Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Giełda » Sprzedam » Drzwi

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Drzwi , Mam do sprzedania drzwi
daro23

daro23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to daro23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam
Mam do sprzedania nowe drzwi wewnętrzne. Sa to bardzo dobre i eleganckie  drzwi voster http://www.drzwiipanele.pl/sklep-internetowy/producent-voster . Wystarczy je sobie obejrzeć w odnośniku. Proszę pisać na mój adres mailowy ]

*Napisane Jun 10, 2014, 12:51 am Ostatnio edytowane Jun 10, 2014, 1:02 am przez daro23
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprzedawać drzwi na undergroundowym portalu. Taaaaaaa........

Napisane Jun 10, 2014, 5:02 pm
ponczek1410

ponczek1410

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ponczek1410 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pewnie trolling.

Napisane Jun 10, 2014, 6:30 pm
K1CU

K1CU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to K1CU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pokaż zdjęcia profilu i powiedz czy mają dobrego popa :)

Napisane Jun 18, 2014, 8:49 pm Ostatnio edytowane Jun 22, 2014, 12:12 am przez K1CU
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

K1CU powiedział(a):
Pokaż zdjęcia profilu i powiedz czy ma dobrego popa :)

Hah Kicu mistrz :D:D

Napisane Jun 18, 2014, 10:15 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja