Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Sprzęt » [mtb] Rower na start~do 1500zl

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[mtb] Rower na start~do 1500zl, pomoc
Verfy

Verfy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Verfy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Szukam roweru na start za około 1500zł. Na razie mam na oku te dwa, które jednak trochę przekraczają ceną:

http://www.t-bike.pl/kross-2013-spade.html
i
http://www.goride.pl/kross-sett-2013-wysylka-kurierem-dhl-gratis-p-422.html

Chcial bym żebyście te rowerki ocenili i dali też coś lepszego a moze tańszego. Mogą być urzywane składaki byle były dobre i w granicach 1500zl.

ROWERKI DO DIRT-u

Napisane Aug 10, 2014, 2:24 pm
AveM

AveM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AveM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A może coś takiego? Wszak dopłacasz te 4 stówki, ale na początek i późniejsze etapy idealny. :)

Napisane Sep 8, 2014, 10:06 am
MMKOLBE

MMKOLBE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MMKOLBE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AveM powiedział(a):
A może coś takiego? Wszak dopłacasz te 4 stówki, ale na początek i późniejsze etapy idealny. :)

no ten kellysek jest dobry i widzę, że w tym sklepiku taniutki :)

Napisane Sep 12, 2014, 8:44 am
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Żaden z tych rowerów specjalnie nie nada się na dirt, ja z takim budżetem celowałbym w Holy, ewentualnie używany Metropolis albo jakiś sensowny składak
Jeśli już koniecznie z tych podanych rowerów trzeba wybierać to stalowego Krossa bym wziął

Napisane Sep 14, 2014, 11:51 am
AveM

AveM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AveM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co faktu nie zmienia, że ten przytoczony przeze mnie zdaje się być w porzo po stokroć, czyż nie? :)

Napisane Jan 12, 2015, 3:12 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AveM powiedział(a):
Co faktu nie zmienia, że ten przytoczony przeze mnie zdaje się być w porzo po stokroć, czyż nie? :)

nie ;)

Napisane Jan 22, 2015, 3:30 pm
AveM

AveM

Member
Wyświetl posty

Obstaję przy swoim. :)

Napisane Jan 28, 2015, 12:42 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Wydaje mi się jednak że wiem lepiej ;)

Napisane Feb 3, 2015, 11:40 am
gorilla1995

gorilla1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od krossa z daleka. Lepiej iść w NS lub Dartmoor :)

Napisane Mar 23, 2015, 9:36 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja