Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Doktor od deskorolek, czyli j...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić..., Warsztat
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wiec piszcie tu jakimi niekonwencjonalnymi sposobami naprawialiscie swoje deskorolki. Ja  sam wzmocnilem podkladke pod truck, bo sie calkowicie polamala, i nie mozna bylo jeje przykreci, wiec uzylem kilku metalowych blaszek, wypilowalem szpary w resztkach podkladki, wsadzilem tam blaszki i przykrecilem, odziwo truch sie trzymal xD A jakie wy mieliscie pomysly na "uleczenie" deski ?

*Napisane Jan 29, 2006, 9:30 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2011, 5:59 pm przez bydlak
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Używam do sklejania deski tak zwany " PITOL " :P sry pomylilem sie " WIKOL "  :stare:

Napisane Jun 6, 2006, 3:16 pm
3x

3x

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3x zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie tail rozwarstwił na dwie częsci to go kleiem skleiłem. Jak ten klei wysychał to tworzyła sie taka pianka. zajebiście trzyma. Jak kumpel złamał  deche na pół to wziełem ten klei skleiłem blat i od spodu przykręciłem dwie skleiki grube na 1 cm . j skręciłem wkrętami od strony papieru. i była jak nowa. pózniej znowu się złamała ale w innym miejscu . a tamtemu nic nie było . zajebisty sposób

Napisane Jun 6, 2006, 5:38 pm Ostatnio edytowane Jun 6, 2006, 5:38 pm przez 3x
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

normalnie naprawiam , nie cuduje :D

Napisane Jun 6, 2006, 6:21 pm
Pshemek00

Pshemek00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pshemek00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak mi sie nose złamał to wywiertałem dziooory w połowie deski i też śmigałem :D:D:D B)

Napisane Jun 6, 2006, 7:07 pm
only360

only360

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to only360 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak mi sie deck rozwarstwia to smaruje..........smalcem :P :P :P

Napisane Jun 7, 2006, 11:05 am
jahu

jahu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jahu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WIKOL RULLEZ  B) różne ubytki to robie miesznaką wiórów drewnianych (drobnych) z wikolem i jest jał ;d

Napisane Jun 7, 2006, 3:27 pm
eliozaur

eliozaur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eliozaur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Połamałem deskę i zbiłem gwoździami :) ale się wkurwiłem i wziołem na kolanko i rozjebałem :P

Napisane Jun 7, 2006, 6:44 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi jak sie cos zaczyna rozwarstwiac albo kawalek wartswy odpada to osmiorniczka idzie w ruch :P

Napisane Jun 10, 2006, 8:57 am
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):
Używam do sklejania deski tak zwany " PITOL " :P sry pomylilem sie " WIKOL "  :stare:

chcesz byc smieszny? jakis ci to nie wychodzi... :dots:

Skatekmn powiedział(a):
Ja mocze łozyska w WD 40 i zajebiscie są czyste i zajebiscie sie jezdzi B)

tez tak robie :king:

Napisane Jun 10, 2006, 8:57 am
Swierdziu

Swierdziu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swierdziu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Coad jak mu deck pękł to przykręcił sobie zawias od szafy :D

Napisane Jun 10, 2006, 8:59 am
hubert15

hubert15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hubert15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja swoją deske naprawiam kluczem i śrubokrętem a najczęściej łamią mi się w desce king piny i mam troche mało ich!!!

Napisane Jun 11, 2006, 6:30 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się raczej blaty nie psują tylko łamią ale jak się jakoś rozwarstwia no to klejem do drewna tam zalepie

http://pl.skate-europe.com/details/32140        a uzywał moze ktoś tego

Napisane Jun 14, 2006, 6:26 pm
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przedwczoraj bs boardslide i trach deska na pół wzięłem na chacie taśme izolacyją kawał drewna włozyłem go pod spód decka złączyłem deskę i zawinąłem połową rolki taśmy .Decha trochę sie gnie ale na razie mam na czym jeździć ;)

Napisane Nov 26, 2006, 6:55 pm
pitrusek

pitrusek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitrusek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na rozwarstwienia i większe ubytki w dezce używałem niezawodnego wikolu,młotka,gwożdzi i oczywiście taśmy (szarej)no i na troche było ale i tak po czasie sie rozpierda-lało jak sie nie ma kasy na nowy deck to takie patenty są zajebiste  B)

Napisane Nov 27, 2006, 7:22 pm
dzbanek2

dzbanek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzbanek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kumpel (paczek14) zrobil sam wyrabiste podklatki pod truka a razem  mamy tera zamiar zrobic gumki  B) :)  ;)

Napisane Nov 27, 2006, 7:28 pm
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi na pół deska pękła, to ją czym ja tam mam w domu posklejałem, ośmiorniczka, super glue, itd. Wydawało mi się że się trzyba. A gdzie. Jedno ollie i trach.

Napisane Nov 27, 2006, 7:47 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tradycyjnie - na czipsy najlepszy wikol. Najlepiej jest skleić wikolem czipsa, i wsadzić na noc w imadło, wtedy trzyma idealnie :)

Napisane Nov 30, 2006, 5:10 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rozwarstwiajaca sie deska - wikol lub klej na bazie żywicy epoksydowej  :P

Napisane Nov 30, 2006, 10:07 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blat vikolem to chyba każdy kiedyś kleił
jeszcze jak mi sie gwint od trucka popsuł że niemogłem przykręcić to wziełem pilnikiem do metalu troche zeszlifowałem i mogłem nakręcić nakrętkę ^^)

Napisane Nov 30, 2006, 10:16 pm
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi decha z reala za 8 dych poszła mi  trzeciego  dnia w pół  (cecha desek z supermarketów ;) ) jak robiłem  kickflip boardslide na niskim murku.
Nie miałem żadnej dechy na hacie a hajsu aktualnie też nie , więc wzięłem taśme izolacyjną i  ją sklejiłem . Trochę się wyginała po lądowaniu tricków , ale chociaż mogłem przez pare kolejnych dni jeździć (bo później taśma pękła)

Napisane Dec 12, 2006, 6:36 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja