Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Deskorolka Bk kółka

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deskorolka Bk kółka
BlackWeery

BlackWeery

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackWeery zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka mam Deskorolkę Black Knight noi mam problem  z kółkami ponieważ odkręcone mam tak samo jak mój kolega ( on też ma deskorolkę Black Knight) i po pierwsze jego kołka kręcą się dłużej od moich i po drugie u mnie czuć, że jest luz a  u niego nie czuć. Gdy jadę sobie na jego desce czuję, że ona jedzie szybciej. Proszę pomóżcie. Z góry dzięki.

Napisane Mar 28, 2014, 9:38 pm
jestememil

jestememil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jestememil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A łożyska też macie te same?

Napisane Mar 31, 2014, 9:59 am
BlackWeery

BlackWeery

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackWeery zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak.

Napisane Mar 31, 2014, 2:20 pm
Zuf

Zuf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zuf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej przeczyść łożyska (poszukaj na necie jak to się robi), ewentualnie wymień na nowe

Napisane Apr 2, 2014, 3:23 pm
gorilla1995

gorilla1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A deska jest nowa? Może łożyska jeszcze się nie wyrobiły? Czyli kółka też są te same?

Napisane Apr 2, 2014, 9:48 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja