Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Bomb the world - nowa edycja

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bomb the world - nowa edycja, Co sadzicie?? Jakie macie nicki?
D4n93r

D4n93r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to D4n93r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

www.bombtheworld.net    - zobaczcie ta strone i ocencie czy Wam sie podoba... To jest taka gierka w ktorej maluje sie pociagi i inni to oceniaja... itd. Teraz jest nowa edycja i bardzo ulepszyli.... Gra ktos tam??

Napisane Jan 28, 2006, 9:22 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wypass najnowsza wersja xD wyjebane xD pozdrO!

Napisane Jan 28, 2006, 9:47 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soltys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja gram ale szkoda że rozpoczyna się dopiero 15 lutego

Napisane Jan 30, 2006, 12:16 pm
ezer

ezer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ezer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja gram, i sądze ze jest wyj(e)bista, tylko ze narazie sie niestaram robić dobrych graffów, tylko chcem uzbierać 100 pkt, zeby być rookiem, bo chcem mieć proste linie!! Potem bedize wymiatanie (poprzednio byłem expertem) Mój nick to "jabol" :D:D:D

tylko głupie jest to, ze teraz tak zamula :(

Napisane Jan 30, 2006, 6:59 pm Ostatnio edytowane Jan 30, 2006, 7:00 pm przez ezer
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soltys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój nick to Ramze. Ezer oglądałem twoje grafy w poprzedniej edycji  :P Patrze lista nicków a tam "jabol" to odrazu wiedziałem że Polak :P A z tego co ja wyczytałem na BTW to ta nowa edycja rusza 15 lutego jest to prawda ??

Napisane Jan 30, 2006, 8:07 pm
D4n93r

D4n93r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to D4n93r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No prawda od 15 lutego rusza... Tez musze dobic do setki, wczesniej proste linie byly od advanced.

Napisane Jan 30, 2006, 10:46 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Nie jaże tylko dlaczego niektórzy już są Rookie skoro rusza dopiero 15 lutego :/ Ja też na początek będe dobijał do setki  ;)

Napisane Jan 31, 2006, 10:34 am
ezer

ezer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ezer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do setki mozna dojśc poprzez zdobycie stu bombingów, czyli stu oddanych grafów (1 wrzut - 1 punkt) A, to że rusza 15, to chodzi o to, ze dobiero od 15 bedą battelki, ale bombić juz mozna, zeby sie przyzwyczaić, do nowych funkcji :D

Napisane Feb 2, 2006, 10:26 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Ej Ezer a trzeba na nowo robić konto ?? Bo wchodze na stare a tu sie zalogować nie da :/ Na starym koncie krótko grałem i miałem 86 boombingów :)

Napisane Feb 3, 2006, 12:16 pm
ezer

ezer

Member
Wyświetl posty

stare działają, ale zamula przy logowaniu, i trzeba poczekać chwile, a jezeli i tak niedziała, to moza złe chasło, lub cos takiego?? Bo mi działało odrazu :D

Napisane Feb 3, 2006, 2:37 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Niewiem poczekam dłużej, bo zawsze jak klikam zaloguj to taki dźwięk "bluuuum" :P Edit: Nie no ileż to mozna czekać, albo to tak zawsze zamula albo coś jest z moim netem, albo im się coś z moim kątem stało  :mad:

Napisane Feb 3, 2006, 2:44 pm Ostatnio edytowane Feb 3, 2006, 3:19 pm przez soltys
ezer

ezer

Member
Wyświetl posty

a napisz mi, co tam jest napisane, jak sie logujesz :D To ci pomoge :D
a jaki masz nick??

[edit/ezer]aaa... ramzes :D:D:D[edit]

Napisane Feb 3, 2006, 9:24 pm Ostatnio edytowane Feb 3, 2006, 9:30 pm przez ezer
D4n93r

D4n93r

Member
Wyświetl posty

hehe ja juz dobilem do setki... mam proste linie... teraz juz czekam na bitwe

Napisane Feb 3, 2006, 9:58 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Ezer nie ramzes tylko Ramze bez 's'  ;) A ja będe grał dopiero od następnego tygodnia ponieważ będe robił formata bo teraz komp mi źle chodzi i otwiera mi starą wersje BTW gdzie nic nie chodzi, nic sie nie da zrobić :/ Próbowałem już wszystkiego :/

Napisane Feb 5, 2006, 4:35 pm
ezer

ezer

Member
Wyświetl posty

jak ty to robisz, ze ci sie stara wersja otwiera?? przecież cały link do starego flasha niedziała :D

Napisane Feb 5, 2006, 5:30 pm
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tyaaa ile bym musial malowac zeby byc tam w top . dziekuje moge raz na jakis czas ale nie caly dzien na bomb the world.

Napisane Feb 5, 2006, 5:35 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Ezer klikam na stil free...... no i otwiera mi się stara wersja :P A wiem jak wygląda nowa bo u kumpla widziałem niewiem jak to możliwe. Nawet mogę tam dać info itp. ale to jest stara wersja  :( I zalogować się tam niemożna bo to stara wersja  :thinking: Tzn. przedstawie Ci to....klikam i otwiera mi się wersja still free..klikam enter i wtej chwili wchodzi mi te "attention" ale już ze starej edycji klikam znowu enter i już mam starą wersje  :(

Napisane Feb 5, 2006, 5:45 pm Ostatnio edytowane Feb 5, 2006, 5:49 pm przez soltys
ezer

ezer

Member
Wyświetl posty

ale grafika w nowej wersji jest taka sama jak w starej

a wejdz przez to: btw

Napisane Feb 6, 2006, 12:48 pm Ostatnio edytowane Feb 11, 2006, 12:28 pm przez ezer
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

No i znowu to samo, znowu włącza mi się stara wersja  :( W nowej na stronie głównej jest ten gość z getting up ze sprayem i kilka nowości, a umnie jest tak samo jak było w poprzedniej edycji i zalogować się nie da i nie ma tam żadnych użytkowników :(

Napisane Feb 6, 2006, 1:27 pm
kalor90

kalor90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalor90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soltys powiedział(a):
No i znowu to samo, znowu włącza mi się stara wersja  :( W nowej na stronie głównej jest ten gość z getting up ze sprayem i kilka nowości, a umnie jest tak samo jak było w poprzedniej edycji i zalogować się nie da i nie ma tam żadnych użytkowników :(

a a macromedia flash player 8 masz zainstalowanego??????????????????? jeśli nie to zainstaluj, klik

Napisane Feb 6, 2006, 1:44 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja