Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Gdy robi się IRYTUJĄCO

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gdy robi się IRYTUJĄCO, czyli co Was tak naprawde wku**ia
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio chyba stwierdziłam, że mam jakieś zaburzenia obsesyjno-kompulsywne bo osobiście nienawidze syfu na podłodze.Jak walają Mi sie kłaki po psie presja max i odrazu odkurzacz...ogólnie nie lubie syfu- kurzu, nie przejde obok popalcowanej szyby spokojnie udając, że jej nie widze...mam niestety białe kafle i kurwice mam jak wszędzie mam pozasychane zółte plamy jak i na meblach, ktorych autorem jest też mój pies.
Ogólnie masakra i zycie w ciągłym stresie :p

Ale zastanawiam się czy WY oprócz debilnych tematów Mojego autorstwa macie jakieś rzeczy których was irytują. Lub stałe nawyki, których większość może nie rozumieć, a obycie sie bez nich byłoby cięzkim wyzwaniem-osobiście NIGDY nie wyjde w brudnych butach ogólnie Buty muszą zawsze błyszczeć...tak samo z niewyregulowanymi brwiami bym nawet do spożywczaka pod blok nie poszła...tak samo bez rzęs nie ma szans.

*Napisane Jan 5, 2014, 3:36 pm Ostatnio edytowane Jan 5, 2014, 3:48 pm przez wRiTer_Ka
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wkurwiają mnie dwie rzeczy:
-Debil który nie rozumie żartu i od razu ból dupy go bierze (Gen)
-Gdy mówię bratu że ma coś zrobić, a on tego nie robi.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem temat, ale chyba oto chodzi, co nie? :)

Napisane Jan 5, 2014, 4:24 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wRiTer_Ka powiedział(a):
mam niestety białe kafle

Też mam takie w kiblu. Przy pierwszej okazji zmienię je na niejednolite szare :>

Napisane Jan 7, 2014, 8:10 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam w kuchni przedpokoju i laziece pozdr dla tescia bo wybieral wlasnie on :* ale przy najblizszej okazji jebne se domek bo tam juz nie ma co ratowac :d

Napisane Jan 7, 2014, 8:50 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sie wiedzie widzę :)
Tylko duży sobie jebnij to będziesz cała dobę sprzątała.

Napisane Jan 7, 2014, 9:42 am
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Irytuje mnie gdy ktoś wydzwania do mnie po 15 razy zamiast poczekać aż oddzwonię.

Napisane Jan 7, 2014, 2:26 pm
Hostel

Hostel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hostel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Irytuje mnie, gdy wszyscy dookoła narzekają, zrzucając winę na innych, a nie zaczynając od siebie.

Napisane Jan 7, 2014, 8:20 pm
baton14

baton14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to baton14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziwne że nikt sie na dupeczki nie żali bo te potrafią nieźle wkurwić

Napisane Jan 7, 2014, 8:55 pm
Jedrass

Jedrass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ma nic gorszego niż mlaskanie lub obgryzanie paznokci. Działa na mnie jak płachta na byka.

Napisane Jan 8, 2014, 4:03 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2014, 4:04 pm przez Jedrass
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
Sie wiedzie widzę :)

przy najbliższej Okazji...juz mam swinke skarbonke na ten cel haha

Napisane Jan 10, 2014, 9:50 am Ostatnio edytowane Jan 10, 2014, 9:52 am przez wRiTer_Ka
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co wk**wia kalekiego skateboarderowca? hmm.. Zaczynając od popsutych kolan, poprzez brak pieniedzy na porządną operację kończąc na NFZcie, który przydziela kolejke na 2016 rok. tak, to mnie wk**wia.

Napisane Jan 15, 2014, 1:33 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Jak dzwonią ludzie i chcą mi coś sprzedać a zamiast przedstawić konkrety to pierdolą jakieś bzdury, z których całkiem nic nie wynika, telefon przerywa, trzeszczy, oferta jest niedopasowana, a każde kolejne słowo wzmaga wrażenie, że marnuję czas na rozmowę z robotem.
Kurwa! Czy nie można całym zdaniem płynnie opowiedzieć co, dlaczego i za ile - bez zbędnego pierdolenia.

- chcielibyśmy panu zaproponować dodatkowe minuty
- sprawdźcie sobie że te które mam mi wystarczają :wall:

- może zainteresuje pana dodatkowa karta kredytowa
- nie potrzebuję
- a mogę wiedzieć dlaczego 
- bo nie :wall:

- czy chciałby pan dodatkową kartę płątniczą którą mozę podarować pan bliskiej osobie
- nie mam tyle pieniędzy aby je rozdawać
- ale za jedyne 3,5 miesiecznie...
- przecież powiedziałem (KURWA!) :wall:

- dzwonię aby zaproponować panu pakiet dodatkowych kanałów telewizyjnych bla bla bla co pan myśli o tej ofercie
- nie myślę o niej
- dlaczego przecież to bardzo dobra oferta
- nie oglądam telewizji
- ale za jedyne 10zł miałby pan 50 kanałów więcej
- przecież powiedziałem ze nie oglądam :wall:

i te jebane automatyczne sekretarki z rejestracją rozmowy

- informujemy że wszystkie rozmowy są nagrywane jeżli nie zgadzasz się to się rozłącz (i jak kurwa wtedy wam powiem ze źle zaksięgowaliście wpłątę?). Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę na super kanały w jakości hd za jedyne 12,90 kliknij #1, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o darmowych minutach za jedyne 15 zł miesięcznie kliknij #2 (i słucham tych jebanych ofert a moje darmowe minuty za które zapłaciłem uciekają)... niestety w chwili obecnej wszystkie linie są zajęte (wystarczyło dać mi sygnał zajętości ale nie... płacę za słuchanie reklam) prosimy o cierpliwość(muzyczka).... i tak po 15min zastanawiam się czy nie trzeba było kurwa dokupić jednak tych minut. :wall:

Na szczęście nie mam już telewizji, a telefon przeniosłem na kartę :)

edit
i jeszcze :)

Wkurwia mnie gdy bank proponuje mi zajebisty nowy produkt w postaci kredytu.
Kredyt to żaden produkt - to usługa. Produktem jest pieczywo z piekarni, samochód itp a pożyczka jest usługą. Bank nic nie produkuje. KURWA!

I te firmy, które proponują mi zakup lików sponsorowanych. Jak kurwa sponsorowanch? Ktoś mi je sponsoruje? Nie muszę za nie płacić? Bo jak muszę to by znaczyło ze albo komuś się nazwy popierdoliły albo wprowadza mnie w błąd.

I to ze teraz wszyscy mają kolaborację. Chyba kooperację - współpracę w sensie. Kolaborować to można z okupantem :wall:

Dawno tyle nie napisałem i wkurwia mnie że nikt tyle nie przeczyta  :cyclops:

Napisane Jan 15, 2014, 12:54 pm Ostatnio edytowane Jan 15, 2014, 1:13 pm przez Zyga
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):

Dawno tyle nie napisałem i wkurwia mnie że nikt tyle nie przeczyta  :cyclops:

Ja przeczytałem :)
Wkurwia mnie niesprawiedliwość.

*Napisane Jan 15, 2014, 5:29 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Nie jest możliwe aby wszyscy mieli tak samo

Napisane Jan 18, 2014, 10:10 am
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawiedliwość to nie równość dla każdego. Sprawiedliwość do konsekwencja, a niestety mało kto jest konsekwentny, a tym samym sprawiedliwy.

Napisane Jan 18, 2014, 6:16 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam to samo lecz jezeli chodzi o buty. One musza byc czyste zwsze i zawsze zadbane. Pamietam ze kiedys no niestety jak to buty czasem sie zedra, czy to dziura czy cos. Nawet jezeli mialem nowiutkie traperki nike,a nie chcialem ich nosic ze wzgledu ze nie czulem sie w nich swojo wiec chodzilem w podziurwacach. Moze nie jest to ciekawe ale bardzo dziwne. Czy to jakas choroba ??

Napisane Jan 18, 2014, 7:31 pm
marta145

marta145

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marta145 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze Cię rozumiem Zyga też mnie to wkurza ale wiem jak to jest pracować na infolinii , Ci ludzie mają po prostu skrypty z pytaniami które muszą zadać i są rozliczani z tego czy pytanie zadają czy nie właściwie bez względu na to czy klient powiedział nie ;) . A linki sponsorowane taką mają nazwę ponieważ to ty je sponsorujesz, niestety nie ktoś inny ich nie zasponsoruje dla Ciebie chociaż kto wie ;)

Napisane Feb 17, 2014, 5:00 pm Ostatnio edytowane Feb 18, 2014, 2:16 pm przez Zyga
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

marta145 powiedział(a):
A linki sponsorowane taką mają nazwę ponieważ to ty je sponsorujesz, niestety nie ktoś inny ich nie zasponsoruje dla Ciebie chociaż kto wie ;)

Płacąc za coś dla siebie nie sponsoruję tego, a wykupuję. Sponsoruje się na rzecz kogoś. Takie nazewnictwo pomimo iż powszechne nie jest poprawne.

A skoro jesteśmy już przy linkach to ponownie wycinam Ci spamerski link z wypowiedzi.

Napisane Feb 18, 2014, 2:19 pm
gorilla1995

gorilla1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie sporo rzeczy wkurwia-między innymi hejterzy, trole i spamerzy na portalach i forach terrarystycznych. Wkurwia mnie pogmatwana obecna sytuacja prawna dot. Zwierząt egzotycznych, które mnie interesują i nie tylko. Wkurwia mnie, że nie mam pieniędzy na to co chcę-z wielu rzeczy muszę rezygnować lub robić zamienniki na gorsze. Wkurwia mnie to, że jestem słaby z matmy i teraz muszę się ratować. Wkurwia mnie to, że w tym roku nie wezmę udziału w konkursie modelsrskim w swoim mieście. Wkurwia mnie to, że jeszcze nie ogarnąłem php... I mógłbym tak długo jeszcze wymieniać... Ale cóż nie są tylko rzeczy wkurwiają-są też wesołe aspekty, rzeczy etc... Więc nie ma chyba tak źle :)

Z dwojga złego naczy się wielorakiego złego to najbardziej mnie wkurwia to, że żadna kobieta mnie nie chce... A moja pierwsza dziewczyna rzuciła mnie po niecałym miesiącu... Może w końcu kiedyś znowu się uda?? :)

Napisane Apr 24, 2014, 9:57 am
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buła łokieć kołowrotek - najlepsze na wkurwienie

Napisane Apr 28, 2014, 7:16 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja