Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Instagram, tumblr etc.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Instagram, tumblr etc.
jestememil

jestememil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jestememil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wrzucanie zdjęć i filmów ze swoimi fitami i trickami na strony typu instagram, spoko opcja czy żenada?

Napisane Nov 4, 2013, 10:16 am
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrzucaj na andegrand.
..a jesli sie to ludzia podoba, to czmeu nie? wtedy to wstawiaj wszedzie ;)

Napisane Nov 4, 2013, 4:22 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dats de spiryt :)

Napisane Nov 5, 2013, 4:21 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestememil powiedział(a):
Wrzucanie zdjęć i filmów ze swoimi fitami i trickami na strony typu instagram, spoko opcja czy żenada?

Nie bardzo bo zalecane są głównie zdjęcia jedzenia i stóp.

Napisane Nov 8, 2013, 8:12 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie jestem w stanie pojąć sensu posiadania tylu kont, na tego typu portalach.

W dodatku nie wiem, czy tylko moi znajomi są tak zdebilali, żeby zakładać instagrama, po czym udostępniać zdjęcia, które tam dodali, na facebook'u (którego de facto mam jedynie po to, aby sprawdzać co się dzieje na grupie założonej przez członków mojego roku na studiach, bo jestem zbyt leniwą łajzą, żeby samemu sprawdzać, czy plan się zmienił, jak i tak ktoś to wrzuci, spamując każdą pierdołą, żeby zgarnąć kilka lajków od ludzi, z którymi nawet nie rozmawia), czy to zjawisko masowe. Wiem tyle, że instagram należy do facebook'a, to dzieje się automatycznie? Jezu, jaki ja zacofany człowiek jestem  :(

Napisane Nov 15, 2013, 6:01 am Ostatnio edytowane Nov 15, 2013, 6:02 am przez Karas93
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Instagram to przecież portal dla ludzi z darmowym materiałem reklamowym. Mogą z tych zdjęć korzystać jak im się podoba i nie muszą nawet pytać.

Napisane Nov 15, 2013, 2:59 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Nie jestem w stanie pojąć sensu posiadania tylu kont, na tego typu portalach.

W dodatku nie wiem, czy tylko moi znajomi są tak zdebilali, żeby zakładać instagrama, po czym udostępniać zdjęcia, które tam dodali, na facebook'u (którego de facto mam jedynie po to, aby sprawdzać co się dzieje na grupie założonej przez członków mojego roku na studiach, bo jestem zbyt leniwą łajzą, żeby samemu sprawdzać, czy plan się zmienił, jak i tak ktoś to wrzuci, spamując każdą pierdołą, żeby zgarnąć kilka lajków od ludzi, z którymi nawet nie rozmawia), czy to zjawisko masowe. Wiem tyle, że instagram należy do facebook'a, to dzieje się automatycznie? Jezu, jaki ja zacofany człowiek jestem  :(

Zakładanie tylu kont ma sens jak się umie dobrze wykorzystywać te serwisy.

Instagram - galeria zdjęć użytkownika. Po co wrzucać na instagram zdjęcie, a nie na Facebooka? A no dlatego że istnieją serwisy, które nie mają galerii zdjęć lub po prostu galeria zdjęciowa jest za słaba tak jak na twitterze. Instagram pozwala importować zdjęcia do tego typu serwisów. Importowanie zdjęć przez facebooka jest możliwe, ale nie wiem czy nie łatwiejsze. W dużym stopniu instagram to aplikacja mobilna. Smartphony dobrze integrują się z tą aplikacją dzięki czemu łatwiej jest zarządzać zdjęciami ze smartphonów. Myślę że aplikacja miała zakończyć problemy z zarządzaniem zdjęciami np. żeby nie było trzeba robić zdjęcia, później wrzucać go po podłączeniu do komputera telefonu i przesyłać dopiero na serwis. To dyskwalifikowało np. wrzucanie zdjęć kiedy jesteśmy poza domem.

Tumblr - prosty blog dla przeciętnego użytkownika, który polega na zamieszczaniu ciekawych zdjęć, gifów wpisów itp. związanych z tobą lub twoją firmą czy też twoim produktem. Platforma konkurująca z blogspot.

P.S Facebook kupił Instagram bodajże za miliard dolarów.

A bałagan który robią twoi znajomi np. na facebooku pokazuje tylko ich jako małpy , którym dano technologię.

Napisane Nov 15, 2013, 3:04 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I generalnie z Twojego opisu Instagram wygląda całkiem ciekawie - niestety, przez właśnie drobny odsetek moich znajomych, którzy są tak skretyniali, że spamują już takim za przeproszeniem gównem - jestem tak zniechęcony.

Napisane Nov 16, 2013, 12:44 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Osobiście tez nie czaje posiadania pierdyliona kont ale jak to ^^ przeczytałem to pomyślałem o tym http://www.younited.com/ jeszcze nie wystartowało ale może się okazać, że załatwi sprawę. Jeszcze powinni zrobić tam społecznościówkę, która gromadzi posty z serwisów, z których chcesz, w jednym miejscu i pozwala wysyłać wpisy gdzie chcesz, z jednego miejsca i by było wszystko :)

Napisane Nov 16, 2013, 1:36 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oby to nie były Twoje wpisy typu jak żyć ;)

Napisane Nov 16, 2013, 6:08 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nasza Klasa 4ever

Napisane Nov 19, 2013, 9:46 pm
Hostel

Hostel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hostel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakoś nie jestem przekonany do tych wszystkich instagramów itp...

Napisane Jan 7, 2014, 8:29 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja