Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Ubrania Blessed Brothers - dy...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ubrania Blessed Brothers - dyskusja
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To nowa marka ale z potencjałem. Założyli ją bracia Maciek i Patryk Siekaj - FMX Quady i takie takie - kto ogarnia to wie a reszty i tak nie interesuje ;)

Ceny mają dobre w porównaniu do innych polskich firm i jakościowo dają radę Blessed brothers

Osobiście coś bym siebie wybrał  np
http://www.skate-europe.com/common/zdjecia/104732-1.jpg
ale wzory jak wzory i każdy musi ocenić sam bo to co podoba się mi nie musi wszystkim.

Ogólnie ujmując polecam.

Napisane Jan 22, 2014, 1:18 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2014, 1:19 pm przez Zyga
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Samo logo już mocno psuje wygląd, słabiutkie jest. Jedynie bezrękawniki z kieszonkami bym mógł założyć, chociaż te mazaje i napisy odstraszają.

Napisane Jan 22, 2014, 1:35 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To pierwszy wypust więc pewnie a czasem będzie lepiej. Fakt do niektórych grafik można się przyczepić ale nie wszystkie są złe - ogólnie jakość spoko, cena na miejscu.

Napisane Jan 22, 2014, 3:09 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Co nie wprowadzaj?

Napisane Jan 24, 2014, 4:05 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kicz powiedział(a):
Drogą dedukcji doszedlem do tego, ze chcesz je na sklepie?

One są na sklepie.
Jak jesteśmy w temacie to ja bym polecił Primitive, 10 Deep, więcej DGK, Stussy, Diamond... Na jakość, nie na ilość :)

Napisane Jan 24, 2014, 5:42 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Zamek3 powiedział(a):
Kicz powiedział(a):
Drogą dedukcji doszedlem do tego, ze chcesz je na sklepie?

One są na sklepie.
Jak jesteśmy w temacie to ja bym polecił Primitive, 10 Deep, więcej DGK, Stussy, Diamond... Na jakość, nie na ilość :)

Dokłądnie - już są i nawet się sprzedają.

Napisane Jan 25, 2014, 2:49 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja