Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Decki Almost

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Decki Almost, Czy są dobre ?
Homer99

Homer99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Homer99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy miał ktoś z was blacik tej firmy? Jeżeli tak to piszcie tu opinie o nim.

Dodany

Napisane Jan 29, 2006, 1:48 pm Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:05 pm przez bydlak
Tuniol

Tuniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tuniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nastepny temat z cyklu " Czy dobre. " To vs To". Jak ci sie podoba ta ffirma to kupuj, Robione one sa  w Fabryce dwindle czy to samo co Speed Demons, Blind, Andegrand.pl, Enjon

Napisane Jan 29, 2006, 2:27 pm
ridenn

ridenn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ridenn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezdze freestylem ponad 2 sezony i najlepszym blatem wg mnie jest Enjoi
Sam mam Enjoi Panda Milk i dobrze sie trzyma nie rozwarstwia
itp.
Deck dobry  ;]
Jakby cos pisz na PM
A i bedziesz zaczynal jezdzic free czy juz cos umiesz??

*Napisane Jan 31, 2006, 12:16 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdże na almoście. Model Ryan Sheckler. Spisuje się dobrze polecam :D

Napisane Feb 3, 2006, 1:41 pm
Lotos94

Lotos94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lotos94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam jedengo z nich mam i sa zajebiste lepszych nie widzialem. watpie by byly z dwindle bo sa lepsze od tych speed demons(jezdzilem kiedys na takim) i almost je bije na leb

Napisane Feb 11, 2006, 5:13 pm
mnsk8

mnsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mnsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mialem ostatnio pro model Deawon Song i powiem szczerze ze wypas sie jezdzilo a na dodatek ostro sie trzymal 4 miesiace

Chyba jedyna wada jaka w nim widzialem to ze szybko zrobil msie plaski (nie przeszkadzalo mi to:P)

Napisane Feb 11, 2006, 9:05 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:cyclops:
SK8Amok powiedział(a):
Tuniol powiedział(a):
Nastepny temat z cyklu " Czy dobre. " To vs To". Jak ci sie podoba ta ffirma to kupuj, Robione one sa  w Fabryce dwindle czy to samo co Speed Demons, Blind, Andegrand.pl, Enjon

dokladnie

co wy chcecie ludzie może ktoś nie wie ze taki temat juz był i sam chce wiedziec czy takie deski są dobre nie czepiajta sie go czy on jakąś zbrodnie popełnił tylko dlatego ze chciał sie zapytać?? a i co do blatów żeczywiście to to samo co enjoie itp i ja uważam ze to są świetne deski ja miałem enjoia i był b.fajny świetnie sie na nim jezdziło i co do tego ze almost jest taki sam jak speed demons to sie nie zgodze bo speed demonsy są mniej trwałe i szybciej się łamią nie wiem czemu tak jest ale juz tak jest i nic sie na to nie poradzi almost ma dobre deski! :) :mad: :O

Napisane Feb 15, 2006, 6:38 pm
sk8maki

sk8maki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8maki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam i jestem zadowolony tylko troche teile sie rozwarstwiają :cyclops:

Napisane Feb 16, 2006, 2:40 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To samo co andegrand.pl, speed demons...

Napisane Feb 16, 2006, 3:03 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kumpel ma pro model deawong song i mu sie trzyma juz od czerwca !!!! a co ciekawe to on wszystkie deki lamal bardzo szybko ( 2-3 miesiace )

Napisane Feb 16, 2006, 6:26 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak Ci sie podoba to bierz
ale osobiscie wolałbym jakąś bardziej znana firme..

Napisane Feb 17, 2006, 10:17 pm
wajcha

wajcha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wajcha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
To samo co andegrand.pl, speed demons...

almost jest nieporownywalnie lepszy
teraz mam almosta pro rodneya mullena (monster mold) i jest wyjebany w kosmos , speed demons i ander sie nie umywaja
takie jest moje skromne zdanie oczywiscie
kup i sie przekonaj sam

polecam

Napisane Mar 8, 2006, 10:22 pm
punkt

punkt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to punkt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tuniol powiedział(a):

life is brutal... fora niestety będa zajebywane tego typu tematami....

A co do tematu to miałem almosta, byłem zadowolony.. deck twardy, mi sie dobrze na nim smigało ale nie powiem jak długo go miałem, żeby nikogo nei zniechęcać do tej firmy;P

Napisane Mar 28, 2006, 8:54 pm Ostatnio edytowane Mar 28, 2006, 8:57 pm przez punkt
Krysiu

Krysiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krysiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurwa - enjoi to nie almost - Powiem tak - fajnie sie jezdzi na almostach- na krotka mete - po kilku tygodniach bardzo szybko traca profil i maja slabe drewno -PLAN B tez, lamie deski srednio 1  na miesiac i powiem szczerze ze najdluzej wytrzymal mi element i tego decka tez polecam - FINITO

Napisane Mar 28, 2006, 9:36 pm Ostatnio edytowane Mar 28, 2006, 9:36 pm przez Krysiu
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1 zdaniem wywalone ma grafe zazwyczaj

Napisane Apr 21, 2006, 7:35 pm
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jest jeban,e ścierwo. Dzis ją złamałem. Przy beznadziejnym tricku. Ja jestem lekki jeszcze do tego bo mam mase 48 kg. Więc to szajs. Mojemu koledze po 2 tygodniach jazdy po płaskim sie rozwarswtiła. NIe kupuj!!!!!!!! I do tego jeszcze na deska była z EPOXY. Na anderze była 2 godziny. I gówno poszła :/ Nie kupuj. Odradzam bardzo!!!

Napisane Apr 26, 2006, 4:56 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam teraz almosta nie qpuj ma 2 tyg i sie rozwarstwia... nie ma co szkoda kasy lepiej qpować tanie deski bo tak czy tak sie rozwalą...

Napisane Apr 26, 2006, 4:58 pm
wojtyna

wojtyna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtyna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem deck tej firmy - pro model D. Songa z ruond3... deck trzymał się bardzo dobrze ale byla to moja pierwsza deska wiec i umiejetności byly marne... almost to zajawkowa firma ale sprzetu nie ma najlepszej jakosci - przy dobrej jezdzie deck sie rozwarstwia i stosunkowo szybko sciera na tailu i nosie!

Napisane Apr 27, 2006, 2:48 pm
pawelskate

pawelskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam almosta i jest super. Mam go chyba z piec miechów i nic żadnych "wgniotów" tylko tail mi sie starł juz dosyc ale to siłą rzeczy musi sie stac. Jedyne co mi sie w nim nie podoba to to ze tail jest taki spłaszczony w porownaniu do nosa i bardzo krotki ale wytrzymałosciowo jest oki.

P.S mam tego z epoxami

Pozdro

skate or die

Napisane Nov 5, 2006, 7:04 pm
margera110

margera110

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to margera110 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam almost'a jest super fajnie sie flipy kreci jest fajnie wyprofilowany i jeździł na nich mullen mam z systemem resin-8 jest super lekki zachecam

Napisane Nov 5, 2006, 7:33 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja