy inne z dupy wzięte restrykcje. Pomijam fakt zmiany wyglądu który miał nieudolnie ratować portal a jeszcze pogorszył sprawę bo nic się tutaj nie da znaleźć. Jeszcze bardziej spontaniczna zmiana zasad na megaliberalne też śmieszna w chuj. Oczywiście temat pewnie zostanie wywalony no bo po co zamykać tę stronę? Ano po to bo portal pokazuje jak bardzo upadliście. Kiedyś sklep był dodatkiem do portalu teraz jest na odwrót a i z pewnych źródeł słyszałem, że sprzedaż idzie wam niezbyt dobrze. Zajrzałem tutaj z nudów będąc u kolegii i widzę jak bardzo coraz gorzej tutaj jest i bije od was desperacja połączona z bezradnością. Po prostu wyłączcie ten portal i skupcie się na samym sklepie. Postawcie wirtualnego znicza "Tutaj stał anderek [*]" po czym przestańcię się pogrążać. Nara

Napisane Oct 25, 2013, 11:32 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wspomnienia są najlepszą rzeczą jaka dał nam ander, na zawsze w moim sercu.
love Sergij.

Napisane Oct 26, 2013, 1:24 am Ostatnio edytowane Oct 26, 2013, 1:33 am przez Sergij
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś nie było facebooka... Teraz gimbaza ma konta na asku, a reszta na fejsie. Jeżeli dokucza Ci to że jakiś temat jest zamknięty to zawsze możesz założyć nowy. Tematu nie wywalam bo nie widzę powodu do tego - masz prawo do własnego zdania. Portalu nie mamy zamiaru zamykać. Całkiem sporo osób wpada tu po newsy/informacje ale niestety zdjęcia dodają na instagrama. Internet się zmienił.

Napisane Oct 26, 2013, 12:16 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ander nigdy nie zginie!!!

Napisane Oct 26, 2013, 2:53 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale wyczuwam ból dupy u autora. Poza tym nie ma to jak mówić o historii andegranda będąc zarejestrowanym w momencie kiedy tworzył się dobry gimbowy fun. Z klnięciem itd. koleś ściemnia albo jego rodzice modom powiedzieli żeby uciszać go jak zaklnie. Ja bym powiedział że teraz można sobie znacznie częściej pozwolić na łacinę i admini w moim przypadku nie mają bólu dupy.

Sprawy andera dobrze sie potoczyły. Stał się tym czym było wiadomo że się stanie.
Pozdrawiam. Analityk portalu andegrand, którego wynagrodzenie to ciuchy ze skejt-jutrop dot kom.

Napisane Oct 26, 2013, 3:02 pm
Ireneusz2

Ireneusz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ireneusz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Generic powiedział(a):
Poza tym nie ma to jak mówić o historii andegranda będąc zarejestrowanym w momencie kiedy tworzył się dobry gimbowy fun.

folijka aż szeleści

a wasze newsy też są gówno warte, przy wszystkich z góry do dołu 0 komentarzy i odzewu, podziwiam typa który je dodaje sam dla siebie

Napisane Oct 27, 2013, 1:10 am
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od pewnego czasu mojej kariery na tym portalu z berłem władzy i przywilejów zastanawiałem się dlaczego jest tak mało ludzi z biegiem dni, tygodni, miesięcy a nawet lat. Robiło się ich coraz mniej, stopniowo, sam zacząłem czuć ze nic tu nie dzieje się na spontanie. Każdy wiedział że ktoś o nicku "nickfb" jest tu po to aby tylko poszpanować pozami, ławeczkami, mini śmietniczkami i udowadniać innym starszyb także z końcówką sb i też bez niej że jest najmądrzejszy. Powiem Wam szczerze że bałem się że to przeze mnie bo przecież ja w komitywie z Kroolikiem (najlepszym administratorem jakiego poznałem) walczyłem z syfem o którym kiedyś było głośno i w ten sposób wybrano mnie. Mniejsza... Teraz co jakiś czas przeglądam główną stronę i niektóre działy forum i stwierdzam że moje obawy są bez podstaw. Dalej jest mało użytkowników, dalej palcorajderzy okupują komunikator robiąc z niego targowisko. Od pewnego czasu nie widzę ani jednego znajomego z którym pisałem pm-ki, śmiałem się i dyskutowałem. Gdzie jesteście Krukson, 666gosc666, Wodnio, Cress, i tak dalej i tak dalej??? Dlaczego oni olali ten portal? Zyga oddaję Ci głos. Jaraj się. Napisz coś innego niż zwykle proszę.

Napisane Oct 27, 2013, 9:27 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

master9017 powiedział(a):
Gdzie jesteście Krukson, 666gosc666, Wodnio, Cress, i tak dalej i tak dalej??? Dlaczego oni olali ten portal? Zyga oddaję Ci głos. Jaraj się. Napisz coś innego niż zwykle proszę.

Ludzie się zmieniaj, zmieniają się ich zainteresowania, przyzwyczajenia... normalne.
Nie wiem gdzie teraz są Krukson, 666gosc666, Wodnio, Cress... ale mam nadzieję, że czasem tu wpadają. I nie wiem po co mnie o to właściwie pytasz skoro sam wysyłasz mi wiadomość na fejsie zamiast PM tutaj - wiedząc, że jestem tu codziennie.

Napisane Oct 28, 2013, 8:58 am
MalyMaTalent

MalyMaTalent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MalyMaTalent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi robienie z siebie pajaca po prostu się znudziło :(

*Napisane Oct 28, 2013, 8:37 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze jest. Czego spinacie dupy.

Napisane Oct 28, 2013, 10:32 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

MalyMaTalent powiedział(a):
Mi robienie z siebie pajaca po prostu się znudziło :(

W sensie że co jest pajacowaniem? Wypowiadanie się na forum?

Napisane Oct 29, 2013, 2:06 pm
MalyMaTalent

MalyMaTalent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MalyMaTalent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pajacowaniem nazywam moje prowokujące wypowiedzi, czasami błyskotliwe albo głupie żarciki. Po krótkiej nieobecności zrównano mnie do rangi trolla aka gimbusa, obrzucono mięsem i tak się skończyła moja kariera. Czasami coś głupiego napisałem, czasami coś poczytałem.. Mimo wszystko forum dalej bardzo fajne, 2/10 :D

Napisane Oct 29, 2013, 4:31 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rzeczywiście frekwencja na forum i na portalu jest bardzo mała. a.pl znam od ponad 7 lat i jak sobie przypomnę co się tutaj wtedy działo, a co dzieje się teraz to aż smutno. Wtedy był wielki boom fingerboardowy. Blaty z okleiny itp. Kurczę to były fajne czasy. Tamto pokolenie jest już dziś dorosłe, a nowych ludzi coś brakuje i może dlatego pustka.

Napisane Oct 29, 2013, 7:30 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Lukki powiedział(a):
Wtedy był wielki boom fingerboardowy. Blaty z okleiny itp. Kurczę to były fajne czasy. Tamto pokolenie jest już dziś dorosłe, a nowych ludzi coś brakuje i może dlatego pustka.

Dokładnie. :beer2:

Napisane Oct 30, 2013, 8:41 am Ostatnio edytowane Oct 30, 2013, 8:41 am przez Zyga
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tomku a gdzie dla mnie piwo? :D

Napisane Oct 30, 2013, 12:01 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

master9017 powiedział(a):
Tomku a gdzie dla mnie piwo? :D

Pewnie w sklepie xD

Napisane Oct 30, 2013, 3:22 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Czekaj jeszcze Cie znajdę na Woodstocku zobaczysz ;)

Napisane Oct 30, 2013, 5:10 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Irku!
Prawda jest smutna..jak juz wypowiedzial sie ktostam w tym stylu - pokolenia sie pozmienialy.
Kiedys na andegrandzie bylo za przeproszeniem od zaje.bania osob na codzien, dodawalo sie zdjecie trzymajac kciuki, ze admini zaakceptuja je, a po zaakceptowaniu czules ten fejm, kiedy nie musiales czekac dwoch dni, a Twoje zdjecie bylo zaspamowane przez watahe zajawkowiczow!
Ich juz teraz brak, taka prawda. Na andegrandzie kiedys nie bylo zadnego podzialu, przesiadywali tu ludzie starsi, jak i tzw 'gimbusy' a mimo kur.wa wszystko praktycznie WSZYSCY sie dogadywali, byla taka piekna Andegrandowa rodzinka. Az milo wspominac te weekendy i wieczory/noce dyskusji na shoutboxie o tematach bardziej/mniej waznych :) oh i ah..
IMO wiele sie zmienilo..moze na gorsze, moze na lepsze. Nie narzekam na wyglad portalu, bo przywyklem. Ale co bylo kiedys caly czas powtarzane, kiedy ktos najezdzal na andegrand 'portal tworza ludzie'. a wlasnie tych ludzi z zajawa teraz zabraklo..
ale czy powinnismy winic instagram, fb, itd? Facebook istnial, a itak wolalem siedziec na andegrandzie, 'ja wiedzialem, ze tak bedzie'.

Napisane Nov 3, 2013, 9:30 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

@UP
Cytuj:
Facebook istnial, a itak wolalem siedziec na andegrandzie, 'ja wiedzialem, ze tak bedzie'.

Chcesz nam przez to powiedzieć że niby andegrand był lepszy od facebooka?

Napisane Nov 3, 2013, 10:20 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No niestety , kiedyś było zupełnie inaczej niż jest teraz ..Na pewno każdy z wielką chęcią odwiedzał ten portal bo wiedział ,że znajdzie się ktoś do pogadania . Odwiedzam andera kontrolnie z pare razy w miesiącu i jedyne co można znaleźć na komunikatorze to "sprzedam miejscowki na fb " , "ma ktoś berlinwooda na sprzedaż ".
Ma ktoś moze link do  tego jak Dan palił fingerboardy , albo " Casting Andegrand " na YT ? :D

Napisane Nov 3, 2013, 10:47 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja