Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Doktor od deskorolek, czyli j...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić..., Warsztat
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wiec piszcie tu jakimi niekonwencjonalnymi sposobami naprawialiscie swoje deskorolki. Ja  sam wzmocnilem podkladke pod truck, bo sie calkowicie polamala, i nie mozna bylo jeje przykreci, wiec uzylem kilku metalowych blaszek, wypilowalem szpary w resztkach podkladki, wsadzilem tam blaszki i przykrecilem, odziwo truch sie trzymal xD A jakie wy mieliscie pomysly na "uleczenie" deski ?

*Napisane Jan 29, 2006, 9:30 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2011, 5:59 pm przez bydlak
armen

armen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to armen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się blat rozwarstwował to go taśmą dwustronną skleiłem :P ;)lol

Napisane Jan 29, 2006, 10:20 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja jestem znany z niekonwencjonalnych metod do naprawy deski;)...najczęściej używam młotka albo noża

jak mi sie kiedyś gwint w trucku zjebał, i nie mogłem śrubki przykręcić...to zalewałem ten gwint "kropelką", a śrube przybijałem młotkiem tak mocno żeby już więcej nie odpadała.

kiedyś jeszcze użyłem noża do odkręcenia kingpina...nie wiem jak mi sie udało to zrobić.

Napisane Jan 30, 2006, 7:33 pm
polityk

polityk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to polityk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi blat pekl wiec rozjeb....rozwalilem go na kolanie..innym rzucale o drzewa

Napisane May 7, 2006, 3:08 pm
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak mi sie deska kruszy albo rowarstwia to smaruję brzegi glicerolem:P...troche pomaga poważnie

Napisane May 7, 2006, 3:12 pm
filipulus

filipulus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipulus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ostatni nie moglem odkrecic kingpina bo sie truck złamał wiec wziełem decka przewierciłem i obcęgami kingpina urwałem, mam teraz nową deske przynajmniej :D

Napisane May 7, 2006, 3:23 pm
wojtek57

wojtek57

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtek57 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie kiedyś troche nosa xD ulecialo :) sie dokleiło i jest git :)

Napisane May 7, 2006, 7:04 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi jak coś pęknie to wypierdalam na śmietnik i kupuję nowe

Napisane May 7, 2006, 7:16 pm
lomas

lomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałem ajkieś hujowe montazówki  i lepki wystawaly to nawiercilem zeby sie schowaly

Napisane May 7, 2006, 8:30 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bula1111 powiedział(a):
no ja jestem znany z niekonwencjonalnych metod do naprawy deski;)...najczęściej używam młotka albo noża

jak mi sie kiedyś gwint w trucku z*****ł, i nie mogłem śrubki przykręcić...to zalewałem ten gwint "kropelką", a śrube przybijałem młotkiem tak mocno żeby już więcej nie odpadała.

kiedyś jeszcze użyłem noża do odkręcenia kingpina...nie wiem jak mi sie udało to zrobić.

Hahahaha mi się gwinty w truckach wszystkie rozwaliły i wszystkie mam sklejone kropelką :D Bo na początku nie chciały mi się wkręcać, bo gwint był rozwalony, to poszedłem (mój tata) do ślusarza, i zreperował, ale gwinty były minimalnie pomniejszone w obwodzie. I śrubki można było palcem przkręcać, to "SuperGlue" skleiłem i działa, a najwyżej będę musiał mocno odkręcać :P

To była moja naprawa :D Pozdrawiam.

Napisane May 7, 2006, 8:41 pm
bor0wqas

bor0wqas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bor0wqas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak pękla mi deska to skleilem ja ZYWICA ale i tak na drugi dzien polamalem:D:D

Napisane May 7, 2006, 9:13 pm
bstt

bstt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bstt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kingpiny sam dorabialem

nie wiem czy standardowo kazdy kingpin ma leb na klucz 14 ale jest to dosc klopotliwe, bo to nietypowa sruba...

skrzywione kingpiny o srednicy 8mm zastapilem srubami 10mm o twardosci 10,9 i zeszlifowalem lby na klucz 14

trzymalyby do dzis gdybym mial trucki cale :|

Napisane May 7, 2006, 11:40 pm
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe ja takze naprawialem swoja deske :D sklejalem wikolem itp. ale najlepsze bylo to ze gwint w trucku naprawilem "dremelem " :D

pozdr
Amok

Napisane May 8, 2006, 6:25 am
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pitr powiedział(a):
mi jak coś pęknie to *****alam na śmietnik i kupuję nowe

własnie :P hehe ")

Napisane May 15, 2006, 12:36 pm
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zrobiłem swoje kingpiny::)) chyba nic więcej

Napisane May 19, 2006, 1:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja