Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozosta貫 » Bia造stok

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Bia造stok, 鄉iga kto?
GlumCrMo

GlumCrMo

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to GlumCrMo zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jezdzi kto na fb?ps. jezeli jestes z gimbazy nawet nie pisz najlepiej osoby pe軟oletnie

Napisane Feb 23, 2014, 11:16 pm
BunnyRabbit

BunnyRabbit

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BunnyRabbit zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja czasami 鄉igam jeszcze, lat mam 17 :D

Napisane Mar 2, 2014, 5:46 pm
klausia

klausia

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to klausia zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Og鏊nie pe軟oletnich os鏏 nie je寮zi tak du穎, a nie wiem czemu tak wrogo jeste nastawiony na "gimbaz" to 瞠 kto jest w gimnazjum nie znaczy od razu 瞠 jest typowym gimbusem, zdarzaj si normalne osoby, cho z drugiej strony niestety coraz rzadziej :/

Napisane Mar 3, 2014, 4:28 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BlackGang zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

klausia powiedzia(a):
Og鏊nie pe軟oletnich os鏏 nie je寮zi tak du穎

I w豉郾ie dlatego si zniech璚i貫m do fb...

Napisane Mar 6, 2014, 7:06 am
GlumCrMo

GlumCrMo

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to GlumCrMo zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Dok豉dnie dok豉dnie, jak ktos chetny na wsp鏊ne katy lub te baty pisa na PW, pis jo

Napisane Jun 11, 2014, 4:28 pm
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja