Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Czy taka deska będzie dobra n...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy taka deska będzie dobra na początek
Stero23

Stero23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stero23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak w temacie. Czy taka deska będzie dobra na początek mojej przygody.

Trucki - Destructo

Kółka - Gold Wheels - Marcus Mcbride

Łożyska - Rush Abec 7

Grip - Jessup

+ blat który mam

Z góry dzięki ;)

Napisane Jun 8, 2014, 4:36 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko.

Jaki masz blat?

Napisane Jun 9, 2014, 9:34 am
Stero23

Stero23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stero23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Blacik podstawowy od black knight'a, jak na ten moment mam ten set, ale jak przejechałem się na deskach moich znajomych to stwierdziłem że muszę wymienić wszystko, blatu nie zmieniam bo ma 2 miesiące, jak się złamie to kupie nowy a środków jak na razie nie mam. A co do trucków to pasują do blatu.

Napisane Jun 9, 2014, 5:43 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mocowanie jest standardowe więc tylko musisz dobrać szerokość.

Napisane Jun 10, 2014, 9:36 am
Stero23

Stero23

Member
Wyświetl posty

Zagłębiałem się już w ten temat i trucki pasują idealnie do blatu

Napisane Jun 10, 2014, 9:47 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja