Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Szerokość deski

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szerokość deski
yrpyrpyrp

yrpyrpyrp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yrpyrpyrp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witajcie
Planuję zakup deski, jednak nie jestem pewien, jaki rozmiar powinienem wybrać. Mam na oku Amoka 7,5", jednak zastanawiam się, czy nie będzie ona za wąska. Zależy mi przede wszystkim na jeździe po ulicy. Mój wzrost to 185cm a rozmiar buta 43.
Proszę o pomoc bardziej doświadczonych :)

Napisane Mar 23, 2014, 12:28 pm
jestememil

jestememil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jestememil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupuj taki rozmiar jaki jest ci najwygodniejszy, na jakim jeździłeś wcześniej :D (preferencje nie zależą od wzrostu czy rozmiaru buta.)

Jeżeli kupujesz pierwszy blat w życiu i wcześniej nie jeździłeś to optymalnie polecam 8.0
Na węższej desce robi się większego popa, ale na szerszej masz większe panowanie, rozmiar który podałem jest gdzieś pomiędzy.  B)  B)  B)

Napisane Mar 24, 2014, 10:06 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja