Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Giełda » Kupię » bw, mitt g7,mitt pro, gf deck...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
bw, mitt g7,mitt pro, gf deck , bitdeck, gf brt ed lub inne , tak jak w temacie
nikozgdz

nikozgdz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nikozgdz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupie blacik najlepiej berlinwood moze byc mitt g7 , gf deck , bitdeck , lub inne z mniejszymi profilami
koła brt edit gf , mitt pro lub inne

SZYBCIUTKO

Napisane Dec 11, 2013, 5:02 pm
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najpierw chce kupić, a potem na komunikatorach przeklina i się wyśmiewa, nie polecam go :(

Napisane Dec 11, 2013, 5:39 pm
nikozgdz

nikozgdz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nikozgdz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak mam do czynienia z bachorami i z malo inteligentnymi ludzmi ktorzy podnosza na momencie cisnienie to sie nie dziw  :) za berlinwooda bez grafiki wolac 50 zl a jest doje**ny :)

Napisane Dec 11, 2013, 6:46 pm
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fejs1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tylko że ja na ten przykład bachorem nie jestem, a kilka razy zmieniasz zdanie, mówisz mi że chcesz deck, a potem widzę że odkopujesz na forum 5 tematów i pytasz u każdego o wszystko :) Widać że masz chęć na dobry stuff ale masz mało pieniędzy więc może powinieneś obniżyć oczekiwania bo jest mnóstwo dobrego sprzętu i to od ręki i niekoniecznie u mnie np.

Napisane Dec 11, 2013, 7:30 pm
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mało inteligentnymi... Jak ja jestem mało inteligentny, to chyba Cię *****. Dobra, dalej się nie wypowiadam, bo admini czuwają :)
A, no i po 1 nie powiedziałem, że chcę za bw bez grafiki 50zł, tylko Ty napisałeś, abym zaproponował. po 2 chciałem 45 z wliczoną, DO NEGOCJCJI. Więc nie gadaj pierdów.

Napisane Dec 11, 2013, 7:54 pm Ostatnio edytowane Dec 11, 2013, 7:57 pm przez kamoxcraft
nikozgdz

nikozgdz

Member
Wyświetl posty

jesli ktos stawia wysoka cene to jestem nie zdecydowany , bo paru ludzi chce sprzedac taniej sprzecik :)

Napisane Dec 12, 2013, 11:24 am
MarcinFB2

MarcinFB2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MarcinFB2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czarne caper street nowki za 40 z wliczoną pisz pw

Napisane Dec 12, 2013, 9:14 pm
Benito9949

Benito9949

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Benito9949 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam deck berlinwood classic z grafą oh damn i lost my fingers. selne za 50zł i mam koła granda brt ed białe street z łożami za 70zł selne :) :) pisz PW lub GG: 8882277

Napisane Dec 14, 2013, 6:53 pm
K1CU

K1CU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to K1CU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koła hero czarne brt edit i piramps ten z nowej serii za 55 z wliczoną obie rzeczy.Stan bdb jak coś

Napisane Dec 14, 2013, 9:14 pm
nikozgdz

nikozgdz

Member
Wyświetl posty

KICU PISZ NA GG !  7624542

Napisane Dec 14, 2013, 9:38 pm
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IWEB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ALFA G2 29 mm 40 sziped

Napisane Dec 23, 2013, 9:09 pm
DwornyPrO

DwornyPrO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DwornyPrO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aktualne? mam dwa decki hero 32mm V6 i V8 kola Hero V2 BRT ed. cena masz u mnie w temacie ;) na sell pozdro!

Napisane Jan 1, 2014, 11:47 pm
miprat

miprat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miprat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam berlinwooda wide, herowooda 32mm, grandy brt ed Milky, V7 wheels
Zajrzyj do mojego tematu : http://forum.andegrand.pl/index.php?a=topic&t=67560

Napisane Feb 1, 2014, 7:20 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja