Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Plaza (betonowa;)

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Plaza (betonowa;), propozycja
avedeska

avedeska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avedeska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemanko, piszę z takim pytaniem, czy byłby może chętny na kupno plazy, pozwolę sobie nazwać sobie to skate plazy, jak na plaze przystało będzie ona betonowa, nie jakaś wielka powinienem się zmieścić w 60cm na 100? może by to tak wielkościowo wyglądało, doświadczenie w posługiwaniu się tą śmieszną substancją mam ponieważ nie ukrywając jeżdżę na fb juz sporo czasu bo aż 6 lat i już sporo było za mną przygód z robieniem przeszkód teraz natchnęło mnie na zrobienie właśnie takiej to plazy.

Więc rodzi się pytanie czy byłby na nią chętny, chciałbym zrobić to najlepiej jak mogę żeby pośmigać na niej 2-3 razy na teścik, cena wahała by się w granicach 100-200 zł. Nie chcę podnosić maksymalnie ceny bo chciałbym to sprzedać a chyba się przy robocie tego aż tak masakrycznie nie zmęczę.

Chętnych zapraszam na priv w celu uzgodnienia szczegółów takich jak miała by ta ów plaza wyglądać, jaka miała by mieć rozmiar itp itd

Jeśli to przeczytałeś to wielkie dzięki za zainteresowanie  :rolleyes:  pozdrawiam ziomeczków którzy nadal mają taką zajawkę jak ja pare lat temu!  ;)

*Napisane Oct 30, 2013, 12:33 am
Jacptak

Jacptak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jacptak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i nic mi nie mowisz, co ty knujesz dziecinko :P

Napisane Oct 30, 2013, 12:39 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja