Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » tablet san andreass android

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
tablet san andreass android
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam mam taki problem : sciagnalem san andreas apk. + pliki sd ktore wrzucilem do folderu android/data wg instrukcji, potem zainstalowalem apk. Wlaczam gre i pojawia sie blad " download failed because you may not have purchased this app" i pasek pobierania 0mb/0mb. Inne gry bez problemu w ten sposob sie instalowaly, tylko z tym jakis problem, wie ktos jak to ogarnac ?

Napisane Dec 26, 2013, 10:47 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie przegapiłeś jakiegoś cracka czy coś?

Napisane Dec 27, 2013, 8:54 am
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wlasnie wszystko robilem wg instrukcji, niczego nie pominalem, taki sam problem mam z vice city, a gta III i inne gry w ktorych trzeba kopiowac pliki SD normalnie smigaja

Napisane Dec 27, 2013, 4:26 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aż ciekawości sprawdziłem. To kosztuje niecałe 30zł. To nie fortuna. Warto się z tym motać?

internet powiedział(a):
go to Manage Apps and clear data of that game, now place the data folder in Android/obb/ and play. data folder's name should be start with com. and this folder must contain one .obb file that's it.

Napisane Dec 28, 2013, 2:18 pm Ostatnio edytowane Dec 28, 2013, 2:18 pm przez Zyga
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

juz z tworzeniem tego foledru OBB tez probowalem i nic to nie dalo ; / wiem ze 30 to nie fortuna, ta kase za gre wolalbym w co innego inwestowac niz w swoje przyjemnosci hehe . Ogolnie jeszcze raz probowalem to instalowac juz nie na tablecie tylko na samsungu galaxy core i SA jak i VC maja ten sam bład, nie wiem w jakim miejscu robie bład. Na poczatku zgrywam do jakiegos folderu instalke apk. nastepnie wrzucam pliki SD do data (albo obb tez probowalem), odlaczam usb, odpadam instalke klikam gotowe, pozniej wlaczam i jest ten blad, cos przeoczylem  ?

Napisane Dec 30, 2013, 2:07 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Nie wiem, nie instalowałem tego.

Napisane Dec 30, 2013, 8:17 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja