Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Smoke Story Group- dyskusja

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Smoke Story Group- dyskusja
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piszcie jakie macie przeżycia z tą właśnie marką odzieżową. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś o historii tej marki, to Google nie boli. Ja się rozpisywać nie będę.

Napisane Nov 28, 2013, 5:51 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nigdy nie miałem, ale z tego co mówił Sokół (Prosto) to są produkowane w Chinach, więc pozdro. Nigdy nie kupiłem i nie kupię. "Pier#@$łeś coś że za droga prosto bluza nie kupuj jej, ona nie jest dla lamusa" jak to Sokół rapował. Co do ciuchów Prosto - zajebisty materiał, przynajmniej bluzy są warte pieniędzy. Z kurtkami lekko przesadzają. Czapki nie są najlepsze. Mi szybko wyblakła, ale i tak kupiłem kolejną ;)

Napisane Nov 28, 2013, 7:54 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2013, 7:54 pm przez Zamek3
Rubini

Rubini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rubini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

firma kojarząca się z gimbazą, która jednak nawet Eldokę przysponsorowała :)

Eldo - Jam

Napisane Dec 5, 2013, 12:44 am Ostatnio edytowane Dec 5, 2013, 12:44 am przez Rubini
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szmaty dla gimbusów tak jak te PROSTO o którym Zamek wspomniał.

Napisane Dec 5, 2013, 3:31 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie tanie w porównaniu do innych i spoko wykonane tylko grafika mogliby zatrudnić bo wzory ciągną druta

Napisane Dec 6, 2013, 9:11 am
Ireneusz2

Ireneusz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ireneusz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rapso-żydzi mimo podkreślania w każdym kawałku jak to nie jebią piratów mają mało hajsu z płyt i koncertów więc trzeba było coś wymyślić.

Napisane Dec 10, 2013, 3:29 pm Ostatnio edytowane Dec 10, 2013, 3:29 pm przez Ireneusz2
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prosto robi bardzo solidne ciuchy... Wczoraj przyszła mi kolejna bluza. :)
Dodam, że Stoprocent też robi dobre jakościowo ciuchy, ale wzory mi nie siadają. Spodnie i bluzę Stopro katowałem 4 lata na desce non stop i wywaliłem jak przetarła się na bokach od noszenia deski ;)
Nawet skarpetki warto kupić... Mi jedne trzymają 3 rok :D
SSG właśnie jest najchętniej kupowane przez gimnazjalistów i tym podobnych. Tanie i "rapowe", więc pewnie dlatego. Pewnie jestem inny od reszty, bo patrzę też na jakość ciuchów, a nie na wzory, które u SSG totalnie leżą...
Nawet patrząc od strony muzycznej, wolę wspierać ludzi z Prosto, bo na takim rapie się wychowałem niż jakieś SSG, o RPK już nie wspominając..

Napisane Dec 11, 2013, 12:05 pm Ostatnio edytowane Dec 11, 2013, 12:08 pm przez Zamek3
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek3 powiedział(a):

To niedługo dowiemy się jak znoszą pranie hehehehehe  :P

Napisane Dec 11, 2013, 2:01 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):

To niedługo dowiemy się jak znoszą pranie hehehehehe  :P

He
He :P
http://www.skate-europe.com/common/zdjecia/103324-1.jpg

Napisane Dec 11, 2013, 2:06 pm
Canold

Canold

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Canold zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie straszny syf tak samo jak te całe "elpolako''.

Napisane Dec 23, 2013, 5:08 pm
baton14

baton14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to baton14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

syf syfem ale ubierają w to hiphaopeowców, gimby kupujo - interes się kręci a hajs zgadza ;]]

Napisane Jan 7, 2014, 9:01 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja