Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Możecie polecić jakiś deck

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Możecie polecić jakiś deck, deck do ceny 130 zł
nilwargh

nilwargh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nilwargh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szukam dobrego decku do ceny 130 zł
wzrost - 1,75
waga - 65 kg
lat - 16
jeżdżę na 9 warstw chińskiego kolnu jakaś deska ze spokeya, kupiłem jak miałem kompletną zajawkę, lecz chce teraz zmienić deck, polecacie mi jakiś ? :)
ta deska była by odpowiednia http://www.sklep-presto.pl/product-pol-40411-Deck-Team-KTFO-8-Plan-B.html ?

Napisane May 3, 2014, 3:20 pm Ostatnio edytowane May 3, 2014, 3:42 pm przez nilwargh
ryma1

ryma1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryma1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet bardzo odpowiednia ale do ceny musiał byś doliczyć wysyłkę i grip

Napisane May 3, 2014, 5:33 pm
nilwargh

nilwargh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nilwargh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak wiem, ale chodziło mi o sam deck do wymiany grip i wysyłkę doliczyłem już chodziło m i tylko, żeby sam deck nie przekraczał 130 zł :) dziękuję za radę. Gładkich Lądowań życzę :)

Napisane May 3, 2014, 6:36 pm
samtwo

samtwo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samtwo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dorzuć 9 ziko i masz nowiutkiego Semperka z wysyłką i gripem . Jak dla mnie najlepsze blaciwa .
Elo

Napisane May 23, 2014, 8:57 pm
Zuf

Zuf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zuf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak napisała osoba wyżej, dołóż trochę i kup Sempera. Sam jeżdżę na nim i jest bardzo dobry.

Napisane Jun 9, 2014, 6:20 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja