Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprz皻 » Wolna deskorolka, 這篡ska? k...

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Wolna deskorolka, 這篡ska? k馧ka?
trox93

trox93

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to trox93 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Siema, sprawa wygl康a nast瘼uj帷o, 4 lata temu kupi貫m sobie kompleta od birdhouse'a rok poje寮zi貫m (kupi貫m nawet nowy blat deathwisha, bo tamten z豉ma貫m) potem przesta貫m je寮zi w zwi您ku z brakiem czasu, ale w te wakacje wr鏂i貫m, zajawa kipi, ale umieram z powodu, 瞠 je郵i chc jecha na desce to musz ca造 czas si odpycha, bo inaczej zatrzymuje si po 4 metrach nawet z lekkiego nachylenia w d馧! ;/
    疾by to zmieni kupi貫m dzisiaj nowe 這篡ska bonesy red'y

http://www.balticplace.pl/dane/full/c5fb70f78c544ab28c02abe373f4c842.jpg

bo akurat takie by造 w lokalnym skateshopie i og鏊nie wszyscy chwal.
    Zamontowa貫m pojecha貫m na skatepark jad帷 po 軼ie盧e rowerowej no i masakra ca造 czas to samo jest, chyba nowe market闚ki dalej zajad ni ja -,-
Bior od ziomk闚 na skateparku deski to jak si odpycham raz to prawie si w y j e b a e m bo tak im zasuwa deska :< (odpowiednio mieli shake junty abec 5 i rush abec 7) wgl bez por闚nania do moich.
    Pomo瞠cie jako? Nie mam tulejek mi璠zy 這篡skami (ale to chyba nie jest pow鏚), nie mam 軼i郾i皻ych za bardzo 鈔ubek, podk豉dki mam chyba? dobrze za這穎ne (wypuk豉 strona w kierunku 鈔ubki), wi璚 co mo瞠 by przyczyn takich miernych osi庵闚? Kto mia taki problem? Chcia豚ym je寮zi, ale jak wskakuje na t desk, kt鏎a prawie nie jedzie to odechciewa mi si czegokolwiek :c
    Dzi瘯i za uwag i na koniec zamieszczam dwa filmiki obrazuj帷e t bied ;/

Napisane Jul 16, 2014, 4:04 pm Ostatnio edytowane Jul 17, 2014, 8:24 am przez Zyga
Zyga

Zyga

Administrator
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Zyga zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Je瞠li 這篡ska masz nowe, dobre i nie 軼i郾i皻e to pozostaje mo磧iwo嗆 瞠 masz bardzo mi瘯kie k馧ka

Napisane Jul 17, 2014, 8:26 am
trox93

trox93

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to trox93 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Zyga powiedzia(a):
Je瞠li 這篡ska masz nowe, dobre i nie 軼i郾i皻e to pozostaje mo磧iwo嗆 瞠 masz bardzo mi瘯kie k馧ka

mam zwyk貫 99A, wi璚 bez przesady z t mi瘯ko軼i ;/

Napisane Jul 17, 2014, 1:24 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Zyga zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

A w dobrym stanie masz te k馧ka? bo skoro to nie 這篡ska i nie k馧ka to ju nic innego nie ma :D

BTW. Filmy ustawi貫 na prywatne i nie da si ich w陰czy

Napisane Jul 17, 2014, 1:47 pm
trox93

trox93

Member
Wy鈍ietl posty

Zyga powiedzia(a):
A w dobrym stanie masz te k馧ka? bo skoro to nie 這篡ska i nie k馧ka to ju nic innego nie ma :D

BTW. Filmy ustawi貫 na prywatne i nie da si ich w陰czy

no nie wiem o co chodzi :< mo瞠 te 這篡ska s te s豉be, no ale nie ma opcji 瞠 這篡ska za 60z nie kr璚 jak szalone ;/
k馧ka s w dobrym stanie. Chyba B鏬 tylko mo瞠 mi pom鏂 :d
Postaram si poje寮zi wi璚ej mo瞠 si rozruszaj, a jak nie to nie wiem chyba pierdzielne to i sprzedam ca造 sprz皻, bo mam tak frustracj, 瞠 nie pytaj ;/
PS filmiki ju zmieni貫m na niepubliczne, prosz sprawd :)

Napisane Jul 17, 2014, 2:33 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wy鈍ietl posty

Redsy to bardzo dobre 這篡ska.

A jak zakr璚isz k馧ko r瘯  to dobrze si obraca?

Napisane Jul 17, 2014, 4:06 pm
trox93

trox93

Member
Wy鈍ietl posty

tak z 10-15 sekund max, jak dobrze zakr璚. Czy jest mo磧iwe, 瞠 jako 幢e le膨 w samym k馧ku? Albo same 這篡ska czy le瘸造 za lad za d逝go?;o
Jutro podbije z powrotem do skateshopu i poka瞠 ziomeczkowi co mi sprzeda co si dzieje i zobaczymy co z tego wyniknie.

Napisane Jul 17, 2014, 4:10 pm
K1CU

K1CU

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to K1CU zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

musisz koniecznie wymieni ko豉,m鎩 kolega mia to samo w ko豉ch speed demons kupi nowe 這瘸 skate mental i nic to nie da這 ,dopiero po zmianie k馧 wszystko zacz窸o elegancko dzia豉 jak nale篡

Napisane Jul 18, 2014, 1:34 am
AveM

AveM

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to AveM zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Dok豉dnie, problem na 99% tkwi po prostu w ko陰ch.

Napisane Jul 18, 2014, 8:16 am
trox93

trox93

Member
Wy鈍ietl posty

Okej ziomy dzieki za rade, chyba przeboleje kolejny wydatek i kupie nowe opony, mam nadzieje ze wtedy p鎩dzie bo jak nie to sie za豉mie :(

Napisane Jul 18, 2014, 3:34 pm
trox93

trox93

Member
Wy鈍ietl posty

Sry za double posta, ale teraz wyj掖em 這篡ska i jak je zakr璚 to kilka obrot闚 i koniec. Czy tak jest normalnie, a dopiero po w這瞠niu do ju dobrych k馧 b璠 si dobrze kr璚i, po prostu nie chc kupowa nowych k馧ek na darmo jak te 這篡ska mog by jakie felerne w co w徠pi, ale wol si upewni :)

Napisane Jul 18, 2014, 7:16 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wy鈍ietl posty

Jeszcze co wa積e a o co nie zapyta貫m na pocz徠ku.  Nie uszkodzi貫 ich wciskaj帷 do k馧ek? Nie robi貫 tego m這tkiem? 

Nie wiem ile to dla Ciebie kilka obrot闚 ale bez k馧ka zawsze b璠 kr璚i si kr鏂ej.

Napisane Jul 19, 2014, 1:42 pm
trox93

trox93

Member
Wy鈍ietl posty

Nie no taki zielony nie jestem, 瞠by to m這tkiem robi :v
Normalnie wk豉da貫m palcami i nawet nie trzeba by這 wciska kciukiem 瞠by g豉dko wchodzi造, kilka obrot闚 dla mnie to dos這wnie jak trzymam 這篡sko mi璠zy kciukiem a palcem 鈔odkowym, wskazuj帷ym kr璚 najmocniej jak si da, a 這篡sko robi 3 max 4 obroty swojej d逝go軼i, wi璚 korzystaj帷 ze wzoru matematycznego 2π*r pomno穎ne razy 3 lub 4 obroty daje nam, 瞠 przebywa drog szacunkowo jakie 40cm  hheheh :d

Napisane Jul 19, 2014, 2:53 pm
jestememil

jestememil

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to jestememil zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mo瞠 po prostu 這篡ska oleju nie maj, ja jak wiem, 瞠 nie b璠 d逝go je寮zi to wrzucam 這篡ska do oleju. Normalnie nalewam kujawskiego do s這ika i tam wrzucam 這篡ska, jak wyjmuj po jakim czasie to wtedy jest lepiej (np. by貫m na pocz徠ek wakacji w Turcji to jak po tygodniu wr鏂i貫m i montowa貫m na nowo desk to 這篡ska 鄉iga造 jak nowe) Wi璚 polecam, w sumie ka盥emu

Napisane Jul 25, 2014, 1:02 pm Ostatnio edytowane Jul 25, 2014, 1:02 pm przez jestememil
Stero23

Stero23

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Stero23 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

jestememil powiedzia(a):
Mo瞠 po prostu 這篡ska oleju nie maj,

Nowe reds'y maj napewno smar, z ka盥ymi 這篡skami jest tak 瞠 na pocz徠ku 鄉igaj tak jako tako, ale jak si dobrze smar rozejdzie to wow. Ja osobi軼ie mam redsy i pierwsze 3-4 dni 鄉iga造 tak jak 這篡ska kolegi (3 miesi璚zne rush abec 7) a dopiero po tym czasie 鄉iga造 jak zaczarowane, my郵e 瞠 to wina k馧ek. Ja mam du瞠 k馧ka i od czasu do czasu widze 瞠 si skwadraci造 lekko i jest ma造 ubytek na pr璠ko軼i, to si da rozje寮zi ale mo瞠 s zajechane ju tak totalnie 瞠 s bardzo wolne.

Napisane Jul 28, 2014, 2:21 pm
gorilla1995

gorilla1995

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja mam mi瘯kie k馧ka kauczukowe (w por闚naniu do tych mega twardych od znajomego ), ABEC 9 Amok i wszystko mi 豉dnie 鄉iga :) Na chodniku czy asfalcie jestem szybszy od twardych k馧ek. Co by這 jak przesiad貫m si na chwil na super twarde plastiki? By這 mega wolno... I czucie takie nijakie dosy.

*Napisane Sep 8, 2014, 2:38 pm
buzy

buzy

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to buzy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

redsy posz造 mi po 2 tygodniach - wszyscy m闚ili ze sa zajebiste ja sie nie przekona貫m i by造 wolne... polecam doze ko豉 53mm ja mam twarde i zapierdalaj

Napisane Sep 25, 2014, 6:29 pm
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Proponuj mimo wszystko zamontowa tulejki.

Napisane Oct 17, 2014, 12:43 pm
Bujashaka

Bujashaka

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Bujashaka zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

powiem tak. co jestem w parku s造sze miliony teorii nawet to 瞠 jest co takiego jak truck przedni i tylni (bo maja inaczej skr璚one gumki), czy to 瞠 tulejki co daj i inne pierdo造. A jak jest naprawde? Nigdy nie przywiazywalem do tego wagi, nie wiem nawet jaka twardosc maja moje ko豉, kupuje takie jakie akurat s, 這篡ska kupuje w miare tanie najczesciej rushe bo po co inne, nie u篡wam tulejek, podk豉dek pomiedzy k馧kiem a nakretka, nie stosuje zadnych smarow po prostu montuje i je盥瞠. I wiesz co? Dziwnym trafem z ca貫go parku moja deska najszybciej zapierdala. Moze kwestia tego 瞠 lubie szybciej je寮zi i s rozje盥穎ne, nie wiem. Moze czas nauczy si je寮zi a nie u瘸la nad sprz皻em jak po這wa skejcik闚 w Polsce? To w豉郾ie przez tych gamoni ten nasz poziom jest taki s豉by. Kiedy ludzie je寮zili na takim sprzecie jaki by, a by o wiele gorszy. I wiesz co? Nikt nie narzeka, oni sie cieszyli ze po prostu wszystko dzia豉 i mo積a je寮zi. Ty chcesz si odepchn望 i przejecha najlepiej ca陰 ziemie dooko豉. Mo瞠 zacznij od nauki jazdy, nie od wymieniania ca貫j deskorolki bo szbyciej j sprzeda na allegro jak inni zajawkowicze tobie podobni (wymiana wszystkich nawet czesci nic ci nie da i uznasz ze to wina deskorolki wiec odechce ci sie je寮zi.

Napisane Oct 19, 2014, 7:49 pm
DaemonBox

DaemonBox

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to DaemonBox zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Stary, jak czytam Twojego posta to jakbym czyta o swoim 篡ciu. Mia貫m te birdhousa i reszta wlasciwie to samo i teraz mam nowego sk8boarda ale trucki z birdhousa mi zosta造, to je zamontowalem. I MAM TEN SAM PROBLEM. Dostaj niez造 wycisk kiedy chce sobie po prostu posmigac.

Problem polega na tym 瞠 trucki s wygi皻e. Jak banany. To nie wina 這篡sk (tez smigam na nowiutkich) ani kolek tylko tych bananow. Kolka nie moga sie swobodnie krecic tylko ocieraja i przez to tak hamuj. Troche niefajnie bo trzeba na trucki troche wydac ale czego sie nie robi dla zajawki ;D sprawdz linijk czy masz rowne

Napisane Apr 4, 2016, 8:52 pm
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja