Załóż konto lupa Szukaj pomoc Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Problem z kickflipem z przesz...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Problem z kickflipem z przeszkody
Pisakk

Pisakk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisakk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawa wygląda tak że nie mogę zrobić flipa z funbox'u i 3 schodów, robiłem już ollie, które siada na lajcie, z frontside ollie jest problem z najazdem, ale z flipem jedyny problem jest taki że wylatuje mi z pod nóg i nie wiem jak kręcić go pod nogami, ale lecieć z deską do przodu.. Dajcie jakieś wskazówki co i jak, czy się pochylić czy jak kopnąć :)

*Napisane Jul 25, 2014, 10:55 pm
circus2005

circus2005

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to circus2005 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Metodą prób i błędów, ciężko wytłumaczyć jak robić dobrze musisz znaleźć sobie własny patent. Jedyna podpowiedz jaką mogę dać to kop bardziej "do przodu" niż w bok.

Napisane Jul 26, 2014, 12:48 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja