Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Lapek za ok. 2000 zł

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Lapek za ok. 2000 zł, Pomocy!
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemano. Zna się ktoś na laptopach? Poszukuję najlepszego sprzętu w cenie ok. 2000 zł. Póki co znalazłem  Lenovo E330 i chyba nie znajdę nic lepszego. Doradzi ktoś coś?

Napisane Nov 27, 2013, 5:53 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek lewaku jest kilka tematów o lapkach. Na chuj robisz nowy i śmiecisz forum?

Napisane Nov 28, 2013, 12:41 am Ostatnio edytowane Nov 28, 2013, 12:41 am przez master9017
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie lubię głaskania taczpada więc kupiłem sobie kiedyś takiego lapka z łechtaczką (klitoris? nie znam takiego pokemona). Staroć wyprodukowany jeszcze pod marką IBM. jest niezniszczalny. Przeżył kilka solidnych upadków i kilka wylanych drinków. Nic się w nim nie zepsuło. Jeżeli nadal trzymają poziom i jakość jest taka jak kiedyś to nie ma się co zastanawiać.

BTW @master tru story

Napisane Nov 28, 2013, 11:41 am Ostatnio edytowane Nov 28, 2013, 11:42 am przez Zyga
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na 99% jestem zdecydowany właśnie. Sorry za nowy sabdżekt. Do usunięcia ;)

Napisane Nov 28, 2013, 4:48 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamknę i zostawię dla potomnych nie ma co usuwać może komuś się przydać.

/edit zyga
nawet nie będę zamykał może ktoś będzie chciał coś tu jeszcze pomarudzić :)

Napisane Nov 29, 2013, 11:36 am Ostatnio edytowane Nov 29, 2013, 11:37 am przez Zyga
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mądra decyzja Tomuś ;)

Napisane Nov 29, 2013, 3:07 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

master lewaku na ch#j piszesz nie na temat i śmiecisz forum?

Zyga, chodzi o trackpoint? Podobno lepsze od gładzika. Okaże się jak kupię lapka.
Zastanawiam się czy 13,3" nie będzie za mały, ale w sumie w podróż w sam raz, a w domu można monitor w razie czego podpiąć jakiś.

Napisane Nov 29, 2013, 8:39 pm Ostatnio edytowane Nov 29, 2013, 8:41 pm przez Zamek3
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Zamek3 powiedział(a):

Zyga, chodzi o trackpoint? Podobno lepsze od gładzika. Okaże się jak kupię lapka.
Zastanawiam się czy 13,3" nie będzie za mały, ale w sumie w podróż w sam raz, a w domu można monitor w razie czego podpiąć jakiś.

Tak, przecież napisałem, że trackpoint  :rolleyes: - najlepsze co może być. Nie ogarniam tego głaskania touchpada - dla mnie to mega niewygodne.  Jako że mam stary model z windą xp to było trochę problemów ze sterownikami do tego i współpracą z niektórymi programami np firefoxem ale wszystko da się rozwiązać. 

Mam 13' (co prawda 4:3 - specjalnie takiego szukałem) i jest zajebisty. Do pracy za mały ale sprawdzisz na nim co chcesz, wszędzie się mieści, a jak trzeba to podpinasz monitor/telewizor.

Napisane Nov 30, 2013, 11:23 am
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Zamek3 powiedział(a):

Oj gimbusku nie bij już tak piany. Nie rozmawiam z Tobą także fuck off. Powodzenia w wyborze lapka jedynie życzę.

Napisane Nov 30, 2013, 12:30 pm Ostatnio edytowane Nov 30, 2013, 12:30 pm przez master9017
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

master9017 powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):

Oj gimbusku nie bij już tak piany. Nie rozmawiam z Tobą także fuck off. Powodzenia w wyborze lapka jedynie życzę.

Fuck you. Sam żeś gimbusek. Dziękuję bardzo. ;P

Napisane Nov 30, 2013, 1:53 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Serwis Lenovo to porażka, ojciec oddał swój na gwarancję do Vobisa, oni odesłali go do Chin do naprawy. Niezbędne narzędzie do pracy krążyło 3,5 tygodnia po świecie, żeby go sformatowali i wymienili 1 wiatraczek ;)

Napisane Dec 2, 2013, 1:06 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Karas93 powiedział(a):
Serwis Lenovo to porażka, ojciec oddał swój na gwarancję do Vobisa, oni odesłali go do Chin do naprawy. Niezbędne narzędzie do pracy krążyło 3,5 tygodnia po świecie, żeby go sformatowali i wymienili 1 wiatraczek ;)

hmmm a to nie czasem vobis zjebał odsyłajac lapka na II koniec świata żeby wymienić mu wiatraczek?

Napisane Dec 2, 2013, 9:09 am Ostatnio edytowane Dec 2, 2013, 9:09 am przez Zyga
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Kupiłeś?

Napisane Dec 9, 2013, 9:21 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Kupiony Lenovo E330. Dobry wybór ;) Trackpoint rzeczywiście fajna sprawa. Na uczelnię 13,3" rozmiar idealny, w gry na nim nie gram (niedługo kupuję nowy PC no i mam PS3), ale brat testował LoLa i na max detalach śmiga elegancko :)
Fajna maszynka, polecam.

Napisane Dec 11, 2013, 11:53 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Zamek3 powiedział(a):
Kupiony Lenovo E330. Dobry wybór ;) Trackpoint rzeczywiście fajna sprawa. Na uczelnię 13,3" rozmiar idealny, w gry na nim nie gram (niedługo kupuję nowy PC no i mam PS3), ale brat testował LoLa i na max detalach śmiga elegancko :)
Fajna maszynka, polecam.

A jak wykonanie? Stare modele były metalowe (magnezowe o ile pamiętam). Tu z czego jest obudowa?

Napisane Dec 11, 2013, 2:00 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):
Fajna maszynka, polecam.

A jak wykonanie? Stare modele były metalowe (magnezowe o ile pamiętam). Tu z czego jest obudowa?

Wiem, bo miałem kupować używany, starszy model. Tu z plastiku, ale nic nie trzeszczy, nie ugina się... Zobaczymy po czasie. Jedynie bateria nie jest idealnie wpasowana, troszkę się rusza.

Napisane Dec 11, 2013, 2:08 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja